Не вдалося відобразити цю веб-частину. Щоб усунути цю проблему, відкрийте веб-сторінку в редакторі HTML, сумісному із програмою Microsoft SharePoint Foundation, наприклад у редакторі Microsoft SharePoint Designer. Якщо проблема не зникне, зверніться до адміністратора веб-сервера.


Ідентифікатор взаємозв'язку:feb5ac9e-2a26-b0db-f06f-98f3aae5e7df
 • 16 грудня 2018
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  Добрый день.
  Все мы отлично знаем что каждую зиму во всей стране происходит прорыв труб и т.д
  Что б исправить неполадку, у нас принятно раскапывать пол города, перекрывать движение, и производить устранение неполадки.
  А Ведь можно по другому
  Можно без Раскапывания земли
  Можно Сделать всё красиво и в 2-3 раза экономнее
  И заменить не просто старые трубы на новые, а заменить это всё на нержавеющие трубы. И да, это выйдет дешевле
  И самый главный ПЛЮС - мы получаем чистую воду в нашем кране.
  С Уважением Селезнев А.А.
  Моб. номер +380991195415

  E-mail. shyrikshyrikk@gmail.com

  https://www.youtube.com/watch?v=aVOPMiWC-lQ

 • 09 грудня 2018
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  Добрий день,

  Про об'яви на olx.ua. Вже писав до Вінницької міськради про бездії olx на звернення прибрати  поділ нашого міста на райони та відсутність ленінського району. Olx і надалі буде відмовчуватися, бо її власники - росіяни, а їх позиція - антиукраїнська.

  Прошу Вас підготувати матеріали для передачі до суду - аж до заборони сайту у нашій країні. Прийдуть інші законослухняні сайти оголошень.

  Слава Україні !

 • 12 вересня 2018
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  Вітаю.

  У звязку із проходженням до фіналу проекту №66 на конкурс "Бюджет громадських ініціатив 2019" - прошу розмістити інформацію на сайті про зазначений проект.  

  Посилання на стор. проекту  у ФБ   https://www.facebook.com/groups/artspace.uk/

  Фото для розміщення доступне на гуглдиску за посиланням 

  https://drive.google.com/file/d/1zKyiROk2IH6KbJutCO0A-Zfo0uD6F5XF/view?usp=sharing

  Дякую за співпрацю та підтримку.

  З повагою. Куратор проекту №66 "«Цикл заходів та конкурсів з програми «Освітній-арт простір»


 • 15 серпня 2018
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості


  Добрий день.

  "Голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович вважає процес декомунізації, який відбувся у Вінниці взірцевим для решти країни..."
  Однак є організації, які хочуть спростувати такі досягнення. Я маю на увазі інтернет площадку об'яв olx.ua, користувачами якої є або був кожний другий інтернет-користувач з України. Там і досі Вінниця поділена на райони ленінський, Староміський та Замостянський. Я також розміщую на olx.ua об'яви, але соромлюся вказувати свій колишній район - ленінський і вказую Староміський. Більшості українцям назва ленінський теж ріже око. Якщо питання про декомунізацію вирішено остаточно - прошу Ваших юристів розібратися. Я скільки не звертався зі зверненнями на olx.ua - мовчок. Проросійську організацію влаштовує стан речей. То ж давайте разом поборемося!?


 • 24 липня 2018
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  Я, Назаренко О.П., повідомляю Вас, як уповноважений співвласниками будинку 13 по вулиці М. Ващука, про корупційні дії з боку  керівництва ЖКП №12, щодо незаконного заселення колясочних у нашому будинку, які на протязі 10-15 років були під'єднанні до внутрішньобудинкової водо- та електромережі. Згідно проектної документації нашого будинку та ст. 19, 328 "ЦК" України, ст. 10 Закону України "Про приватизацію житлового фонду", ст. 1, 5, 47 Закону №2866 — ІІІ ці помешкання на рівній основі належать співвласникам будинку. На даний час у будинку 65 дітей і 25 дорослих, 3 інваліда, що мають потребу зберігати дитячі візочки, інвалідні коляски. У нашому будинку встановлені загальнобудинкові електро-, водо- та теплолчильники. Люди, що проживають колясочних споживали електроенергію, гарячу та холодну воду, а сплачували мешканці ЖКП №12 ні на письмові заяви ні в усній формі пояснень цих фактів не надає, аргументуючи, що співвласники "не мають право отримати цю інформацію". (Акт — претензія №Н-152 від 29.05.2018р. зареєстрований)

