• 27 травня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​По вул. Чумацькій .біля буд. № 187 по тротуару покладені бетонні люки  що виступають над поверхнею. Це створює травмонебезпечну ситуацію та недає можливості проїхати з дитячим візком.

 • 26 травня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Ось і пролетів перший рік навчання у стінах 5 школи, яка стала другою домівкою для мого онука. Хочеться висловити слова подяки усьому чудовому педагогічному колективу, першій вчительці та неперевершеному керівникові закладу Кучмі Н.А., яка прикладає чимало зусиль для того, щоб школа процвітала, щоб нашим онукам було комфортно та затишно. Дякую Вам за ваші старання і працю, за материнську любов, шану, повагу до дітей та батьків. І це не просто гучні слова, а сравді так,бо щодня мій онук із задоволенням поспішав до школи, адже там завжди зустрічали нас із посмішкою та прекрасним ставленням. Хочу побажати натхнення, терміння, здоров"я у Вашій нелегкій роботі!!!

  А Вам, шановний Сергію Анатолійовичу, дякую за те, що призначили директором закладу саме цю людину, оскульки вона професіонал своєї справи. • 26 травня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Здравствуйте.. уважаемый мер хачу к вам попасть на приём... скажыте как это можно сделать

 • 25 травня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Колектив батьків 1-Є класу комунального закладу "Загальноосвітня школа  І ступеня №5 ВМР"висловлюють щиру подяку, Вам, Оксана Василівна, за підтримку розвитку, осучаснення та відповідность вимогам сьогодення нашої школи. 

  Особливі слова вдячності директору навчальної установи Кучмі Наталії Анатоліївні, адміністрації закладу та учителям школи за створення сучасного освітнього середовища Нової української школи, викокий рівень організації навчально-виховного процесу, високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість та кропітку працю, великий талант і покликання сіяти знання, за любов до дітей. Педагоги надали можливість нашим дітям навчатися в чудовій школі. В школі, де про них піклуються, поважають особисту думку кожного, допомагають освідомити свою індивідуальність та відкривають шлях до майбутнього. Бажаємо Вам, Оксана Василівна, Наталія Анатоліївна, дорогі наші вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров"я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людскої пам"яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! З повагою, колектив батьків 1-Є класу. 25 травня 2018року.


 • 25 травня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Колектив батьків 1-Є класу комунального закладу "Загальноосвітня школа  І ступеня №5 ВМР"висловлюють щиру подяку, Вам, Сергій Анатолійович, за підтримку розвитку, осучаснення та відповідность вимогам сьогодення нашої школи. 

  Особливі слова вдячності директору навчальної установи Кучмі Наталії Анатоліївні, адміністрації закладу та учителям школи за створення сучасного освітнього середовища Нової української школи, викокий рівень організації навчально-виховного процесу, високий професіоналізм і компетентність, цілеспрямованість та кропітку працю, великий талант і покликання сіяти знання, за любов до дітей. Педагоги надали можливість нашим дітям навчатися в чудовій школі. В школі, де про них піклуються, поважають особисту думку кожного, допомагають освідомити свою індивідуальність та відкривають шлях до майбутнього. Бажаємо Вам, Сергій Анатолійович, Наталія Анатоліївна, дорогі наші вчителі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров"я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людскої пам"яті. Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача! З повагою, колектив батьків 1-Є класу. 25 травня 2018року.

   

 • 25 травня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксано Василівна! Звертаюсь до Вас з великою та сердечною вдячністю за прекрасні зміни у комунальному закладі школи #5. За той сімейний затишок для дітей, за ремонтні роботи, а особливу подяку за надзвичайно прекрасну жінку, організатора, колегу, подругу, маму для дітей, нашого директора - Кучму Наталю Анатоліївну. Це чарівник, яка своїм бажанням, розумом, щирістю та добротою робить неймовірно швидкі зміни, які дають відчути дітям і батькам затишок родинного кола, бажання дітей бігти до школи , а викладачам працювати під її чуттєвим керівництвом. Дякуєм долі, Господу нашому за прекрасних людей у нашому житті!!!

 • 25 травня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Прошу відповідно до Закону України “Про доступ до публічної інформації” надати інформацію хто є балансоутримувачем та/або відповідальний за утримання контейнерного майданчику для твердого побутового сміття, який знаходиться поряд з будинком за адресою: м. Вінниця, вул. Замостянська, буд. №34А на території прилеглій до фабрики «Володарка», а також надати копію документу, що підтверджує утримання на балансі даного майданчика. 

