• 22 березня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Сергій Володимирович!

  Звертаються до Вас мешканці будинку №15 по вул.Чайковського. В нашому дворі, під вікнами наших квартир мешканець будинку №22 на призвіще Шкондя, нажаль ініціалів ми не знаємо, хоче встановити гараж. Ми категорично проти! 

  Він самовільно вже почав розчищати земельну ділянку, знищуючи кущі смородини, які ми насадили для наших дітей!

  У нього немає абсолютно ніяких дозвільних документів.  Чи має він право самовільно, без дозволу міської ради та нашої згоди встановити гараж?

  Просимо Вашого втручання у вирішення данного питання.

  Письмове звернення із підписами мешканців нашого будинку ми надамо.

 • 22 березня 2018
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! Скажіть будь ласка чи має право дитина на переведення з одного садочка в інший в зв'язку зі зміною місця проживання? 

  Моя донька, Таранюк Маргарита, відвідувала ДНЗ 74, так як ми проживали і були приписані за адресою Келецька 115, кв. 4. Зараз ми переїхали і прописались на Ватутіна 137В, кв. 58, це наше постійне місце проживання, квартира у власності. 

  Я написала заяву на вибуття з садочку 74 і хотіла стати на чергу в 20, так як там є можливість зарахування. Але сайт міської ради мене не пускає. Пише, що дитина вже зарахована, але ми вибули. 

  Можете якось посприяти? Куди мені звернутись? Як знову стати на чергу?

  Дякую!

 • 22 березня 2018
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня!  Питання стосується ліфтів. Чи маєте ви якісь важелі впливу на ОСББ нашого міста? Наш будинок, зданий в експлуатацію в серпні 2017 року, проживають сім'ї з маленькими дітьми, а то і з двома. Будинок 10 поверховий. А у нас досі не працює ліфт. Чи можете Ви якось допомогти, або повпливати на нашу проблему? Це будинок по вулиці Ватутіна 137В, "Східна перлина-2".

  Дякую!

 • 22 березня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день Сергію Володимировичу! 

         Прошу не надавати будь яких дозвільних документів (в тому числі на землю) на постійне або тимчасове розміщення літнього майданчика на проти будинку Грушевського 30 (ресторан "Мармаріс""Гранатовий сад" та ін). 

        Данне звернення має під собою багатомісячне протистояння із мешканцями прилеглого будинку №38, що заходиться на відстані 5-7 метрів від ресторану та майданчика, що був споруджений деякий час  назад. 

        Мешканці будинку,   чиї інтереси я представляю, десятки разів зверталися до орендаторів приміщення (громадян Туреччини) про елементарне дотримання санітарних норм та режиму тиші (майданчик працює до 2-3 годин ночі,) але крім обіцянок та "мамой клянусь, паслєдний раз......" далі справа не рухаеться . При будівництві майданчика  рік тому, вночі, було зрізано дерево, встановлено металеві конструкції, будівельники також намагались знести овальну камяну лавку, яка існує у сквері десятиріччя , та розмістити деревяне покриття впритул до памятника  Артинову і тільки виклик поліції та  виїзд наряду зупинив іх. Не реагують арендатори на профілактичні бесіди дільничого,  про дотримання тиші,   мотивуючи що  "..з Моргуновим все погоджено...!" 

       На теперішній час готується чергова реконструкція цого майданчика , будівельники знову намагались зруйнувати камяну лавку із завіряннями, що в них все документально оформлено....хоч жодних ( чи будь яких)  дозволів розміщення ресторанних,  чи інших закладів громадського харчування на такій відстані від житлового будинку БУТИ НЕ МОЖЕ.

      Прошу також  повідомити про існування чи відсутність будь яких документів, що мають дозвіл на будівництво або реконструкцию, переобладнання , ремонт (та таке інше) на земельній ділянці, що знаходиться перед будинком по Грушевського,30 

  Відповідне доручення мешкаців будинку надам при  потребі.