  Повідомляю Вас, що 19.07.2018 року у присутності наряду поліції та співвласників будинку було проведено виселення особи, що не законно проживала у колясочній ІV під'їзду, вилучені ключі від цієї колясочної.  Єдине, що зробив ЖКП №12 на наше прохання опечатав це помешкання (майстер Махтодієнко Л.А.) та відключив колясочну від електропостачання. У зв'язку з вищенаведеним прошу Вас розібратися із питанням:

  • Повернення коштів за витрачену тепло-, електроенергію та послуги водопостачання, які сплачували співвласники будинкув середньому 10-15 років.
  • Надати чіткі роз'яснення керівництву ЖКП №12 щодо звільнення колясочної у ІІ під'їзді; і надання цих 2-ох допоміжних приміщень у користування співвласників, що цього потребують (інваліди, мами дітей, велосипедисти).
  • Створити комісію з участю представників прокуратури, енергозбуту,  тепло- водопостачання, винести це питання на сесію міської ради для з'ясування усіх проблемних моментів по цій ситуації. 

   (Копії цього звернення надсилаються Гройсману В.Б. , прокуратуру та профільні міністерства)   

   Уповноважений представляти права співвласників багатоквартирного будинку №13 по вул..М Ващука, м.Вінниці.

   Назаренко О.П.


 • 13 липня 2018
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  ​Доброго дня! Звертаюся до Вас як до спеціаліста у галузі права і законів України. В мене склалася така ситуація, в якій я не можу самостійно розібратися. З чоловіком я перебуваю у шлюбі, проте  ми не проживаємо разом. Мій чоловік проживає разом із матір'ю у м.Вінниці де і фактично проживає і є зареєстрований. Я проживаю разом із своїми батьками і двома малолітніми дітьми від шлюбу . Чоловік не надає мені ніякої допомоги на утримання дітей і мене (обоє дітей віком до трьох років). Я проживаю зі своєю матір'ю, батьком, сином і донькою у м.Новодністровськ  Чернівецької обл. тут ми проживаємо і є зареєстровані. Тобто кожен проживає за місцем реєстрації. При подачі документів на призначення субсидії за моїм місцем проживання мені відповіли що враховують доходи чоловіка, бо ми перебуваємо у шлюбі. Дитині молодшій три місяці і заради субсидіїї я розлучатися не хочу. Що Ви можете порадити. Чи є законна відмова у призначені субсидії . Дохід мого чоловіка враховується двічі. За місцем його проживання і за моім місцем проживання бо ми у шлюбі. 

 • 30 травня 2018
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  Директору департаменту

  правової політики та якості

  Вінницької міської ради

  Бочевару Роману Павловичу

   

  мешканців I під'їзду,

  що проживають за адресою

  вул. Князів Коріатовичів, 149

   

   

  ЗВЕРНЕННЯ

   

  п. 1. Рішенням Виконавчого комітету Вінницької міської ради від 27.04.2017р. №1008 «Про оренду нерухомого майна комунальної власності територіальної громади м. Вінниці по вул. Коріатовичів, 149» надано в оренду підвальне приміщення I під'їзду вказаного будинку площею 235,2 м2 підприємству «Системні рішення», заснованого на власності Вінницької обласної організації інвалідів «Самодопомога». Зазначене приміщення ніколи не було визначене як окреме приміщення комунальної власності. В ньому розміщені інженерні мережі та запірно-регулюючі арматури на 20 стояків холодного та гарячого водопостачання та 15 стояків опалення.

