• 27 березня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! Вже неодноразово звертались до ЖКГ та телефонували але нiчого крiм обiцянкiв не надходило. Я живу, мiй 9 поверховий будинок знаходиться перед двома величезними деревами якi нiхто окрiм мого чоловiка не пiдрiзае гiлля. Але вже склалоась така ситуацiя що гiлля падае на машини, голову перехожих, I драбинкою з пилкою вже цi дерева не почистиш, тому звертаюсь до Вас для вирiшення проблеми, оскiльки перioд цвiтiння дерев не за горами, тому прошу допомогти. Навпроти цих насаджень знаходиться дитячий майданчик, де граються iпроходять дiти, дорослi бiля цих дерев, тому прошу зачистити гiлля та пообрiзати вершки якi знаходяться майже на рiвнi з будиноком задля безпеки родини та людей. Дякую, надiюсь на вирiшення.

 • 27 березня 2017
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

                        ​Шановний Володимир Миколайович!

  В межах м. Вінниці виникло сміттєзвалище будівельного сміття. Воно знаходиться з лівої сторони дороги на Шкуринці по вул. А. Шептицького в охоронній зоні ЛЕП. Схоже сміттєзвалище нещодавно було неподалік під лісом. Тоді міська рада його прибрала, то тепер це сміття скидується тут.

  Просимо звернути на це увагу і прийняти всі необхідні міри.

 • 27 березня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Чи знає міський голова проте, що в межах м. Вінниці виникло сміттєзвалище будівельного сміття? Воно знаходиться по лівій стороні траси на Шкуринці (вул. А. Шептицького) в охоронній зоні ЛЕП.​

  Тому просимо звернути Вашу увагу на це і прийняти необхідні міри.(Раніше, недалеко під лісом, було подібне, але міською радою там був наведений порядок).

                                     З повагою Самойлов А.О.
 • 26 березня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня, Романе Сергійовичу!

  Я є старший по будинку за адресою пров.Наскрізний, 14. Підскажіть,будь-ласка ,наш порядок дій для того, щоб стати учасником проекту з утеплення житлових будинків за програмою 30+70.

  У нас десятиповерховий будинок на два під"їзди, 80 квартир.

  Дякую. Влаштовує відповідь у електронному варіанті.

 • 26 березня 2017
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний пане Форманюк! Звертається до  Вас колишній вихователь дитячого садочка, до якого Ви водили своїх діток. Ви, мабуть проінформовані, яка склалася ситуація в дошкільних навчальних закладах щодо заробітної плати. Прошу Вашої допомоги посприяти вирішенню цього питання. Адже в ДНЗ теж працюють педагоги з вищою освітою, як у школі. То справедливо буде вихователям мати рівень зарплати такий,  як і у вчителів. Сподіваюсь на Вашу небайдужість.

 • 26 березня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний пане Моргунов! Звертається до Вас вихователь одного із ДНЗ м.Вінниця. З певних причинин не вказуватиму його номер. Адже, чомусь, в час так би мовити демократичного устрою та свободи слова, ми боїмося відкрито відстоювати свої права, щоб не позбавили ще й того мізеру, який маємо. Звикли до того, щоб аби гірше не було. Але такий порядок речей не влаштовує педагогів дошкільних навчальних закладів. Чи, може, ми не педагоги? Адже наш уряд не підняв нам зарплатню майже на 50%, як вчителям. Може, ми не навчалися у вузах, може, не маємо вищої освіти? То чому нас зрівняли з техпрацівниками? І тепер маємо майже однаковий рівень  заробітної плати. Невже наша робота менш відповідальна, ніж у вчителя? Невже у вихователя менше навантаження? Адже Вам добре відомо, що вихователі в умовах, що склалися, залишився приниженими. Нас несправедливо недооцінюють. Я маю досвід роботи у школі, тому скажу Вам, що праця в ДНЗ - не менш відповідальна, важка, але ми незахищені нашою владою. Ми достойні адекватної оплати нашої праці, Ми - педагоги, а не технічний персонал. Я не маю нічого проти того, що  підняли зарплатню помічникам вихователів, але кожен має право на гідну оплату праці залежно від професії. Адже, маючи вищу освіту, дуже хочеться відчувати себе людиною, педагогом. Сподіваюсь, що Ви докладете усіх зусиль, щоб посприяти вирішенню цього питання якнайшвидше, а не у вересні. Розгляньте, будь ласка, це питання з Прем,єр-міністром, паном Гройсманом, щоб не забував про рідне місто та педагогів. З повагою, Вихователь. 