  З повагою,   О.Камінський      


 • 21 березня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Добрий день. Прошу Вашої допомоги в питанні вилову беспритульних собак, які мешкають на пустиру по вулиці Ю. Клена, біля житлових будинків 6 та 2а. На данний час стая складає з 7-9 собак. Вже становится страшно виходити з дому, так як їх поведінка не завжди адекватна: то вони лають с далека, то біжуть всіїю стаєю (а це 8 собак розміром приблизно 50-60 см), деякі пригають бо хочуть гратися, деякі питаються вкусити. Писала звернення до Ніценко, але получила відповідь що такими питаннями звертатися до організації "Планета". Питання в тому, що в "Планета" немає можливості виловити ї вивезти собак. Надіюсь на Вашу допомогу в цьому питанні, або буду змушенна звертатися до ЗМІ і до Керівництва країни. Дякую.

 • 21 березня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу капітально відремонтувати вул. Липовецьку по якій не можливо ні їздити ні ходити, жахливі ями. Дорожники ремонтують аби як. Дану дорогу не має сенсу "латати", її потрібно капітально відремонтувати. Жахливішої вулиці у Вінниці, мабуть, більше  немає.

 • 21 березня 2018
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрий день. Прошу вашої допомоги з питання вилову безпритульних собак, які проживають на пустиру по вулиці Ю.Клена біля житлового будинку 6 та 2а. На данний час стая складає с 3 дорослих собак, та 6 щенят віком десь 7 місяців. Собаки перебувают в основному в скупченні, вже гавкають і кидаються на машини, та деяких пешеходів. Біля пустиру пролягає дорога, по якій ходять діти в школу №12 та №13, та студенти Училища №5. Вони також шумят і лають по ночам, що дуже заважає. Якщо їх зараз не виловити, то через 2-3 місяца тут буде новий приплід, а це більша небезпека поведінки стаї в момент "шлюбного" періоду. 

 • 21 березня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня! Чи потрібно мені отримання дозволу, або чи можу я самовільно зрізати дерева на земельній ділянці що перебуває у моїй приватній власності (що підтверджує Акт на право власності на земельну ділянку)?

 • 21 березня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Велеке прохання звернути вашу увагу на на наш будинок 78 .за час обслуговування жеком 7 цей будинок доведений до край строшного стану , труби всі тичуть каналізація в страшному стані , криша будинка протікає , витяжка в людий леть працює , постійні скарги до жеку 7 не приводять ніякого результату , будьте милосердні до людей багото пінсіонерів ледве виплачують на потреби свою , люди обіженні та зневаженні вже відношенням цього жеку , дуже прошу змилуйтися над нами і поможіть вирішити проблему будинка нашего.        голова дому Шабаев А.В.

 • 21 березня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                  Шановний Сергію Анатолійовичу!

                 Прошу Вас допомогти у вирішенні наступного питання:

             На загальних зборах співвласників ОСББ «Юність-20», які відбулись 18 лютого 2018 року співвласниками обговорювалось питання обрання елементу для проведення першого капітального ремонту, як будинку, в якому створене ОСББ та який потребує капітального ремонту. По результатам обговорення співвласниками було вирішено, що першочергово необхідно провести капітальний ремонт покрівлі. Окрім того співвласниками було наголошено на необхідності використання при проведені зазначених робіт покрівельної мембрани (ПВХ).

              На підставі вищенаведеного прошу Вас:

  1. Включити капітальний ремонт покрівлі житлового будинку №20/73 по пр. Юності             (з застосуванням технології покрівельної мембрани ПВХ) в план робіт на 2018 рік.
  2. Повідомити про строки проведення зазначених вище робіт.

             Додатки: Копія протоколу загальних зборів співвласників від 18.02.2018р.

             З повагою, голова правління ОСББ «Юність-20»   Є.С. Середин.

 • 20 березня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Директору департаменту освіти

  Вінницької міської ради

  О.В. Яценко

  Кержнер Вікторії Валеріївни

   

  ЛИСТ-ПОДЯКА

   

  Шановна Оксана Василівна, ми з чоловіком хочемо висловити  свою вдячність завідуючій КЗ «ДНЗ №46 ВМР» Наталії Михайлівні Кірєєвій за той вклад, який був внесений в розвиток наших дітей.