  З повагою, 

  голова правління ОСББ "Замостя 34 А"                                 Н.В. Марчук

 • 25 травня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня! Звертаюсь до Вас від імені мешканців, які проживають у другому під"їзді будинку по Провулку Ватутіна 2. На 8 поверсі в кв. 97 мешкають люди, які порушують норми нормального проживання інших жителів багатоповерхівки. На нашу думку саме ці мешканці є осередком розповсюдження тарганів та можливих небезпечних хвороб для людей, оскільки все, що лише можна, несуть у будинок із смітників. У жінки, що живе там одна-багато друзів,які їй допомагають забруднювати не лише свою, але й спільні території. У будинку та в ліфті завжди неприємний запах. Я з двома маленькими дітьми змушена ходити сходами, хоча мешкаю на 7 поверсі.

  Просимо Вас звернути увагу та вжити всіх можливих заходів ЯКНАЙШВИДШЕ щодо безпеки та здоров"я  людей, особливо діток, які заслуговують на нормальні умови функціонування та повноцінне проживання. Дуже дякуємо!


 • 25 травня 2018
  Звернення до:
  Левченко Сергій Петрович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Добрий день, Сергій Петрович! Хочу від Вас дізнатись, чому по вул.Замковій у будинках 78/2, 78/1, 76  погане водопостачання? Практично кожний рік я звертаюсь з цим питанням у міський водоканал і відповідь одна -  "бо мешканці Старого міста поливають городи". Але дві неділі поспіль не має такої нагоди поливати городи, а водопостачання дуже погане. Вранці не можливо помитись на роботу, а ввечері взагалі вода відсутня. І взагалі, практично у кожного вже є лічильники на воду, то яке відношення має поливають городи чи ні. Просто з наставанням літа для нас це каторга - відсутність води. 

  Чекаю від вас відповіді.

 • 24 травня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович, ми, мешканці будинку 48 по вул. 600-річчя, у цьому році будемо святкувати 50-річчя нашого будинку. Ця дата відбудеться 29 травня. На святкування даної події маємо бажання запросити і Вас.

  Наш будинок один із найперших будинків на Вишенці. Є мешканці, які пам'ятають як він будувався і заселявся. 

  На даний час будинок пофарбований у 2 кольори - рожевий та жовтий. На фоні відремонтованої школи №15 виглядає як доісторичний пам'ятник. Дах протікає від 5-го по третій поверхи. Під'їзди прибираються один раз на місяць. Прибудинкова територія - ніколи.  Протягом року ЖЕК не може знайти нам прибиральницю. Біля дому постійне болото. Так як вся вода зверху із Барського шосе стікає вниз і зупиняється у нашому дворі. Калюжі стоять навіть влітку у 40 градусів жари. Трави під будинком немає. Так як там постійно паркують машини. Гойдалки на дитячому майданчику прийшли в несправність. "Без сліз не подивишся!"

  Сергій Анатолійович, якщо Ви маєте бажання відвідати наше святкуванн, будемо раді Вас бачити у нашому "Європейському кварталі".

  Мешканці, яким скоро виповниться 90 років, мають надію побачити Вас у нашому "казковому" дворі 29 травня.

 • 24 травня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. Звертаюсь до Вас повторно з приводу проблем з покрівлею криши. Писав скаргу з приводу роботи ЖЄКу №7. Зараз в.о. цього ЖЄКу перенаправляє всі преблеми на ОСББ яке ще навіть не створене, а тільки у планах. Через не давні дощі знову у моїй квартирі "музика води". Повідставали шпалери, вся квартира просто у посуді щоб не затопити сусідів нижче. Живу на 9 поверсі. Після чергових скарг все ж таки приїхали працівники, але мали вирішити проблему 142 квартири і перекрити на криші, а приїхали і перекрили 141 квартиру, яка цього не потребувала, а все через те, що на тій площині пів даху вітром просто здуло.  Моя проблема не вирішується уже більше 6 місяців!!! Дуже прошу приняти міри і перекрити нормальною покрівлею кришу, згідно норм, а не "для галочки". 

 • 24 травня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Роман Сергійович, ми, мешканці будинку 48 по вул. 600-річчя звертаємося до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання щодо прибирання під'їздів та прибудинкової території, яка не здійснюється з середини 2017 року по даний час.  Прибирання під'їздів відбувається один раз на місяць, коли необхідно підписати акт наданих послуг. Прибудинкова територія прибирається частково і неякісно. Збираються тільки папір та обгортки біля лавок. Графік прибирань не дотримується: вікна та панелі упродовж вказаного терміну не миються, крім того одного прибирання на місяць у під'їздах замало.  