 • 25 березня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Роман Сегійович!

  Просимо Вас посприяти щодо відновлення газонів і тротуару біля будинку Пирогова 111А після ремонтних робіт, коли став повністью зруйнований рослинний шар і асфальтне покриття. 

  Дякуємо.

 • 24 березня 2017
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Уважаемый Александр Владимирович, прошу Вас обратить внимание на работу Винницкой городской клинической больницы №1, а в частности семейного врача Грищук Людмилы Прокофьевны. Записаться на прием к ней не возможно, так как она создает липовые визиты, а больным пациентам приходится ждать  целую неделю, чтобы попасть к ней на прием. Прождав неделю, попасть вовремя тоже не возможно, нужно ждать полтора часа, так как врач решает собственные проблемы. Кроме того, она хамски относится к людям, кричит даже на пожилых людей. После такого отношения не хочется посещать такого семейного врача. Вот такая реформа медицины произошла в Виннице.​ Может таким врачам пора на пенсию? Нужно давать дорогу молодым, культурным и с здоровой психикой.

 • 24 березня 2017
  Звернення до:
  Попова Лариса Віталіївна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня ! Хотів запитати , як отримати повну щорічну допомогу до 5 травня у розмірі зазначеному законом України 5650 грн . а не 920 грн як виплатили в минулому році ? Дякую !

 • 24 березня 2017
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна!

  Хочу Вам висловити щиру подяку за Вашу працю.

  Дуже приємно бачити, що в нашому місті влада турбується про своїх громадян.

  Вдячні за Вашу реакцію на звернення з приводу порушення нових стандартів для молодших класів згідно Наказу МОН від 19.08.2016 No 1009  "Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 No1222".

  Ми дуже сподіваємось, що наші шановні вчителі будуть відповідальними, будуть поважати і розуміти закони. Бо наше майбутнє покоління насправді заслуговує на найкраще.​ • 24 березня 2017
  Звернення до:
  Рекута Олександр Сергійович
  Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста , Вінницька міська рада

  ​Добрый день! Скажите пожалуйста, что планируется построить на территории ринка Киевский вместо него у  нас в городе?

 • 24 березня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

   ШАНОВНИЙ СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ!

  ВІД ІМЕНІ СПІВВЛАСНИКІВ ОСББ "ПРОВУЛОК СЕРЕДНІЙ 2А" ПРОШУ ВАС ДОРУЧИТИ ДОРОЖНІМ СЛУЖБАМ ПРИБИРАННЯ ПРОВУЛКА СЕРЕДНЬОГО НА ДІЛЯНЦІ ВІД ВУЛ. Л.РАТУШНОЇ ДО БУД. 2А ПО ПРОВУЛКУ СЕРЕДНЬОМУ, ЗИМОЮ ВІД СНІГУ, В ІНШІ ПОРИ РОКУ ВІД СМІТТЯ.

  ТАКОЖ ПРОШУ ВАС ДОРУЧИТИ ВІДПОВІДНИМ СЛУЖБАМ ВІДНОВЛЕННЯ ВУЛ. ТРАМВАЙНОЇ НА ДІЛЯНЦІ МІЖ ДВОМА НОВОБУДОВАМИ (СЛОВЯНСЬКИЙ ТА ОСОБНЯК-К). В НАСЛІДОК БУДІВНИЦТВА ВЩЕНТ БУЛО ЗНИЩЕНО  САМУ ДОРОГУ ТА ПЕРЕХРЕСТЯ З ВУЛ. АГАТАНГЕЛА КРИМСЬКОГО ТА ПРОВУЛКОМ СЕРЕДНІМ. БУДІВЕЛЬНОЮ ТЕХНІКОЮ ЗНИЩЕНИЙ ТРОТУАР ТА ЧАСТИНА ГАЗОНУ НАШОЇ ПРИБУДИНКОВОЇ ТЕРИТОРІЇ. ПОВІДОМТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ЯК БУДЕ ЗДІЙСНЮВАТИСЬ ПРИЙМАННЯ РОБІТ ПО БЛАГОУСТРОЮ ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ ЦИХ БУДИНКІВ ТА ЧИ МОЖЕ ПРЕДСТАВНИК НАШОГО БУДИНКУ ВВІЙТИ ДО ПРИЙМАЛЬНОЇ КОМІСІЇЇ.

