• 16 липня 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ШАНОВНИЙ МИХАЙЛО ВАСИЛЬОВИЧ!

  Довожу до Вашого відома інформацію про те, що у Вінниці по вул. Соборній силами ВТК КДП проводяться ремонтні роботи трамвайних колій. У зв'язку з цим прошу Вас запросити генерального директора комунального ДП Вінницької транспортної компанії Луценка Михайла Петровича в період з 18:00 до 19:00 бути присутнім разом з Вами на тролейбусній зупинці "Лікарня Пирогова" і разом з ним подивитись який бардак організувало це саме ВТК у русі тролейбусів – це хаос! Я, хворий інвалід війни майже годину на цій зупинці (з 17:40 до 18:38) в сторону ринку Урожай очікував тролейбуса маршруту №9 або №11, коли за цей час проїхало 3 тролейбуси маршруту №3, 2 тролейбуси - №4, 3 тролейбуси №5, тролейбуси №№10, 12, 14 і жодного тролейбуса маршруту №9 або №11.

  Я розумію, що у м.Вінниці при таких ремонтних роботах транспортний колапс обов'язковий, але ж не настільки!?

  Невже неможливо провести нормальне коригування руху тролейбусів щоб не робити таких провалів?

  Прошу Вас втрутитись в роботу Вінницької транспортної компанії та змусити Луценка Михайла Петровича скоригувати графік руху тролейбусів таким чином, щоби тролейбуси маршрутів №9 та №11 не мали значних провалів та не їздили парами.

  Надіюсь за розуміння

  М.КАСЬКОВ


 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! На Водоносі 100 мм по вулиці Лермонтова між будинками 157.- 159 стався прорив ще в ніч на 16.07. О 6.40 ранку я зателефонував на Цілодобову варту. Виклик прийняли. Вода розмила вулицю. Прорвала в сусідній колодязь. Вже 16.50. Так ніхто і не приїхав. Реагування нульове. Втрати води великі. Підтоплює двори будинків. Прошу вашого втручання!

 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня! Цікавить інформація, що до розміщення пересувних тимчасових споруд на території м. Вінниця, а саме: Порядок і механізм отримання дозволу на право розміщення ПТС та на яких засадах відбувається відбір кандидатів?


 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Уважаемый Роман Сергеевич!

  21.06.2019 я официально подала заявку Б-341 Начальнику "Господар.люкс" Аверчуку от имени жильцов подъезда с просьбой срочно произвести ремонт канализационных труб  стояка , что находится под кв.3 и уничтожение образовавшейся плесени. 

  Понятно, что никакой реакции на мою заявку по сей день нет! На протяжении мая-июня мы неоднократно вызывали аварийную службу всвязи с многоразовой сильной течью канализационных труб на данном стояке. Аварийная служба прочищала колодцы, работники "Господар. люкс"повесили очередные хомуты.

    В результате многократных обильных течей на площади приблизительно 20 кв.м образовалась лужа, которая по мере высыхания покрылась плесенью. Надеюсь, вы понимаете как быстро распространяется плесень при постоянной влажности. А в кв.3 над этой вонючей лужей с плесенью живет маленький ребенок.

  Я хочу вам напомнить как отчаянно сражались работники "Господар.люкс" под вашим непосредственным руководством за то, чтобы наш дом остался по вашим контролем, в сфере коммунального хозяйства города. Так ремонтируйте теперь!!! Или привыкли только денежки собирать? И не пишите мне про месяц на ответ, про ЗУ " Про жкх". Вы в курсе, что я и так это знаю. Вы напишите мне когда у меня в подвале не будет регулярно после каждого дождя хлестать канализация, будет удалена плесень!!! Ищите резервы, выполняйте свою работу! Мы не можем жить по колено в дерьме и с плесенью в квартирах из-за того, что Аверчук занят предвыборной агитацией , а не насущными проблемами жкх. 

  Если в кротчайшие сроки не будет отремонтирован стояк канализации под кв.3 и не удалена вся плесень мы, жильцы первого подъезда нашего дома, будем вынуждены коллективно обращаться к главному санитарному врачу Украины, в КМУ  к вашему боссу. С нетерпением ждем от вас решения нашей проблемы.