  З найперших днів перебування в садку ми відчули велику турботу і опіку над нашими дітьми з боку вихователів і трудового колективу дитячого садка. Троє наших дітей, які ходили в дитячий сад, були оточені теплотою і увагою кваліфікованих вихователів Кардаш Надії Станіславівни і Кириченко Тетяни Митрофанівни; великий внесок у розвиток внесла логопед Крижанівська Тетяна Петрівна. Також багато уваги приділяла їм психолог Княжевська Яна Костянтинівна.

  Вихователі прикладали максимум зусиль, щоб діти нормально адаптувалися до колективу. У наших дітей не тільки виправлені всі вади мовлення, а й завдяки старанням вихователів вони відмінно підготовлені до школи, і тепер показують хороші і відмінні результати в навчанні.

  Свята, підготовлені і поставлені в дитячому саду, залишаться яскравим спогадом в пам'яті дітей і батьків. Жодна дитина групи не обійдена увагою – кожна брала участь у святковій постановці і іграх, що також не тільки доповнювало їх радісне дитинство, але і було частиною розвитку.

   

  З повагою,
  Вікторія та Анатолій Кержнер,
  батьки Кержнер Лева, Даніеля і Нелі.

 • 20 березня 2018
  Звернення до:
  Попова Лариса Віталіївна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Дякую за реагування на звернення

 • 20 березня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович.У мене виникає одне питання.Ви як хазяїн нашого міста,відповідаєте за порядок чистоту і т.д.Чому  сніг відгортають лише біля міської ради,тільки там де  їздять міські чиновники.Чому біля садочків ,горнуть сніг вихователі,біля шкіл педпрацівники.Я не розумію,ми що не люди? За що ми платимо податки? Будь ласка ,подумайте трохи про нас.Бо не те що немає де авто поставити,люди пройти не можуть.Дякую за розуміння

 • 20 березня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

  Звертаюсь до Вас з проханням особисто проконтролювати розгляд порушенного питання. Ми як жителі м. Вінниці, проживаючи в Райдужному кварталі біля авторинку ( раніше це були землі с. Лука Мелешківська, але вже більше ніж 2 роки це землі м. Вінниці) відчуваємо недостатність міського транспорту , який їде в наш район. В цьому мікрорайоні  за 2 роки збудовано 4 багатоповерхових будинка окрім котеджей, тому людей тут проживає  вже досить багато. Із міського транспорту тут курсує лише муніципальний автобус №27 ( в напряму Лука Мелешківська) лише один раз на півтори години при чьому останній рейс яких з Вінниці о 20:36, з Лука Мелешківська о 19:56. Також тут курсують приміські автобуси, які є прохідним і тому майже завжди вони або не зупиняються,або в них майже не можливо сісти. В даному районі проживать в основному молоді сім"ї з дітьми, а в приміський автобус, якщо ти їдеш з дитиной та з дитячим візочком ти не маєш можливості зайти, тому що вони на це не розраховані. Отже, якщо я їду з дитиною залишається чекати автобус №27, який в основному приїжджає переповнений і ми з дитиною і дитячим візочком залишаємся на зупинці. В той же час не далеко біля нашого району курсує муніципальний автобус №2 Площа шкільна - ВПЗ, який курсує частіше та до 23:00. Тому прошу Вас, звернути увагу на цей маршрут та по можливості продовжити його до місцевого кладовища, де є достатньо місця для розвороту муніципального автобусу. 

  Будемо вдячні за позитивне вирішення порушеного питання адже ми також є жителями міста Вінниці і хочемо мати якісну транспортну розв"язку в нашому мікрорайоні 

 • 19 березня 2018
  Звернення до:
  Копчук Ірина Володимирівна
  Директор департаменту , Департамент адміністративних послуг

  ​Уважаемоя Ирина Владимеровна обращаюсь к Вам с большой просьбой устронить директора школы 36 Нечепорук Еллы Василевной за плохое отношение к детям она позволяет себе хамить учиникам постояно запугеваэт  детей намекаэт на взятку в столовой беспредел остатки крошат в начинку для пиццы  грязными руками продают булочки учителя оскарбляют дитей прошу Вас помочь что бы дети не боялись проходить по каредорах и родители были спокойны 