  КРІМ ТОГО ПРОШУ ВАС ВПЛИНУТИ НА МІСЬКСВІТЛО ПО ПИТАННЮ ОСВІТЛЕННЯ ВИЩЕВКАЗАНОЇ ДІЛЯНКИ ВУЛ. ТРАМВАЙНОЇ.

  ТАКОЖ ХОЧУ ЗВЕРНУТИ ВАШУ УВАГУ, ЩО ВЗДОВЖ ВУЛ ТРАМВАЙНОЇ НА ЦІЙ ДІЛЯНЦІ У ВІДКРИТОМУ ВИГЛЯДІ ПРОТІКАЄ РІЧКА. БЕРЕГА ЇЇ ЗАХАРАЩЕНІ ЧАГАРНИКАМИ, БУРЯНАМИ ТА СМІТТЯМ, А ВЛАСНИКИ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ НА ДРУГОМУ БЕРЕЗІ БЕЗСОРОМНО ЗЛИВАЮТЬ В НЕЇ СВОЇ СТОКИ. ВВАЖАЮ МІСЬКА РАДА НЕ МОЖЕ СТОЯТИ ОСТОРОНЬ ТА ІГНОРУВАТИ ЕКОЛОГІЧНИЙ ЗЛОЧИН.

  ДО РЕЧІ ДІЛЯНКИ, ПРОЯКІ ЙДЕ МОВА В ЗВЕРНЕННІ, НЕ Є ПРИБУДИНКОВОЮ ТЕРИТОРІЄЮ ОСББ "ПРОВУЛОК СЕРЕДНІЙ 2"(окрім пошкодженого газона та тротуару).

  голова правління ОСББ "ПРОВУЛОК СЕРЕДНІЙ 2А" Павловська  О.О.

 • 24 березня 2017
  Звернення до:
  Попова Лариса Віталіївна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  Я учасник ВВВ інвалід 2групи в жовтні 2016р звернувся до міської ради з проханням встановити

  лічильники на воду тому що нараховують дуже великі суми.Отримав відповідь що бюджет обмежений. Дляможливості встановлення лічильників можете звернутись до міської ради з приводу надання матеріальної допомоги.

  Звернулись в прозорий офіс на Космонавтів в лютому 2017 де сказали написати заяву від дружини Білоус Ганни Іванівни - так як я не ходячий. Написали і дружина була у Вас на прийомі.Приходила людина обстежила матеріальний стан. А дальше нам ніякої відповіді

  не дали - чи виділили допомогу чи ні. Прошу надати відповідь

 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Пурдик Григорій Никанорович
  Директор департаменту , Департамент міського господарства
  Добрий вечір!
  Звертаюся до Вас с проханням розібратися.

  У будинку 85, що по Хмельницькому шосе, існує проблема з опаленням. Батареї ледве теплі, а у березні так взагалі можна на пальцях перерахувати дні, у які батареї були хоч трохи теплі.
  Протягом цього місяця я вже три рази зверталася у цілодобову варту, у якій мені казали, що передадуть мою скаргу на ЖЕК, але жодних дій від працівників ЖЕКу я не спостерігаю.
  Я не отримую субсидію і вчасно сплачую комунальні послуги. Але в моїй квартирі (кутовій) вище 19 градусів температура не підіймається і це майже за 1400 грн в місяць. Мені доводиться використовувати електричний обігрівач, що коштує додатково 400-500 грн в місяць. Вважаю, що  при нових тарифах це не припустимо. 
  Я знаю, що в інших будинках теплопостачання добре працює і температура в кімнатах набагато вища при однаковому тарифі.
  Прошу зауважити, що така ситуація вже не перший рік. Я просто не маю часу займатися цим питанням, бо як і більшість жителів нашого будинку, працюю. Але вже, вибачте, наболіло.

  Дуже Вас прошу звернути увагу на цю проблему. Долучіть до її вирішення кваліфікованих працівників, які зможуть виявити причину і усунути її, поки ще опалювальний сезон не скінчився.
  Я хочу, щоб була перевірена не просто температура в кімнатах, але й температура самих батарей, води в них. Бо гарячими батареї не були навіть у морози. 

  Чекаю на Вашу відповідь, та рішучих дій у напрямку вирішення питання з опаленням в нашому будинку.