 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ВІнницькому міському голові Моргунову Сергію Анатолійовичу

  ​Шановний пане міський голово, Сергій Анатолійович, в нашому будинку як і в інших сусідніх будинкках по вул . Архітектора Артинова, 1 в м. Вінниці без попередження, вчора ввечері, 15 липня 2019 року, приблизно о 22 : 00 годині, було перекрито водопостачання, котре не відновлено й досі. Як сьогодні вранці, в телефонній розмові повідомив оператор "Іван", на телефонній лінії Вінницько міської ради, за номером 0432-59-51-11, що це відключення сталося внаслідок аварій за адресами: по вул. Соборній, 48 та по вул. Соборній, 68 в місті Вінниці. Сьогодні, станом на 11-ту годину ранку 16 липня 2019 року водопостачання не відновлено. Оскільки, це відключення сталося несподівано, то як Ви розумієте, аварійного запасу води зробити не вдалося. Оператор "Іван", в телефонній розмові порадив нам усім йти до приміщення Вінницької міської ради з батлашками, аби набрати собі трошки води для задоволення життєвих потреб, або ж піти до мешканців приватного сектору в нашому мікрорайоні, попросити в них воду. У мене резонне запитання: чому не організовано доставку води в квартали нашого мікрорайону за допомогою водовозів, в двори, де сталося аварійне відключення? Чому ввечері воду відключили, а аварійна бригада вночі не ліквідовувала наслідки аварії на лінії водопостачання, чому чекали до ранку? Чи Ви про нас згадуєте, тільки перед виборами? В нашому будинку живуть люди з фізичним вадами, інваліди та люди похилого віку, котрі не можуть самостійно ходити по місту та жебрати трішки водички. Все це відбувається в центрі "Європейського міста", під час виконання "стратегічної програми "Вінниця 2020", в ХХІ сторіччі !!! Чому ми маємо залежати від владного рішення чиновників щодо елементарного життєзабезпечення? Адже такі ситуації мають вирішуватися в автоматичному режимі - НЕГАЙНО!!! Без проведення нарад, брифінгів та пресконференцій. Чому потрібно нагадувати чиновникам, що це їх прямий обов'язок забезпечення нормального рівня життя людей, а не тільки виборців, під час виборчих перегонів?

  З повагою та несамовитою надією, Вінничанин, громадянин України, представник електорату Юхименко Валентиин Григорович     

  P.S. Цей лист не є погрозою чи спробою маніпуляцій! Прошу не сприймати його як будь-який прояв іншої форми агресії. Наміри мої суто миролюбиві!

  ЗАСТЕРЕЖЕННЯ!!! Я не даю своєї згоди на обробку персональних даних. Вважю, що достатньо тих даних, котрі я надав вище в тексті.  "Галочку" в квадратику ставлю вимушено, виключно з метою відправки листа, оскільки інакше лист не зберігається/не відправляється. Прошу не сприймати це як згоду на обробку моїх персональних даних. Дякую за розуміння!

 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

  В черговий раз звертаюсь до Вас з проханням допомогти вирішити питання санітарної обрізки дерев на території навколо житлового будинку №78А по вул. Келецькій.

  Мешканці нашого будинку намагаються вирішити дане питання ще з 2015 року і вже збились з рахунку скільки разів звертались для вирішення вказаного питання.

  На жаль жодних заходів щодо проведення санітарної обрізки дерев навколо нашого будинку ні експлуатуючою організацією, яка на той час обслуговувала будинок (МКП «ЖЕК №7») ні департаментом житлового господарства в подальшому вжито не було. На останні два наших звернення (опубліковані в розділі публічних звернень на сайті vmr.gov.ua) нам відповіли, що обстеження зелених насаджень за нашою адресою заплановане на другий квартал 2019 року. На жаль, станом на сьогодні заходів по санітарній обрізці навколо житлового будинку №78А по вул. Келецькій так і не було виконано.