  Ми звертались до начальника ЖЕКа №7, але міри не були прийняті. 

  Нарахування за дані послуги ідуть повністю і з кожним місяцем стають більшими.  22.05.2018 нам було повідомлено, що тариф на експлуатаційні витрати буде вищим. На 01.04.2018 року тариф був 1,41 за 1кв.м, на 01.05.2018 - 2,57 за 1 кв.м., а з 01.06.2018 тариф становитиме 3,73 грн. за 1кв.м.

   Виникає питання - кому і за що ми платимо? 

  Крім того, в нашому будинку, стоїть гостре питання про ремонт даху. У квартирах п'ятого поверху постійно тече вода. Раніше ремонти відбувались, але частково. Одну квартиру перекривають - інша тече. В одному із під'їздів вода протікає до третього поверху. 

  На території двору нашого будинку знаходиться дитячий майданчи, який встановили у 2016 році. На даний час деякі гойдалки прийшли у несправність, були випадки травмування дітей. З даним питання ми також звертались до начальника ЖЕКа №7, але ремонтом та обслуговуванням майданчика так і досі ніхто не займається.

  Так як наш будинок побудований 50 років назад, біля нього не передбачено стоянки для машин. Внаслідок цього мешканці залишають свої авто між деревами на зеленій частині двору. Що призводе до постійного болота, яке виноситься машинами на тротуар. 

  Просимо вибачення за такий великий лист із одними скаргами, але наш дім та прибудинкова територія у найгіршому стані на Вишенці. А 29 травня нашому будинку виконується 50 років. Дуже Вас просимо допомогти привести його до ладу. • 24 травня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

                                    Шановний ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ!

       По провулку дачний,2 в м.вінниця проводяться будівельні роботи, а саме будівництво двох спарених цегляних гаражів та земляні роботи (риття траншеі), яка прокопується через дорогу з провулка дачний,2 до житлового 9-ти поверхового житлового будинку по вул. Дачна,9.

  Прошу перевірити даний обєкт так як роботи проводяться з порушенням будівельних вимог та норм.

 • 24 травня 2018
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. Сьогодні 24.05. було завершено "ремонт" дорожнього покриття частини вулиці Декабристів в м. Вінниці. Суміш щебня та піску дорожним покриттям можна назвати дуже відносно, але великі ями зникли.
  Прошу відремонтувати другу половину вулиці.

 • 24 травня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день. Сьогодні 24.05. було завершено "ремонт" дорожнього покриття частини вулиці Декабристів в м. Вінниці. Суміш щебня та піску дорожним покриттям можна назвати дуже відносно, але великі ями зникли.
  Прошу відремонтувати другу половину вулиці.

 • 24 травня 2018
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановна Галино Анатоліївно! Прошу Вас вийти с пропозицією до міської влади зробити уточнення щодо надання пільги на проїзд особам з інвалідністю  з дитинства. Згідно наявній їнформації, якщо дитина-інвалід, то вона має право на отримання грошової компенсації за проїзд у подвійному розмірі, але виходить так, що  якщо дитина-інвалід переходить у статус дорослого, то розмір його пільги стає меньшою удвічі. Чи великі для міського бюджету будуть витрати для цієї категорії? Думаю, що моральну сторону цього аспекту слід врахувати.                                         А можливо це лише редакційна вада і категорія "діти -іваліди" враховує категорію інвалідів з дитинства?

 • 24 травня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Спасибо что обратили внемание на мое письмо , жаль что нас все равно оставляют со своими проблемма сам на сам ,начальник жека 7 знает что все переходит в ее пользование частно, уже не сколько месяцев она делала вид работи чтоб в конце мая зделать последний удар по людях , все это время жеки преобретали оборудование технику за щет людей а теперь влась дает бесплатно Людмиле Константиновне все вместе со зданием и люди не причем как заложники системы . вместо того что бы дать людям выбор ведь начальник жека не покупает за свои деньги а берет а потом дектует свои права не проявляя не кокого уважения к людям. фабрикуються работа которая или делалась как не будь или вовсе не делалась , а из за того что нам нужно обращаться в жеки мы обязаны идти на их условиях вранья. Если бы поменяли нам жек а еще лучше начальника жека я думаю много людей вам сказали бы спасибо. 