  Мешканці I під'їзду вказаного будинку, ґрунтуючись на Законах України «Про приватизацію державного житлового фонду» п.2 ст.10 із змінами, внесеними згідно із Законом №500-VI (500-17) від 04.09.2008р., №3716-VI (37-16-17) від 08.09.2011р. та офіційному тлумаченні положень п.2 ст.10 п.2 ст.10 див. в Рішенні Конституційного Суду №4-рп/2004 (v004р 710-04) від 02.03.2004р. і №14рп/2011 (v014р 710-11) від 09.11.2011р., «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» {Із змінами, внесеними згідно із Законами № 1413-VIII від 14.06.2016, ВВР, 2016, № 29, ст.536, № 1982-VIII від 23.03.2017, ВВР, 2017, № 18, ст.222, № 2095-VIII від 08.06.2017, ВВР, 2017, № 32, ст.344} за Ст. 10. п. 2 мають заперечення проти нецільового використання підвального приміщення, про що було заявлено та зібрані підписи на загальних зборах власників квартир 09.04.2018р. та обрано ініціативну групу для відстоювання громадських інтересів.

   

  п. 2. Рішенням Виконавчого комітету Вінницької міської ради від 01.02.2018р. №235 Про внесення змін до рішення виконкому Вінницької міської ради від 14.12.2017 р. No2896 «Про надання дозволу ГО «ВООІ «Самодопомога» на проектування реконструкції орендованих підвальних приміщень в багатоквартирному житловому будинку по вул. Князів Коріатовичів,149 в м.Вінниці для розміщення центру соціально - трудової реабілітації членів організації» внесені зміни в наступній редакції:

  Надати громадській організації «Вінницька обласна організація інвалідів «Самодопомога» вихідні дані – містобудівні умови та обмеження на проектування реконструкції орендованих підвальних приміщень в багатоквартирному житловому будинку по вул. Князів Коріатовичів,149 в м.Вінниці для розміщення центру соціально - трудової реабілітації членів організації ВООІ «Самодопомога».

  Мешканці I під'їзду вказаного будинку, ґрунтуючись на Законах України «Про благоустрій населених пунктів» від 06.09.2005р. №2807-IV, п.4:2 «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України» (Наказ Міністерства будівництва та архітектури від 10.04.2006р. №105) та пп.3.8.9 «Правил утримання жилих будинків і прибудинкових територій» (Наказ Держжитлокомунгоспу від 17.05.2005р.), п. 6.2 «Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів» мають заперечення проти надання частини прибудинкової території, яка припадає на захисну зелену зону, для переоблаштування (будівництво другого виходу з будинку та паркомісць) ГО «Самодопомога», про що було заявлено та зібрані підписи на загальних зборах власників квартир 09.04.2018р. та обрано ініціативну групу для відстоювання громадських інтересів.

   

   

  Від імені мешканців I під'їзду 149 будинку по вул. Князів Коріатовичів ініціативна група просить відмінити рішення Виконавчого комітету Вінницької міської ради від 27.04.2017р. №1008, 14.12.2017 р. No2896 та від 01.02.2018р. №235 щодо руконструкції.

   

  Ініціативна група I під'їзду

  Тищенко Валерій Петрович (квартира 11) _______________

  Передерій Сергій Григорович (квартира 4) ______________

  Литвинюк Леонід Іванович (квартира 14) _______________

  Клімас Лариса Андріївна (квартира 45) _________________


 • 12 квітня 2018
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  ​Доброго дня! Для мене є не зрозумілим питання : чому оціночна вартість будинку, виконана БТІ, суттєво відрізняється від реальної вартості цього будинку? Для чого це робиться? Чи є вказана  БТІ вартість будинку підставою для отримання кредиту в банку на відповідну суму під заставу цього будинку? Дякую!

 • 08 листопада 2017
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  Шановний Роман Павлович,

  Вдячний Вам за надану відповідь на моє звернення. Одночасно, звертаю Вашу увагу на обставини, які викладені у зверненні і які призвели до такого звернення.

  З огляду 

  за матеріалами судової справи від 15 вересня 2016 року №127/17009/15-ц (http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/61418816) відповідно до справи №127/2507/15-ц (матеріали знаходяться у Вінницькому міському суді) у судових засідіннях як квартира 37 за адресою м. Вінниця, вул. Р. Скалецького, будинку 33-а так і документи права власності на квартиру були предметом розгляду і дослідження в судовому порядку не тільки міським, а і апеляційним, касаційним і Верховним судом, а також майно, яке привласнене, і відповідно, його поділ неможливий, без його повернення, у зв`язку з його викраденням групою осіб,  що також підтверджується матеріалами судових справ, та про що Вас повідомляю.