  В черговий раз наголошую, що сьогодні переважна більшість дерев на території навколо будинку є аварійно небезпечними та несуть загрозу життю та здоров'ю населення. В першу чергу мешканців будинку непокоїть стан дубу, який росте на вказаній території. У 2000 році дане дерево вже було причиною аварійної ситуації, коли в результаті зледеніння частина дерева зламалась та частково зруйнувала фасад будинку та розбила вікна в кількох квартирах.

  Окрім того, з огляду на останні події, своєчасне обстеження та проведення обрізки дерев є життєво необхідним та може попередити виникнення трагічних наслідків.

  На підставі вищенаведеного, від імені співвласників житлового будинку №78А по вул. Келецькій, прошу Вас надати розпорядження департаменту житлового господарства провести санітарну обрізку зелених насаджень на території навколо житлового будинку №78А по вул. Келецькій.

  Додатково повідомляю, що станом на сьогодні територія навколо нашого будинку не передана у власність чи користування ОСББ «Келецька, 78А», а тому в об'єднання відсутні повноваження щодо розпорядження нею, чи об'єктами, які на ній розташовані (в тому числі самостійно проводити санітарну обрізку дерев).

  Також наголошую, що станом на сьогодні ОСББ «Келецька, 78А» підписаний Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння, і ми сподіваємось, що департамент житлового господарства надасть нам всебічну підтримку у вирішенні вказаного питання.


  З повагою,

  Голова правління ОСББ "Келецька, 78А"                                                                       А.В. Туляков

 • 16 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Пане Голово, моє шанування!
  Біля будимнку номер 25 по вул. Станіславського (поруч з магазином "Гранд") хтось із мешканців перекрив виїзд бетонним жолобом та сміттям. Про мотиви незаконних дій можу лише здогадуватись. Але бездумні вкарй егоїстичні дії окремих особин реально перекрили доступ спецавтотранспорту - служби МНС (пожежникам) та "Швидкої допомоги" (103), водоканалу та газконтори.
  Я мовчу про виклик патрульної поліції й таксі. Якщо хтось має свою якусь оригінальну особливу думку, може її обстоювати легнальним шляхом: в суді, зверненні до депутатського корпусу міськради й таке інше. Навіщо свідомо наражати на небезпеку хворих, інвалідів та перешкоджати діям надзвичайників?
  Щоб потрапити за вказаною адресою потрібно заїжджати на перехресті вул. Гонти та вул.Київської!

  Прошу Вас, як очільнику міста вжити заходів: розблокувати проїзд, забезпечивши доступ аварійних служб до житлового масиву, розьяснити протиправність дій  і в разі необхідності, запропонувати національній поліції діяти згідно вимог чинного законодавства:

  Стаття 279. Блокування транспортних комунікацій, а також захоплення транспортного підприємства

   
   
  1. Блокування транспортних комунікацій шляхом влаштування пере­шкод, відключення енергопостачання чи іншим способом, яке порушило нормальну роботу транспорту або створювало небезпеку для життя лю­дей, або настання інших тяжких наслідків, — карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів до­ходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.

  Вдячний за клопоти.

 • 15 липня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Сьогодні представники організації ,що обслуговують будинок 148 по вул.Київській наклеїли оголошення про відключення холодної води в будинку.Не розібравшись,проявивши непрофесійні якості звинувачують кв.12,де я проживаю,що я затоплюю і нікого не пускаю до оселі.Це відверта брехня і наклеп!!!Труби сухі,сусід з нижнього поверху мені ніколи не скаржився і боргів по квартплаті не маю.Розберіться будь-ласка!Чекаю представників МКП УК Київська з документами і вибаченнями.

 • 15 липня 2019
  Звернення до:
  Маховський Яків Олександрович
  Директор департаменту , Департамент архітектури та містобудування

  Шановний Яків Олександрович, по вулиці Стрілецькій, біля школи №30 Особняк Центр будує 8-ми поверховий будинок, так вказано на плакаті біля будівництва та у дозвільних документах за цим посиланням http://osobnyak-centr.com.ua/documents/#strilecka. Проблема у тому, що на данний момент удже добудовується 9-й поверх і біля будівлі лежить така кількість панелей, що мабуть і 10-й вистачить перекрити. Прошу терміново перевірити забудовника!