 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  ​ Я Коломіець В.І.  УБД Інвалід війни 3гр. сдав документи в грудні міс. 2016 р. та написав заяву , щоб мене з першочергової черги перемістили у позачергову . Повідомте будь ласка в якій черзі і під яким номером на отримання житла я стою , і повідомте чи плануеться будівництво житла для участників та ІВ АТО.

 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович!  

  ​Просимо вжити необхідних заходів по прибиранню узбіч під"їздної дороги до будинків  №19а, 21,25 по вулиці Олега Антонова. Узбіччя і територія поруч повністю захаращена побутовим сміттям, яке ніким не прибирається. Підприємства, які використовують вищевказану дорогу (між будинком 19а і 19) виносять побутове сміття прямо на дорогу.

   

  Мешканці будинків № 19а, 21,25.
 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня! Цікавить наступна інформація, моя дитина відвідую ДНЗ №10 , в минулому році ми (батьки групи) робили ремонт в туалеті групи №5. На цей ремонт збирали власні кошти. В одній із гуп даного садочка батьки повідомляли, що їм частину коштів було повернуто.

  Чи можливо повернути часатину тих коштів які були витрачені на ремонт ?усі оригінали чеків є у батків на руках.

  І ще одне питання, з приводу пісочниць в садочку, батьки в минулому році купили пісок (зак власні кошти), насипали повну пісочницю, на даний момент пісочниця повністю пуста.... куди дівся пісок ніхто не знає.... чи виділяються кошти ДНЗ 10 на такі витрати?


 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Романе Сергійовичу!

  Від імені членів ОСББ "СТАХУРСЬКОГО 16", мешканців сусідніх будинків та особисто від себе дякую Вам за якісну організацію оперативного та професійного знесення аварійних дерев на дитячому майданчику спільного двору.

  Бажаю Вам здоров'я, наснаги і успіхів у Вашій нелегкій і відповідальній роботі.

  З повагою.

  Голова правління ОСББ "СТАХУРСЬКОГО 16"

 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Романе Сергійовичу!

  Звертаюсь до Вас від імені мешканців другого під'їзду будинку № 15 по вулиці Академіка Янгеля з наступною проблемою:

               Підвал, де знаходиться тепловий лічильник (вхід у підвал через другий під'їзд будинку) наповнений водою в зв'язку з тим, що там більше місяця тривають витоки теплої води (письмове публічне звернення мешканки квартири № 76 на сайт Вінницької міської ради від 16.02.2017 року), від високої вологості в підвалі з'явилися комахи, а також існує загроза захворювань для мешканців будинку.       

  Неодноразові звернення до диспетчерської служби МКП ЖЕК № 5 не дали ніяких результатів, водночас зверталася до Цілодобової варти Вінницької міської ради.

              Просимо, Вашої допомоги по вирішенню цієї проблеми

  Дякуємо.

 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Копчук Ірина Володимирівна
  Директор департаменту , Департамент адміністративних послуг

  ​Прошу Вас надати розяснення щодо першочергового обслуговування учасника бойових дій в сервісному центрі МВС який знаходиться в прозорому офісі по вул Островського 85.

 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, Оксано Василівно.

  Ще раз прошу Вас дати відповідь на таке питання. В яких школах міста будуть формуватися перші класи з інклюзивним навчаням дітей, що можуть навчатися в загальноосвітніх школах, але за певних умов? Чи існує практика наданя таким дітям вихователя-помічника класного керівника?

  Дякую за увагу та відповідь на таке соболиве питання.

 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Пурдик Григорій Никанорович
  Директор департаменту , Департамент міського господарства

  ​Григорій Никанорович,скажіть як міська влада допускає у відому Вамі транспорті,дратування населення у тролейбусах,трамваях.Якась інформація про загиблих чорнобильців у тролейбусах,на в трамваях,взагалі,прямо концертний зал.Ви не забули що транспорт не концертний зал,і не засоби массової інформації,що б влаштовувати концерти художньої самодіяльності.Пісні,пляски,усна народна творчість що це таке???Для чого це все нам потрібно???Ми розваги в транспорті не замовляли.Чому Ви таке дозволяєте,дратування населення,нервування???НЕ МАЄ такого Закону,який дозволяє дратувати,нервувати,убивати населення в транспорті транслюючи рекламу,оголошення і всякий не потріб,ну дуже цікавий.Приберіть негайно.Дайте людям жити спокійно жити .Люди в транспорті відпочивають а не прийшли що б Вас вислухати.Негайно приберіть.Дякуємо. 