  Але в моєму зверненні викладено обставини іншого характеру, і відповідно до довідкової інформації Вінницької міської ради http://www.vmr.gov.ua/Lists/HelpAdviceServices/Default.aspx та чинного законодавства України.

  Станом на сьогодні, наступила холодна пора року, включено опалення в належній мені квартирі, ключів від дверей якої не надано, і відповідно, яку таким чином привласнено злочинною групою осіб. ДСНС договір на відкриття дверей за допомогою спеціальних засобів та рахунок для сплати не оформлено, і відповідно, його не надано та координатора робіт не призначено і було скеровано до Поліції. Поліцією заяву про злочин не прийнято та було скеровано до ДСНС.

  З врахуванням вищевикладеного, квартира і майно були предметом як дослідження, і відповідно, розгляду в судовому порядку за участю орану опіки і піклування Вінницької міської ради, у Поліції немає спеціальних засобів та оснащення для відкриття дверей, а ДСНС не відкриває кримінальне провадження і не здійснює його розслідування....

  Відповідно до чинного законодавства України з врахуванням http://www.vmr.gov.ua/Lists/HelpAdviceServices/Default.aspx 

  Прошу залишити в силі моє попереднє звернення в цілому.

 • 24 жовтня 2017
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості
  Шановний Роман Павлович, 
  Вельмивдячний за надану відповідь із корисним посиланням до суду. Але питання, у тому також непорушність права власності , вже розглядалися в судових засіданнях за справами 127/2507/15-ц і 127/17009/15-ц, повторно це зробити просто неможливо, так як пройшла як апеляція, касація так і розгляд Верховного суду. Ваша відповідь несе в собі загрозу Державності. Люди не бидло і далеко не ідіоти. Виходить, що злочинне угрупування віджало належну  мені квартиру за підтримкою міліції, передало всі напрацювання поліції. А адвокатом із захисту злочинного угрупування із віджиму власності виступає Організація, від якої надана відповідь у Вашій  особі. Вам необхідно звернутися до священника із покаянням. Може тоді Ви зрозумієте, а якщо щось таке подібне трапиться з Вами і... хто стоїть за віджимом квартири у Грушака Валентина Григоровича, пенсіонера, полковника авіації, ветерана, який нагороджений 9 медалями, якому після інсульту важко розмовляти та тяжко ходити, місце реєстрації: м. Вінниця, вул. Скалецького, 33-а, кв. 37 

   
  Дякую за надану відповідь. А щодо священника Вам вирішувати, це не суд, для звернення до якого є передумови і умови, звертатись Вам чи ні.​
 • 10 жовтня 2017
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  ​На багаторазові звернення Грушака Валентина Григоровича (пенсіонер, полковник авіації, ветеран, нагороджений 9 медалями, після інсульту погано розмовляє та ходить, місце реєстрації: м. Вінниця, вул. Скалецького, 33-а, кв. 37) до державної служби з надзвичайних ситуацій, поліції щодо відновлення порушених прав та вжиття заходів - до відкриття дверей належної Грушаку В.Г. квартири; - примусового впливу до повернення користування квартирою, меблями, одягом - були залишені і залишаються поза увагою. Заяви від Грушака В.Г. не приймаються, або викидаються у відро для сміття або формально розглядаються.


  20.09.2017 року на виклик Грушака В.Г. аварійно-рятувального загону за телефоном "101" Грушаку В.Г. безпідставно було відмовлено у наданні допомоги і скеровано на приватну компанію з наданням телефону 695248 При цьому, Грушак В.Г. діє у відповідності до вимог чинного законодавства, а саме

  http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1102-2011-%D0%BF


  КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
  П О С Т А Н О В А
  від 26 жовтня 2011 р. N 1102
  Київ
  Деякі питання надання платних послуг
  підрозділами Міністерства надзвичайних ситуацій

  Додаток 2
  до постанови Кабінету Міністрів України
  від 26 жовтня 2011 р. N 1102

  ПЕРЕЛІК
  додаткових платних послуг, які надаються
  аварійно-рятувальними службами
  Міністерства надзвичайних ситуацій

  2. Послуги, що надаються з використанням спеціальних засобів
  захисту та оснащення:
  ....
  16) відкривання квартир на замовлення громадян, зняття ґрат
  на вікнах і балконах;
  ....