 • 15 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня, шановний Сергій Анатолійович.Будь ласка розберіться з компанією"Енера". Щомісяця через pay.ua своєчасно надаю показники по усім лічильникам, своєчасно сплачую. Проте звідкись борг. Він невеликий, проте співробітники Енери констатують факт боргу, не пояснюючи звідки він . Усі квитанції та архів показників з pay.ua. у мене є. Лише у 2019 я 3 рази була на звірках. Сил немає ходити до їх представників. Сайт pay.ua для них не авторитет. З усіма постачальниками послуг жодних проблеми. Лише Енера не дає можливості спокійно доживати старість. Мене лякають ,що як не сплачу, подадуть ,як боржника у відділ субсидій. А субсидія- це суттєво для пенсіонерів. Зазделегідь дякую. Сподіваюсь на допомогу. З повагою Корнієнко Владислава Ігнатівна, 0676964261

 • 15 липня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Миколо Вікторовичу!
  Звертаємось до Вас вдруге з приводу знесення гаражів, що по  вул. Стрілецькій.
  Уважно прочитали публічну відписку на наше попереднє звернення. З прочитаного зрозуміло, що ніхто вирішенням проблеми не займався, її, на жаль, тільки створили кілька чиновників, які не проживають на даній території і з подібними дрібницями не стикаються.
  Бо якби той, хто писав відповідь, виїхав на місце, він би побачив, що наші гаражі нікому і нічому не заважають.
  Шановні чиновники! Не створюйте, будь ласка, людям додаткових проблем. Якщо Ви стверджуєте, що проїжджа частина буде зроблена і частково вона проходитиме через дитсадок № 34, то тоді проблеми немає – дорога до дитячого садка № 34 є і вона завжди вільна до самих воріт. Хочете їхати далі через садочок № 34, будь ласка, відчиняйте ворота, зробіть безпечним проїзд для дітей, які там бігають, і вперед! Тому що зробити ще один додатковий проїзд ближче до буд. №  97 не вийде – там росте алея багаторічних акацій та розташовані прибудинкові клумби. Але замість того, щоб їздити через садочок № 34, можна зробити нормальний під'їзд до дитсадка № 5 з вулиці Батозької, де автомобільний рух нікому не заважатиме. Але там необхідно  засипати ями і зробити проїжджу частину.
  На даний час зібрано до 100 підписів мешканців прилеглих будинків. Не намагайтесь зносити гаражі, робити стоянку та ще одну додаткову проїжджу частину, мешканці просто не дозволять таке втручання в прибудинкову територію! Ми готові відстоювати свої права у суді.
  Шановні представники місцевого самоврядування!
  Задумайтесь на хвилинку, громадянин сплачує значну суму коштів (10 000 грн) до міського бюджету на встановлення гаража,  потім щороку сплачує як мінімум 2300 грн  за те що він просто стоїть на своєму місці,  а вкінці ще й  можна безпідставно примусити власника оплатити демонтаж свого гаража, щоб викинути врешті його на металолом, бо  на звільненому місці, у дворі, під самими вікнами мешканців,   хтось вирішив зробити автомобільну стоянку та додаткову проїжджу частину. Дитячі садки збудовані у мікрорайоні вже більше 50 років і протягом усього часу батьки спокійно приводять та забирають дітей! А додаткових пішохідних доріжок та проїздів будувати не потрібно, їх тут вистачає.

  Знайдіть, будь ласка, грамотне вирішення питання, не загострюйте ситуацію і не створюйте людям матеріальних проблем, у нас і так їх  вистачає, бо живемо в європейській країні, але, на жаль,  дуже бідній.


 • 15 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня!Звертаюсь до Вас з проханням розглянути мою заяву.

  В серпні 2012 року куплено, зідно договору купівлі-продажу, квартиру . В 2007 році, ще до того як придбали житло, в даній квартирі встановлено газовий лічильник та газовий котел. В 2011 році попередньою власницею було зроблено перепланування квартири, на що отримано в грудні 2011 року акт про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкта, що підписаний багатьма комунальними та міськими службами , в тому числі і ПАТ "Вінницягаз".