 • 19 березня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня ! Скажіть будь-ласка, коли у місті буде вирішене питання безпритульних собак.  Їх розвелося дуже багато, бігають зграями та нападають на людей.  12.03.18 мене покусали собаки в районі залізничного вокзалу. Після надання допомоги в травмпункті, доречі в той день були ще покусані люди, висновок лікаря - наглядати за собакою, щоб не була хвора на сказ.  Як це можливо, коли тварини безпритульні ? Благодійна організація Планета переповнена, немає можливості відловлювати та утримувати собак.  До кого звертатися в таких випадках і  скільки потрібно ще  таких жертв як я, щоб відчувати себе у безпеці ?

 • 19 березня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада
  Уважаемый Моргунов Сергей Анатолийович обращаюсь к Вам по поводу школы 36.Школа конечно новая, но учителя очень плохо относяться к учиникам. Прошу отмететь деректора школы 36 Нечепорук Елла  Василивна , она привзято относиться к учиникам, хамит, и негативно влияет на психику дитей. Неоднократно намекала на взятку. Очень прошу помочь и розобратца в етой ситуации тогда дети сможут нормально учить школьниэ придметиы и не будут боятса и родители будут спокойны.
 • 19 березня 2018
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. До Вас звертаеться мати трьох дітей...Коптюх Марина . Я і мешканці с. Березіна хотіли б запитати коли буде їздити до медмістечка муніципальній транспорт. Мало того що маршрутки  не возять дітей по посвідченню "Багатодітна родина" то вони у вихідні дні беруть кошти за повний проїзд...тобто якщо мені треба вийхати з дітьми у місто то деруть по 4 грн за кожну дитину....якби я , як мати одиначка заробляла по 10 тисяч зарплатню я б мовчала ,но коли більшість живе на мінімальну, я наприклад не можу позволити таку розкіш. Тому просимо надати до медмістечка муніципальний транспорт..дітей багато і людей теж. Зранку вийхати не є можливим.. для прикладу.....на місяць я особисто витрачаю на проїзд до 1000 грн....а тепер скажіть . для чого моїм дітям посвідчення ? якщо вони плотять повну вартість проїзду...Якщо можна то відповідь на пошту. я не маю можливості спілкуватися по телефону.. Дякую за розуміння.

 • 19 березня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний, Роман Сергійович.  Звертається до Вас уповноважена по багатоквартирному будинку №51 по вул Космонавтів. Змушена повідомити Вам особисто, що на нашій прибудинковій території виникла аварійна ситуація: сім старих дерев (верби) потребують термінового знесення. Деревам майже 40 років, стовбури підточені жучком, напівмертві. Ми неодноразово подавали офіційну заявку на знасення дерев через ЖЕК№7.  Відповіді вже рік немає.  Дерева розташовані на дитячому майданчику.  З початком весни старі підгнивші стовбури можуть не витримати і впасти прямо на дітей. Мешканці будинку стурбовані, оскільки на нашому дит майданчику грається багато дітей із сусідніх будинків. Просимо невідкладної допомоги у знесенні дерев. З повагою, мешканці б. 51, 55, 53 по вул Космонавтів.

 • 19 березня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Прошу звернути увагу і негайно відремонтувати переїзди в районі вул.Гонти, 32-34( р-н складів Рошен і грузової станції). Стан дороги біля них жахливий. Великі ями, залиті водою, створюють масу проблем автоводіям. З кожним днем стан дорожного покриття погіршується. На цим місцях водії постійно ріжуть колеса і пошкоджують авто. З надією на швидку реакцію відповідних служб. Дякую!

 • 19 березня 2018
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Моему ребенку 6 лет в этом году она идет в школу .На подготовку она ходит в дом офицеров .Хотел записать ее в 22 школу мне отказали , сказали что нет мест и чтобы я обращался в другие  школы по месту жительства .Меня интересует 22 школа .Что для этого нужно ?

 • 19 березня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!Прошу Вас надати доручення департаменту житлового господарства підготувати рішення на найближче засідання виконавчого комітету та списати наш житловий будинок з балансу .В зв'язку з тим що в нашому будинку створене ОСББ.Та надати доручення підготувати технічну документацію для передачі .