  на що Андрущенко Олег Олександрович заявив вимогу особистого прибуття Грушака В.Г. до ДСНС, що було виконано 21.09.2017 року та 27.09.2017 року, але заява не прийнята, відправлена у смітник, договір і квитанція не оформлені, а Грушаку В.Г. на аркушу паперу було написано телефон тієї ж приватної компанії 695248 , і скеровано до Поліції.

  На виклик поліції 22.09.2017 року для подання і оформлення Заяви про злочин, який скоєно відносно Грушак В.Г. групою осіб: Грушак Валентиною Олександрівною, Грушак Іриною Валентинівною та Грушак Олександрем Валентиновичем за 191 статтею Кримінального Кодексу України щодо привласнення належного Грушаку Валентину Григоровичу майна (меблі, техніка, одяг, взуття, особисті речі та інше, вартість якого на сьогоднішній день є значною, і навіть великою) залишено працівниками поліції без відповідної уваги. При цьому, за допомогою телефонного зв`язку (050) 359-10-22 було поставлено до відома представника поліції (Заріну). Як результат, заяву не прийнято, і скеровано до ДСНС.


  Представник компанії 695248 перевірив прописку і категорично відмовився відкривати двері належної Грушаку В.Г. квартири без на те згоди колишньої дружини Грушак Валентини Олександрівни, яка між іншим, не проживає за місцем реєстрації, а мешкає в інший квартирі. При цьому, представник компанії 695248 вимагав від Грушака В.Г. оплату за виклик. ДСНС договір та рахунок для сплати не оформляє, і відповідно, його не надає та координатора робіт не призначає.
  Наближається холодна погода, до кого мені звертатись?

 • 18 липня 2017
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  ​Прошу роз*яснити порядок розміщення агітаційних палаток для роздачі газети у м. Вінниці у період між передвиборчими кампаніями. Будь ласка, з посиланням на НПА.

  Дякую.

 • 12 липня 2017
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  Пропозиція (зауваження)

   

  Стаття 4 закону України «Про звернення громадян»  передбачає, що дії (бездіяльність), можуть бути оскаржені , якщо внаслідок них порушено права і законні інтереси чи свободи громадянина (групи громадян); створено перешкоди для здійснення громадянином його прав і законних інтересів чи свобод.

  Саме до такого наслідку, а саме до порушення Конституції, норм Закону України «Про доступ до публічної інформації», Постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних призводить бездіяльність щодо не оприлюднення на офіційному сайті Вінницької міської ради умовних позначень до генерального плану міста Вінниці. Громадяни не мають можливості прочитати таку мапу.

  Посилання на розміщений генеральний план без умовних позначок у розділі  «Відкриті дані» http://data.gov.ua/passport/cfa95a32-0711-4915-923f-adaffd6a2d08.

  Відповідно до вищевикладеного, вимагаю оприлюднити разом з генеральним планом міста умовні позначки до нього.

   