  16 червня 2015 року невідомі мені люди, не пред'явивши ніякого посвідчення, тільки сказавши, що з газової служби, зробили огляд квартири. Після цього огляду сказали, що у мене є ряд порушень , що вимагають перекриття газу.

  17червня газова служба перекрила стояк в під'їзді. Наступного дня було перекрито газ і опломбовано лічильник в квартирі, а стояк відкрито. Актів порушень, по яким нам відключили газ, не надано, не зважаючи на мої звернення.

  Прошу Вас допомогти у відновленні газопосточання у моїй квартирі та ліквідації вищезазначених порушень законодавства, так як документи на перепланування у нас є, а також у нас в сім'ї проживає двоє малолітніх дітей(шість і сім років). які потребують нормального догляду, теплої води тощо.

  Сподіваюсь на розуміння нашої стурбованості з даного приводу та прошу відповісти про здійснені дії належним чином у встановлений законом строк.

 • 15 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Уважаемый Сергей Анатолиевич! Обращаюсь к Вам чтоб Вы как то повлияли на работу ЖЕКа. Горячей воды нет уже два месяца, в подвале трубы текут, на этажах света нет, блохи, лифт грязный ну и т.д. на заявления и звонки не реагируют. Заранее примного благодарен

 • 15 липня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! 

  Шановний Микола Вікторович! 

  Від імені мешканців будинку по вул. А.Первозванного,  40 звертаємося до Вас з проханням допомогти вирішити проблему трубопроводу у підвалі нашого будинку, а саме заміні труб, які знаходяться в жахливому аварійному стані, в підвалі весь час протікає стояк каналізації,  антисанітарія, всі фекалії лиються у підвал, через це погіршується стан фундаменту будинку, люди по декілька днів поспіль знаходяться без води. Ніякі ремонтні роботи у підвальному приміщенні за роки існування будинку не проводилися. Мешканці будинку за власні кошти замінюють труби по стояках. Допомоги від УК"Житло Гарант"(колишній ЖЕК-12) ми не маємо. Спільними зусиллями мешканців будинку було прибрано приміщення підвалу, зроблено проект по будинку. Стосовно закупівлі труб та їх демонтажу ми звернулися до відповідної організації за консультацією, але сума вказана за ремонт труб для мешканців будинку непідйомна, а саме зведена вартість робіт (1 та 2 під'їзд)- 71701 грн. Прохання допомогти у вирішенні даного питання, мешканці будинку, зі свого боку, готові на будь-яку допомогу та будуть безмежно вдячні за Ваш вплив у вирішенні даного питання. Хотіли прикріпити фото труб підвального приміщення, але на жаль, не завантажується. Дякуємо! Гарного дня! 

 • 14 липня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Доброго дня, не знали куди написати. Хочемо подякувати від усіх мешканців будинку вул. Ватутіна 22, 24 та 44 за те, що так гарно зробили наші двори. Наші дітки вже давно хотіли рівний двір та тротуари адже в цих будинках дуже багато дітей. Моя бабуся тут проживає з дитинства і каже, що всі жителі цих дворів також Вам дякують - все дуже якісно зроблено. Доречі деякі мешканці використали навіть старі матеріали для благоустрою і сусідні будинку цю хвилю також підхопили )) Ще раз дуже дякуємо за таку велику роботу - нам навіть не вірилось, що таке можливо особливо з цими радянськими люками, які були на 50см вище дороги. Усім містам і їх департаментам, потрібно у вас вчитись !!!! :)

 • 14 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня Сергій Анатолійович, не знали куди написати, тому пишемо усім хто на нашу думку нам допоміг. Хочемо подякувати від усіх мешканців будинку вул. Ватутіна 22, 24 та 44 за те, що так гарно зробили наші двори. Наші дітки вже давно хотіли рівний двір та тротуари адже в цих будинках дуже багато дітей, а все навкруги було в поганому стані. Моя бабуся тут проживає з дитинства і каже, що всі жителі цих дворів також Вам дякують - все дуже якісно зроблено.