 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Пидоченко Олексій Петрович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Прошу звернути Вашу увагу на те, що в інтервалі 8.00-8.30 неможливо сісти на маршрут 23А до Мун. ринку на відрізку від Терміналу до перехрестя вул. 600-річчя і Первозванного, при тому, що інтервал руху 2-3 хв. 

  Прохання збільшити к-сть автобусів і запустити Богдани. ​ Дякую!

 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Сергій Анатолійович.Скажіть,будь ласка,коли ми,мешканці міста,пішоходи,будемо вільно почуватися на тротуарах???Закон,який дозволяє паркування транспортних засобів на тротуарах,уже приняли,чи іще ні???В якому читанні мають прийняти???Тому що,вже,парковка на тротуарах працює повним ходом.Тільки гроші ніхто не бере.Мова іде про те що грузинські традиції,кафе печена картопля та а-маркет не можуть що б не загородити дорогу пішоходам своїми величезними вантажівками,які паркуються на тротуарі перед входом до магазинів,тим самим створюючи не безпеку для пішоходів,які рухаються по тротуарі і не порушують Правила дорожнього руху.А ці автівки,які постійно що вивантажують чи завантажують нас змушують виходити з дітьмина дорогу що б їх обійти.Коли міська Рада зробить нам безпечне пересування по тротуару???Як що водії цього не розуміють.Тоді потрібно щось робити що б їм це пояснити.Спочатку необхідно встановити дорожній знак -Зупинка заборонена і з табличками зона дії.Поставити поліцая,що 2,34 рази оштрафував,тоді все змінеться .Потім потрібно загородити парканами чи загорожою,що б не можливо було під,їхати до входу в магазини чи кафе.А що у них не має запасних виходів для розвантаження???Чому ми маємо відчувати не зручно і не безпечно на своїй території,то б то на тротуарі.???Зробіть що-небудь,дуже просимо.

 • 23 березня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Романе Сергійовичу!

  Звертаюсь до Вас від імені мешканців другого під'їзду будинку № 15 по вулиці Академіка Янгеля.

  До диспетчерської служби Жек № 5 неодноразово зверталися з проблемою холодних радіаторів опалення по стояку (також було звернення мешканки квартири № 76 до гарячої лінії Вінницької міської ради від 16.02.2017 року). Працівники Жеку пояснюють дану ситуацію підвищеним гідравлічним опором в системі опалення. Надайте відповідь будь-ласка, які заходи вжиті (коли будуть вжиті??) працівниками Жеку, щодо вирішення цієї проблеми.

              Наступне питання: чи буде перерахунок за лютий та березень 2017 року, по послузі Опалення, в квартирі де відсутнє по сьогоднішній час тепло (площа кімнати в якій відсутнє тепло  становить 17 м2)

  Буду вдячна за допомогу у вирішенні нашої проблеми та швидкої відповіді.​

 • 22 березня 2017
  Звернення до:
  Пидоченко Олексій Петрович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Прошу пояснити, чому при температурі 16 градусів на вулиці ще не відключено опалення. Чи газ вже подешевшав? За чий рахунок цей банкет?

 • 22 березня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрый день. 

  В подвале первого подъезда дома 3 по улице Дачная уже неделю, как после прорыва канализации, комунальные службы не устраняют последствия аварии. Подвал наполнен нечистотами и запах распространяется по вмему двору, кроме запаха, существует угроза инфекционных заболеваний доя жителей дома. Прошу, как можно скорее, принять меры.

  Спасибо 

 • 22 березня 2017
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

                                                                               Начальнику служби у справах дітей

                                                м.Вінниця

                                            Шафранській Людмилі Анатоліївні

   

           Шановна Людмила Анатоліївна,  звертаюсь до Вас як мама інваліда дитинства. Мене звати Дудко Вікторія Володимирівна, я мама чотирьох річної дівчинки інваліда з відміткою - А. В нас генетичне захворювання синдром Ретта – це психоневрологічне захворювання. Дитина абсолютно адекватна та по зовнішнім данним нічим не відрізняється від своїх однолітків, але вона не розмовляє, та є певні проблеми по самообслуговуванню.