  З повагою, Анастасія Дем'янчук    ​

 • 29 червня 2017
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  ​Доброго дня шановний Романе Павлович!  До мене, як до волонтера,  звернувся підопічний Вінницького будинку інтернату геріатричного профілю Крупенко Артур Геннадійович,  якому стало відомо,  що його матір - Палій Галина Василівна,  всупереч його волі та інтересам звернулась до Вінницької міської ради з заявою про призначення опікунства. Звертаю Вашу увагу,  що в провадженні Тульчинського районного суду Вінницької області слухається справа номер 148/298/17 про часткове відновлення цивільної дієздатності Крупенко Артура Геннадійовича. На даний момент слухання справи призупинено в зв'язку з проведенням чудово психіатричної експертизи.  Вказані обставини були свідомо приховані вказаною громадянкою при подання заяви про призначення Опікунства до Вінницької міської ради.  На даний момент в провадженні Вінницького міського суду слухається справа за номером 127/11278/17 за позовом Виконавчого комітету Вінницької міської ради в інтересах Крупенко Артура Геннадійовича, заінтересована особа Палій Галина Василівна. Прошу Вас, в зв'язку з нововиявленими обставинами відкликати позовну заяву,  до моменту вирішення справи уТульчинському районному суді.  Звертаю Вашу увагу, про неодноразово вчинення дій громадянкою Палій Галиною Василівною дій,  які суперечать інтересам підопічного: 1. Вона відмовилась від нього у віці 4 років,  передавши під опіку держави.  2. На протязі 22 років його перебування в Ладижинському будинку інтернаті вона відвідувала його раз в рік.  3. Вона була категорично проти переведення його в будинок інтернат,  який розташований в м.  Вінниця,  хоча являється мешканкою міста Вінниці.  4.  На протязі 4 місяців перебування Крупенко А. Г.  у Вінниці вона не вчинила жодних дій,  направлених на його розвиток і реабілітацію. На будь яку пропозицію, щодо участі в житті Артура,  вона з особливим цинізмом відповідає: Мені це не потрібно.   Наразі,  прошу недопустити порушення прав та законних інтересів Крупенко Артура Геннадійовича при вирішенні питання щодо призначення Опікунства.   • 21 червня 2017
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  ​Доброго дня

  Питання с приводу посвідчення учасника бойових дій 

  Маю я право купувати пільговий білет по копії посвідчення завіреним нотаріусом ?

  Тому що касирша вінницького центрального  автовокзалу відмовляється продавати пільговий квиток 

  Якщо не туди звернувся направте будь ласка туди де зможу отримати відповідь 

  Спасибі за розуміння 

 • 13 березня 2017
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  Тема листа: Журналістський запит щодо петиції про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці.

   

  Шановний Романе Павловичу!

   

      На сьогоднішній день декілька друкованих ЗМІ Європейського Союзу зацікавлені у опублікуванні результатів розгляду петиції щодо визнання вуличних котів частиною екосистеми міста Вінниці. Такий інтерес викликаний тим, що гуманне ставлення до тварин вважається однією з важливих культурних цінностей Заходу, а Україна, на жаль, в останні роки привертала увагу західних ЗМІ переважно в негативному сенсі. У той же час, за моїми даними, серед громадян Вінниці це питання є актуальним і з інших причин, зокрема через релігійний принцип доброти, через любов відомих усім людей до домашніх тварин тощо.

           У зв'язку з вищевикладеним прошу Вас попередньо оцінити результати розгляду петиції. Також цікавою є Ваша особиста думка з приводу піднятої теми.

   

  З повагою і вдячністю за письмову відповідь,

  Михайло Марченко

  журналіст-фрілансер

  (050) 712-3982​

 • 23 лютого 2017
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  ​Поясніть, будь ласка, таке:
  1. Які є законодавчі підстави для створення муніципальної поліції.
  2. Чим визначені її повноваження (які документи і де можна з ними ознайомитись).
  3. Джерела і обсяг фінансування муніципальної поліції.

 • 27 січня 2017
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  ​Прошу Вашого втручання у вирішення ситуації з житловими умовами нашої сім'ї та розширення житлової площі. Я інвалід 1 групи загального захворювання, маю на утриманні двох неповнолітніх дітей 12-річного та 10-місячного віку, чоловіка не маю (пішов із сім'ї, дізнавшись про моє захворювання) проживаємо з батьками в однокімнатній квартирі, через що постійно між нами виникають сварки та скандали, старший син невисипляється через молодшого, спить на шкільних уроках. Мати, Волкова М.В. інвалід 3 групи загального захворювання, ветеран праці, пенсіонерка. Згодимося на будь-яке розширення житлових умов поскільки коштів на придбання самостійно житла не маємо навіть у перспективі. Перебуваю на черзі на покращенння житлових умов у міськвиконкомі. Велике прохання не залишити дане звернення без Вашої уваги і допомоги.​

 • 24 грудня 2016
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  Директор департаменту , Департамент правової політики та якості