  Дякую 

 • 19 березня 2018
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  Колектив КЗ "ЦПМСД№ 1" від усієї душі та щирого серця вітає головного лікаря Фіщенко Людмилу Володимирівну  з Днем народження. Бажаємо її нових перемог, нових звершень та досягнень. Нехай кожен її день починається із щирої посмішки і гарного настрою, а улюблена робота не перестає надихати. Ми її дуже цінуємо, любимо і поважаємо, адже вона – опора нашого колективу. Нехай її особисте величезне щастя буде вічним – таким, як її любов до роботи, а здоров'я – міцним! Довгих років життя і досягнення усіх поставлених цілей.

   

   

   


 • 19 березня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Сергій Анатолійович!!!! Звертаюсь до Вас з проханням надати можливість нашим діткам які проживають в данному мікрорайоні ( провулок, Ясний,вул. Ясна,вул. Привокзальна, вул.Енгельса )проводити своє дозвілля з користю, граючи на ігровому майданчику, та футбольному полі. Справа в тому, що на данній території яка являє собою безліч житлових приватних і не тільки будинків не має ЖОДНОГО такого місця на якому б діти могли проводити свій вільний час з користтю. Доречі його не було тут ніколи!!!!Це стосується як дітей від 0 до 16 років, чому у нашому районі діти змушені "тинятись" не інде, а мами з маленькими дітьми також не мають змоги навіть присісти чи погратися у пісочку. У інших районах нашого міста активно будуються такі зони відпочинку, наприклад на районі Масложир їх аж два!!!! Не кажучи вже про інші райони такі як Вишенька. Забігаючи наперід,хочу повідомити,якщо Ви надасте підповідь, що ми можемо відвідувати шкільний майданчик біля 22 школи, хочу повідомити Вам, що це взагалі досить далеко,дійти туди мож не кожна дитина самостійно, ну і мама з візочком також,так як шлях лежить через дорогу на якій майже не має тротуару, на якій не має жодного примусового елементу зниження швидкості,тому авто там пролітає з швидкістю не меньше 70, але це вже зовсім інша сумна історія нашого району,до якої на жаль не має нікому діла. Дуже просимо Вас допоможіть нам,адже якщо шукати можливість побудови, а не причину відмови то обовязково знайтеться таке місце, де наші діти могли проводити свій вільний час . Дуже надіємось, що Ви звернету увагу і на наш мікрорайон,тому що ми такі самі громадяни як і інші!!!!

 • 19 березня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Сергій Анатолійович!!!! Звертаюсь до Вас з проханням надати можливість нашим діткам які проживають в данному мікрорайоні ( провулок, Ясний,вул. Ясна,вул. Привокзальна, вул.Енгельса )проводити своє дозвілля з користю, граючи на ігровому майданчику, та футбольному полі. Справа в тому, що на данній території яка являє собою безліч житлових приватних і не тільки будинків не має ЖОДНОГО такого місця на якому б діти могли проводити свій вільний час з користтю. Доречі його не було тут ніколи!!!!Це стосується як дітей від 0 до 16 років, чому у нашому районі діти змушені "тинятись" не інде, а мами з маленькими дітьми також не мають змоги навіть присісти чи погратися у пісочку. У інших районах нашого міста активно будуються такі зони відпочинку, наприклад на районі Масложир їх аж два!!!! Не кажучи вже про інші райони такі як Вишенька. Забігаючи наперід,хочу повідомити,якщо Ви надасте підповідь, що ми можемо відвідувати шкільний майданчик біля 22 школи, хочу повідомити Вам, що це взагалі досить далеко,дійти туди мож не кожна дитина самостійно, ну і мама з візочком також,так як шлях лежить через дорогу на якій майже не має тротуару, на якій не має жодного примусового елементу зниження швидкості,тому авто там пролітає з швидкістю не меньше 70, але це вже зовсім інша сумна історія нашого району,до якої на жаль не має нікому діла. Дуже просимо Вас допоможіть нам,адже якщо шукати можливість побудови, а не причину відмови то обовязково знайтеться таке місце, де наші діти могли проводити свій вільний час . Дуже надіємось, що Ви звернету увагу і на наш мікрорайон,тому що ми такі самі громадяни як і інші!!!!