 • 23 травня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Шановна Оксана Василівна, уже другий рік поспіль моя дитина не може потрапити до дитячого садочку #47 у зв'язку з великою чергою. Я являюся учасником бойових дій, але це ніяк не впливає на чергу і ми стоїмо в загальній черзі без пільг. Я знаю, що моя дитина має право на позачерговий вступ до ДНЗ. Прошу Вас допомогти у вирішенні даного питання. Дякую за порозуміння.

 • 23 травня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Розпочалася масштабна реконструкція проспекту на Замостянській. Біля будинку №12 було сухе покручене дерево, яке чотири роки назад було спиляно робітниками  МКП «Вінницязеленбуд». На місці дерева, яке давало тінь, залишилася тільки «дірка» в асфальті. Тепер на цьому місці, безпосередньо під вікнами квартир паркують автомобілі, хазяї яких в кав'ярні «Тарта», яка знаходяться в будинку навпроти. Вікна в квартирах не можливо відчинити, «завдяки» вихлопним газам та шуму, який виходить від автомобілів.

  Питання 1. Реконструкція буде проводитися тільки на прогулянковій алеї вулиці чи також на тротуарах?

  Питання 2. Як вирішити питання по посадці дерева на вищевказаному місці та поставити тумби, які обмежують рух транспорту під вікнами (аналогічно зроблено по вул. Соборній, неподалік від Вінницької міської ради)?

  Питання 3. Як потрапити до Вас на прийом, який відбудеться в1-у п'ятницю (01 червня 2018 року) з 14-00 до 15-00, з вищевказаних питань?

  Питання 4. Чи можливо позитивно вирішити вищевказані питання без відвідування особистого прийому та що для цього потрібно?

  Заздалегідь вдячний за позитивне вирішення !!!

  З повагою, учасник АТО Шевченко О.М.


 • 23 травня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ! 

  Ми жителі по вул. Брацлавська буд 61, 59, 57 вже не один рік звертаємося до жеку №5(до якого відносимось) з проханням зрізати  стару повністю суху тополю, яка знаходиться на нейтральній території. ПОки нікого не вбило, допоможіть  будь ласка вирішити це питання.

  БУдем вам дуже вдячні


 • 23 травня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​звернення з приводу фіктивних боргів по водопостачанню холодної води та водовідведенню та гарячому водопостачанню.

 • 23 травня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Шановний Володимир Миколайович!

  Прошу вжити заходів щодо усунення несприятливої ситуації з НЕвивезенням сміття по вул. Куцого в с.Гавришівка Вінницького району. 
  Сміття на нашій вулиці вже не вивозиться з 04.04.2018 року, в той час як на інших вулицях сміття вивезене. Звернення до голови с/р ні до чого не призвели. Жерез жару сміття розкладається і смердить. Поряд граються діти. Ситуація надзвичайно неприємна для жителів вулиці. 

 • 23 травня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​   Шановний Сергій Анатолійович !!!

     Звертаються до Вас мешканці нашого міста , проживаючі по вул. Л.Ратушної 128,130,132, в гуртожитках від заводу "Кристал", з надією на Ваше розуміння та допомогу . У нас біля будинків був дитячий майданчик, який зруйнували, зараз від нього залишилася тільки одна бетонна гірка, яка в будь-який час може завалитися і нанести травму дітям, пісок вивезли , металевий забор вирізали , майданчик знаходиться в аварійному стані, наші діти не мають де гратися ,ми батьки змушені ходити на майданчик до сусідніх будинків. Ми не одноразово зверталися по допомогу всі обіцяли, що допоможуть, але так і нічого не зробили, це все відбувається вже досить давно (4-5 років) . Можливо на папері для звітності у нашому дворі вже давно стоїть майданчик, а ті кошти які на майданчик виділялися були розграбовані.... Будь ласка ми дуже Вас просимо , допоможіть !!!!  

 • 23 травня 2018
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради


  Доброго дня.
  Хочу висловити вдячність за кошти, які Ви виділяєте на обслуговування учасників АТО у Вінницькому міському лікувально- діагностичному центрі. 
  Пройшов курс масажу, приємно здивований сервісом, обслуговуванням, професіоналізмом і привітністю персоналу в особі масажиста Руденко Олени Володимирівни. 
  Також, хочу подякувати головному лікарю Фостаковському Дмитру Стефановичу за хороший підбір кадрів.
  З повагою , співробітник СБУ у Вінницькій області, Остапчук Михайло.