  Міському голові

  міста Вінниця

  Моргунову Сергію Анатолійовичу

  Громадянина України

  Мешканця міста Вінниця

  Кукушкіна Сергія Миколайовича​

   

   

  ЗАЯВА

   

  Шановний пане міський голова, дозвольте звернутися до вас з наступним проханням:

   

  Вже чотири місяці поспіль борюся з неблагонадійними сусідами, які мешкають через стіну зі мною в квартирі №64. Люди нагло палять цигарки в своїй квартирі, не виходячи на балкон або на вулицю. В своїй квартирі я задихаюся від запаху їдкого сигаретного диму, який надходить через розетні отвори, що знаходяться на панельній стіні, яка роз'єднує мою квартиру і квартиру цих сусідів. Дві розетки знаходяться в залі, яка межує з їх залою; а дві в спальні, що межує з їх спальнею. Дим поступає почергово, а іноді і одночасно з усіх чотирьох розеток у моє помешкання. Пропахлий весь одяг в шафі та меблі. Маючи алергічну реакцію на сигаретний дим, я прокидаюся о другій ночі від того, що задихаюся.

   

  Неодноразові звертання та прохання до моїх сусідів в доброзичливій сусідській формі припинити це неподобство не допомогли. Також і не допомагає вже четвертий виклик поліцейського патрулю з цього приводу.

   

  Сьогодні, 24 грудня 2016 року, близько 13:15 години, відчувши різкий запах в квартирі і не маючи вже ніяких моральних сил знову викликати поліцію, просто погупав в стіну сусідам. Звідти прибіг чоловік років 35-40 (з зовнішністю дуже схожою на те, що має кримінальне минуле), який назвався Сергієм і сказав, що в своїй квартирі як курив так і куритиме де і коли захоче. Також погрожував мені фізичною розправою, якщо я знову звернуся до поліції.

   

  Нажаль, ніякої допомоги від працівників поліції, окрім прийняття заяв від мене, я теж не отримав. Вони пояснили, що якщо б у під'їзді курили - то вони можуть виписати штраф. А в своїй особистій квартирі люди мають право курити де захочуть, навіть якщо це заважає їх сусідам. Пояснили, що прекрасно мене розуміють з людського боку, але нажаль по закону нічого вдіяти не можуть.

   

  І ось тут мені стало цікаво: а що ж це в нас за такі цікаві вибіркові закони, що якщо людина спалює сміття на своїй прибудинковій території - за це штраф. Якщо зрізує дерево на своєму ж подвір'ї - теж штраф! Бо людина загрожує навколишньому середовищу!

   

  А ось якщо людина зашкоджує навколишнім сусідам своїм курінням - то це нормально!?

   

  Друге питання, яке виникає автоматично: це називається шлях країни до Євроінтеграції? Це місто, яке має програму "Європейського міста", і ніяк не може вирішити ось такі дрібні речі?

   

  Я знаю, що не тільки я один маю проблему такого характеру. Багато людей, жителів багатоповерхових будинків, потерпають від "стилю життя" своїх таких неблагонадійних сусідів. А вся причина в тому, що не має законодавства, яке б обмежувало діяльність деяких осіб в рамках дозволеності.

   

  В країні, де щорічно випускаються з вищих навчальних закладів десятки, а то й сотні юристів, ніяк не можуть зробити закон, який би контролював діяльність ось таких мешканців соціуму, які є потенційною загрозою життєдіяльності інших людей.

   

  Дуже прошу звернути вашу увагу на цю заяву та вчинити всіх можливих заходів!

   

  З повагою та побажаннями всього найкращого на майбутнє,

   

  Кукушкін Сергій Миколайович

  м.Вінниця

  24. 12. 2016

 • 01 листопада 2016
  Звернення до:
  Бочевар Роман Павлович
  В.о. директора департаменту , Департамент правової політики та якості

  ​Доброго дня,

  Прошу повідомити про можливість та умови використання гербу Вінниці на сайтах, компютерних програмах, мобільних додатках тощо, а також у знаках для товарів та послуг.

  Хто є автором сучасного герба та як з ним звязатись?


   

  З повагою