 • 14 липня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Доброго дня, не знали куди написати. Хочемо подякувати від усіх мешканців будинку вул. Ватутіна 22, 24 та 44 за те, що так гарно зробили наш двір. Наші дітки вже давно хотіли рівний двір та тротуари адже в цих будинках дуже багато дітей. Моя бабуся тут проживає з дитинства і каже, що всі жителі цих дворів також Вам дякують - все дуже якісно зроблено.

 • 14 липня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний,Володимир Миколайович!

  Звертаємося до,Вас, з приводу підтоплення атмосферними опадами ,будинків по вулиці Пирогова номер:182,186,186 А.Під час дощів,всі атмосферні опади починаючи з Гніванського шосе потрапляють на перехрестя вулиці Пирогова з Гніванським шосе і підтоплюють двори ,паркани будинків,адже вони по дорозі не мають жодного дощового колектора.Це призводить до руйнації даних дворів і парканів.Під час дощів вода стоїть по коліна,є фотозвіт.Звертались до,Вас, ще в 2016 році,до цього часу не бачимо вирішення цієї проблеми .Вирішить,будь ласка,питання будівництва дощового колектора.


 • 13 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний пане голова, сьогодні були проїздом у вашому чарівному місті. Оскільки міста не знаємо користувалися гугл картою. На вулиці Соборна нас зупинив патрульний поліцейський номер жетону 0167741 зі звинуваченням у проїзді під знаком заборона проїзду з 06 до 22. І все було б добре, якби не одне але, він зупинив лише нашу машину, бо у нас київські номері знаки. Поки ми спілкувалися, під цим самим знаком, по цій самій вулиці проїхали більше тридцяти машин.  І жодну не зупинили.  Пан поліцейський на запитання: "чому так" відповів, що є певні категорії громадян, яким можна там їхати. Але які це громадяни? Якщо ми не місцеві з нас можна брати штрафи і зупиняти, а місцеві можуть їхати як захочуть? Таке виборочне ставлення мені, як громадянці України не зрозуміло і образливо.  Ссилку на частину нашого спілкування з паном додаю    https://www.youtube.com/watch?v=6kk7UxD2yhY&feature=youtu.be   Дякую за увагу. З повагою, Любов Гуськова

 • 13 липня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! В черговий раз звертаємось до Вас, Романе Сергійовичу, з такою проблемою - дитячий майданчик по вул. Академіка Янгеля будинків 69/67/71/65 потребує ремонтних робіт. Так, наприклад, дитяча гойдалка знаходиться в аварійному стані (зломана в двох місцях, що може загрожувати життю дітей). 

  В звязку з тим, що на майданчику тільки 2 стареньких гойдалки, а дітей дуже багато, прошу провести термінові ремонтні роботи та, за можливості, замінити існуючу небезпечну гойдалку на більш безпечну (пошкоджена гойдалка неодноразово піддавалась ремонтним роботам, але щоразу є поломки). 

  На майданчику також є пісочниця, але гратись у ній дітки не мають можливості, так як пісок не завозився до нас більше 2х років. 

  Зокрема ще звертаю Вашу увагу на роботу підлеглих Вашої служби: в травні/червні 2019 року проводився косметичний ремонт майданчика робітниками ЖЕО.  " Фарбування" майданчику відбулось навіть не у повній мірі, так як не все було пофарбовано частково. Про якість проведених робіт взагалі говорити соромно - фарба настільки була розведена, що після першого ж дощу її майже всю змило. На таке соромно було дивитись! Працівники  ЖЕО навіть не повідомили нікого з робітників про необхідність ремонту майданчика, а просто все пошкоджене "пофарбували"!

  Це така норма роботи? І це при тому, що з ними була керуюча процесом.

  Обурює така ставлення до безпеки дітей та до своєї "роботи".

  Сподіваюсь на розуміння відносно даної ситуації та чекаю на Вашу відповідь. Заздалегідь дякую!

  П.С.: за необхідності, фото поламаної гойдалки можу надати.