 • 18 березня 2018
  Звернення до:
  Скальський Владислав Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня. 

  Я проживаю по вул. Космонавтів 77. кв.14. Щоразу виходячи з підїзду я бачу на дверях квитанції на прибирання, обслуговування вентиляційних шахт на кілька тисяч грн., які ніколи не проводили, навіть заради безпеки мешканців. Прибарання підвалів, заміна лампочок, які ми замінюємо самі, а також цоколь де знаходиться пивна і магазини різного роду, які орендують 4 підприємці ніяк нам не показують.

  Прошу вас допомогти нам. Елементарне прибирання нам пкращить життя

 • 18 березня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Доброг дня. Прошу звернути увагу на мое прохання. 

  Я проживаю по вул. Космонавтів 77 кв.14. Виходячи з підїзду, я бачу на дверях квитанцію на прибарання, обслуговувння вентиляційних шахт на кілька тисяч грн., які ніколи не проводили. Обслуговування підвалів, де прибаральниця нівіть не заходила і всі інші рахунки- неправдиві. Вологе прибарання, яке повинно бути хочаб в кілька місяців, також не буває.

  Прошу вас. Допоможіть нам. Елементарне прибирання нам покращить життя.

 • 18 березня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. Прошу вас звернути увага на моє прохання. Я проживаю по вул. Косонавтів 77.кв. 14.

  Щоразу виходячи з підіїзду я бачу квитанцію на дверях, де вказана сума на прибирання, обслуговування вентиляційних шахт в розмірі кількох тисяч гровень, такіі перевірки ніколи не проводились навіть в потребі обовязкового для безпеки мешканців. Жодного вологого прибирання за всі роки не було, протерти вікна відмовляються на протязі багатьох років. 

  Прошу вас допоможіть нам. Хочаб елементарне прибарання нам покращить життя.

 • 18 березня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Роман Сергійович! Дякуємо за сприяння по очистці та промивці каналізаційної мережі у будинку по вулиці Стрілецькій 4, але, на жаль, у підвальному приміщенні знову з'явилася вода, яка перешкоджає доступу до теплового лічильника та руйнує підмурок будинку. Просимо опрацювати питання підтоплення підвального приміщення. 

                                                                З повагою мешканці будинку Стрілецька 4

 • 18 березня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Мешканці нашого славного міста Вінниці,вже,не одноразово зверталися до нашого мера з подякую за його неймовірний внесок у розвиток нашого міста.Це стосується парків,нових фонтанів,відремонтованої дороги по Соборній і т.д.Але є і тут підводні камінці.За ВСІ ті роки,якими Ви керуєте містом,у нас склалося враження що створення проблем для нашої мерії є основною задачою.Всі роки у громадському транспорті лунає дратівлива,безглузда реклама,інформація,просто пуста і дратівлива для звиччайного люду.Шо то є таке???Цілий рекламний відділ,який працює персонально на Вас дуже плідно працює на Вас що б створити нову і нову рекламу,балачки ні кому не потрібні і т.д.Дуже діти часто задають питання хто та людина,яка створює і санкціонує розповсюдження нового рекламного віруса,який зветься Моргунов.Скільки можна слухати про героїв Чорнобиля в тролейбусах???Скільки-в трамваях про станцію переливання крові???І т.д.І це все на що здатна міська влада і наш мер???Відібрати і зробити платним озеро на Вишенці,ввести турнікети в транспорті.Да,вже у Вашому транспорті не має кому їздити.Не переймайтеся народ на заробітках за кордоном.А то що влада ніколи не думала за народ це і так ясно,не дають жити спокійно.Не одноразово писали наші коллеги-активісти що б прибрали все із транспорту зайве,балачки,рекламу,яка давить на самопочуття громадян.Ви не маєте права знащатися над народом,який Вас вибрав.Пора зробити щось і для нього.А помилки треба виправляти.Народові не подобається коли верещить реклама на весь салон.