           На данний час для нас, та таких як ми є великою проблемою влаштувати дитину в садочок в групу з інклюзивною освітою, тому, що не дивлячись на закон, який був прийнятий 26 лютого 2015 року « Про затвердження Порядку комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах»  цих груп у садочках немає. Минулого року ми відвідували звичайний садочок біля нашого дому, але нас адміністрація «попросила» перевестись в спец садочок, тому, що моя дитина не проситься на горщик. Я знаю, що маю право сама  обирати заклад до якого буде ходити дочка, але там повинна бути інклюзивна група. Біля нашого будинку два дитячих заклади ДНЗ №4 та ДНЗ №67, але ні в один із них ми не можем потрапити.

          Допоможіть будь-ласка вирішити це питання. Моїй дитині дуже потрібно спілкування здорових діток, а мені потрібно працювати, щоб забезпечити здорове харчування дитині та всі інші життєвонеобхідні моменти.  Дякую.

   

   

  З Повагою Дудко В.В.

  Тел. 0977756505​

 • 22 березня 2017
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

                                                                                  Директору департаменту освіти

                                                м.Вінниця

                                                     Яценко Оксані Василівні

   

   

           Шановна Оксано Василівна,  звертаюсь до Вас як мама інваліда дитинства. Мене звати Дудко Вікторія Володимирівна, я мама чотирьох річної дівчинки інваліда з відміткою - А. В нас генетичне захворювання синдром Ретта – це психоневрологічне захворювання. Дитина абсолютно адекватна та по зовнішнім данним нічим не відрізняється від своїх однолітків, але вона не розмовляє, та є певні проблеми по самообслуговуванню.

           На данний час для нас, та таких як ми є великою проблемою влаштувати дитину в садочок в групу з інклюзивною освітою, тому, що не дивлячись на закон, який був прийнятий 26 лютого 2015 року « Про затвердження Порядку комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах»  цих груп у садочках немає. Минулого року ми відвідували звичайний садочок біля нашого дому, але нас адміністрація «попросила» перевестись в спец садочок, тому, що моя дитина не проситься на горщик. Я знаю, що маю право сама  обирати заклад до якого буде ходити дочка, але там повинна бути інклюзивна група. Біля нашого будинку два дитячих заклади ДНЗ №4 та ДНЗ №67, але ні в один із них ми не можем потрапити.

          Допоможіть будь-ласка вирішити це питання. Моїй дитині дуже потрібно спілкування здорових діток, а мені потрібно працювати, щоб забезпечити здорове харчування дитині та всі інші життєвонеобхідні моменти.  Дякую.

   

   

  З Повагою Дудко В.В.

  Тел. 0977756505

  ​ 

 • 22 березня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                                              Міському голові

                                                                         м. Вінниці

                                                                Моргунову Сергію Анатолійовичу

   

           Шановний Сергій Анатолійович,  звертаюсь до Вас як мама інваліда дитинства. Мене звати Дудко Вікторія Володимирівна, я мама чотирьох річної дівчинки інваліда з відміткою - А. В нас генетичне захворювання синдром Ретта – це психоневрологічне захворювання. Дитина абсолютно адекватна та по зовнішнім данним нічим не відрізняється від своїх однолітків, але вона не розмовляє, та є певні проблеми по самообслуговуванню.

           На данний час для нас, та таких як ми є великою проблемою влаштувати дитину в садочок в групу з інклюзивною освітою, тому, що не дивлячись на закон, який був прийнятий 26 лютого 2015 року « Про затвердження Порядку комплектування інклюзивних груп у дошкільних навчальних закладах»  цих груп у садочках немає. Минулого року ми відвідували звичайний садочок біля нашого дому, але нас адміністрація «попросила» перевестись в спец садочок, тому, що моя дитина не проситься на горщик. Я знаю, що маю право сама  обирати заклад до якого буде ходити дочка, але там повинна бути інклюзивна група. Біля нашого будинку два дитячих заклади ДНЗ №4 та ДНЗ №67, але ні в один із них ми не можем потрапити.

          Допоможіть будь-ласка вирішити це питання. Моїй дитині дуже потрібно спілкування здорових діток, а мені потрібно працювати, щоб забезпечити здорове харчування дитині та всі інші життєвонеобхідні моменти.  Дякую.

   

   

  З Повагою Дудко В.В.

  Тел. 0977756505​