 • 13 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​                         Доброго  дня .                                                                                                                           До  Вас  звертається  мама  особливого  хлопчика  Наталічева  Сергія,  учня  2 - Б  класу  КЗ  ,, Загальноосвітньої  школи  I - III ст. №12  ВМР,,  якому  організовано  інклюзивну   форму  навчання  протягом  двох років.                                                                                                                        За  період  навчання  у школі,  син  відвідав  багато  цікавих  заходів,  брав  участь  у  різноманітних  акціях, та  мова  піде  про  інше...                                                                                             В  українському  народі  кажуть,  що людина  починається  з  добра  і  добром  освячується. Людська  доброта  немає  кордонів,  співчуття  і  співпереживання  не мають  обмежень.  Ми  ще  раз  переконались  у  цьому, коли  до  нас  звернулась  дівчинка - старшокласниця  зі  школи,  в якій  навчається  наш  Сергійко.Ця  дівчинка  організувала  великий  захід  з  іграми,  майстер - класами  та концертом. І  це  з  єдиною  метою - допомогти  нашому  синочку.                                               Хочемо щиро  висловити  слова  подяки  адміністрації  закладу  за гарне  свято,  Анастасії  Гайдай,  учениці  8 - Б  класу  та  її  помічницям  за  благодійну  допомогу,  яку ви  щиро  і  вчасно  надаєте. Наша  родина  також  щиро  дякує  усім  небайдужим,  хто  долучився  до  свята  ,, Щаслива  мить  дитинства,,  та  приєднався  до  акції.                                                                            Спасибі,  що  вмієте  розділити  любов  та  подати  руку  підтримки  тому,  хто  її  потребує.

 • 12 липня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

                    Доброго дня.                                                                                                                                 До Вас звертається мама особливого  хлопчика Наталічева Сергія, учня 2-Б класу  КЗ ,, Загальноосвітньої  школи  I - III ст. № 12 ВМР ,,  якому  організовано  інклюзивну форму  навчання  протягом  двох  років.                                                                                                                     За  період  навчання   у  школі  син  відвідав  багато цікавих  заходів,  брав  участь  у  різноманітних  акціях,  та  мова піде  про  інше...                                                                                          В  українському  народі  кажуть,  що  людина починається  з  добра  і  добром  освячується. Людська   доброта  немає  кордонів,  співчуття  і  співпереживання  не мають  обмежень. Ми  ще  раз  переконались  у  цьому,  коли до  нас  звернулась  дівчинка - старшокласниця  зі  школи,  де  навчається   наш  Сергійко. Ця  дівчинка  разом  з  друзями  організувала  великий  захід  з  іграми,  майстер - класами  та  концертом. І  це  з  єдиною  метою - допомогти  нашому  синочку.              Хочемо  щиро  подякувати  адміністрації  закладу  за  гарне  свято,  Анастасії  Гайдай,   учениці  8 - Б  класу  та  її  помічницям  за  благодійну  допомогу,  яку  ви  щиро  і  вчасно  надаєте. Наша  родина  також   щиро  дякує  усім  небайдужим,  хто  долучився  до  свята  ,, Щаслива  мить  дитинства ,,  та  приєднався  до  акції.                                                                                     Спасибі,  що  вмієте  розділити  любов  та подати  руку  підтримки  тому,  хто  її потребує.

            

 • 12 липня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Я давала заявку об обрезке деревьев по  ул Писарева 3.  Приезжала бригада 27 июня 2019г.  обрезала ветки у ореха,  а также спилила  рядом стоящие  ДВА дерева с гнилыми стволами.  Эти два дерева могли в любой момент  упаасть,  и могли погибнуть люди. Жильцы дома с благодарностью вспоминают  работу бригады по обрезке деревьев, теперь они  без боязни  позволяют детям играть на том участве,  а люди без опасения  пороходят по дорожке, где росли гнилые деревья.  От имени всех жильцов дома  по ул. Писарева, 3 и вблизи стоящих домов ПРОСИМ отбрагодарить бригаду не только морально, но и МАТЕРИАЛЬНО!                                                       С уважением, Присяжная Н.С,


 • 12 липня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрий день. Прошу Вас зробити чистку, зрізати сухі та проблемні дерева на проспекті Юнісі17.  Заздалегіть вдячна. 