 • 23 травня 2018
  Звернення до:
  Рекута Олександр Сергійович
  Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста , Вінницька міська рада

  ​   Просимо Вас розробити землевпорядну документацію на прибудинкову територію житлового будинку №47 по вул. Київська .

                     старший будинку               С. Кудрич.

 • 23 травня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Прошу вас уже в котре звернути увогу і помоти нам заставити 7 жек виконувати своиі обовьязки та обіцянки начальників виконати роботу по нашому будинку. На будинку були не завешені роботи по криші , було обяцяно с 9 травня приступлят до замін труб , було обіцяно ремонт над під'їзних-покрівель , останім часом навіть дворніки перестали виконувати свою роботу. я не знаю нашо цей 7жек який тілько обманюе , поможіть будь ласка вирішіти чи предложіть другий жек який буде виконувати роботу а не зводити цех бідних людей на нівець

 • 22 травня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович,

  звертаюсь до Вас від імені жителів гуртожитку № 26 по вулиці Станіславського, в якому сама проживаю, за допомогою в вирішенні питання заміни труб опалення та холодної води. Вже на протязі десяти років будинок знаходиться в аварійному стані, а саме постійно проривають труби в підвальному приміщенні та на прибудинковій території. В підвалі будинку постійно до 50 см води, через це одна сторона будинку почала просідати. Утворилась тріщина в стіні  з п'ятого по четвертий поверх зсередини. Також через постійні прориви присутній неприємний запах у під'їзді, та постійне нашестя комарів, які плодяться від сирості. Кожен опалювальний сезон починається з того, що біля будинку робітники ЖЕКа шукають де прорвало трубу і починають ремонтні роботи. Дуже страшно залишитись в якийсь момент без опалення та холодної води. Серед жителів нашого будинку багато пенсіонерів, та сімей з дітьми і, говорячи прямо, людей які не мають фінансової змоги зібратись і за власний кошт провести такий ремонт. Тому зветаємось до Вас по допомогут у вирішенні даного питання.  Раніше Ви нам вже допомогли з заміною каналізаційних труб, і дякуємо за красу яку зробили на прибудинковій території- все покрито асвальтом, тепер приємно глянути з вікна в двір. Особливо радіють діти, які можуть кататись на роликах, велосипедах по рівній дорозі. Дякуємо! І допоможіть нам, будь ласка.

  З повагою мешканці буд. №26, вул. Станіславського, м. Вінниця.

 • 22 травня 2018
  Звернення до:
  Аладіна Тетяна Михайлівна
  Начальник відділу , Архівний відділ

  ​До попереднього звернення від 22.05 про отримання довідки про підтвердження розміру заробітної плати, на яку електтронну  адресу можна відправити скан копіії документів? 

 • 22 травня 2018
  Звернення до:
  Копчук Ірина Володимирівна
  Директор департаменту , Департамент адміністративних послуг

  ​Доброго дня шановна Ірина Володимирівна! Звертаюсь до вас з приводу неякісної роботи центру по розрахунках за електроенергію, який знаходиться за адресою м. Вінниця, вул. Писарєва, 5. Після години очікування в черзі, лише одна людина змогла вирішити питання, після чого було оголошено про "зависання" електронної системи. Відповідно, обслуговування населення було зупинено на невизначений термін. Дуже прикро бачити неадекватні повідомлення про заборгованість по електроенергії, коли по факту боргів немає. Але коли виникає необхідність прийти, і доводити в центрі, що боргів немає, я не маю можливості цього зробити через надмірні черги, та постійне "зависання" електронної системи. Надіюсь, що ви звернете на це увагу, та дане питання буде вирішено об'єктивно.

 • 22 травня 2018
  Звернення до:
  Аладіна Тетяна Михайлівна
  Начальник відділу , Архівний відділ

  Прошу, видати архівну довідку про підтвердження розміру заробітної плати з

  ССМУ « Отделстрой» комбината «Винниц промстрой»

   з 19.07.1976 р – Наказ № 141 від 19.07.76

  по 11.06.1979 р Наказ № 63-к от 13.07.1979 р.;

  та з Совхоз им. Васильева

  з. 19.07.1979 р – Наказ № 209-к від 19.07. 1979 р

  по 18 04 1984 р Наказ № 67-к от 18.04.1984 р.

  Довідка необхідна для представлення в Пенсійний фонд для призначення пенсії по старості. Копію трудової книжки додаю.