 • 12 липня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​  Добрий День Оксано Василівна.Звертаюсь до Вас,з приводу того що є проблема при вступі-це ЗНО.11.07.19р. при подаванні документів в сільськогосподарський університет мені було повідомленно що я не здав зно(навіть рідну українську мову),не знаю чи то був збій програми,чи то комусь вигідно і потрібно,щоб у нас в державі були не грамотні люди:скоювали тяжкі злочини,їхали на заробітки-Польша,Германія.Ті були панами,а наші батраками.

     Є в мене надія,що поступлю за допомогою академічної довідки,де навчався в Вузі перед цим.

    Відносно школярів мабудь булоб спростити поступання дітей в навчальні заклади(вступні іспити),а не тяжка програма ЗНО.Розробити програму щоб студенти отримували стипендію,а не саміж платили за навчання.При школах,інститутах,технікумах працювали столови(бажано безкоштовні).

    На даний час маю бажання поступити в 2 ВУЗи,це сільськогосподарський університет та фіксальна служба.

 • 12 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Сергій Володимирович!

  Прошу Вас, звернути увагу на нежитлове приміщення за адресою вулиця  Батозька/проспект Коцюбинського, 25/2.  Дане приміщення знаходиться в аварійному стані  та несе загрозу для вінничан та гостей нашого міста так як розташоване в місті скупчення людей. В приміщенні є деформації в несучих стінах які видно неозброєним оком, також відсутні відводи дощової води, що в свою чергу  несе загрозу підмивання стін дощовою водою. Хочу звернути Вашу увагу що будівля  збудована ще в  сімдесятих роках  просто на землі без фундаменту. Власники приміщення не роблять жодних дій щоб поліпшити стан даного приміщення. Додаю фото 

   


 • 12 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Добрый день,моя пенсия по возрасту в настоящее время состовляет 1702 гривны.Соответственно,ранее она состовляла еще меньше.Мне на летний период дали субсидию на оплату коммунальных платежей в размере 34 гривны 79 копеек. То есть, после оплаты  коммунальных платежей,у меня  остаётся  примерно 1000 гривен на месяц. Мне не помогли решить вопрос  вуправлении социальной защиты  работники социальной службы на Вишенке. Прошу Вас в срочном порядке решить вопрос о назначении размера субсидии в соответствии с размером моей пенсии.   С уважением   Бушевская Тамара Фюдоровна      
  Мой адрес 
  г.Винница,ул.Келецкая 66/36 кв.36   тел.0960311554


 • 12 липня 2019
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ось менi цікаво, хтось ці звернення читає? Може мені вам допомогди, ви звертайтесь, а то людей шкода, все чекають відповіді, а марно

 • 11 липня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрый  день

  ВАЖНО !!!

  Вот уже вторую неделю нет возможности записаться он-лайн к семейному доктору

  по ссылке регистрации --  

  http://www.vmr.gov.ua/Branches/Lists/HealthCare/ShowContent.aspx?ID=34

  выдает ошибку  при переходе--   403 Forbidden   nginx/1.10.2


  Департамент  ох. здоровья  на тел. звонки -- отвечает : 

   --- Да, серьезно, мы разберемся,  и разбираются уже вторую неделю (халатность полная ) 

  Прошу от себя и от сотен других граждан Винницы устранить это, 

  дайте людям возможность оперативно решать вопросы

  Надеюсь на Ваш профессионализм и оперативность


  спасибо


 • 11 липня 2019
  Звернення до:
  Романенко Володимир Борисович
  Директор департаменту , Департамент інформаційних технологій

  ​Добрый  день

  ВАЖНО !!!

  Вот уже вторую неделю нет возможности записаться он-лайн к семейному доктору

  по ссылке регистрации --  

  http://www.vmr.gov.ua/Branches/Lists/HealthCare/ShowContent.aspx?ID=34

  выдает ошибку  при переходе--   403 Forbidden   nginx/1.10.2

  Прошу от себя и от сотен других граждан Винницы устранить это, 

  дайте людям возможность оперативно решать вопросы

  Надеюсь на Ваш профессионализм и оперативность


  спасибо