• 15 грудня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій  Анатолійович! Ми, жителі вул. Немирівське шосе 214, 214а і 214б. Наші будинки знаходяться майже впритул до об"їзної дороги, на виїзді з міста в сторону Немирова, де зараз проводиться капітальний ремонт траси. Трасу обмежували відбійниками по середині дороги і з її боків. Розрива відбійників на передбачили, незважаючи на те,що там живуть люди, схоже, що й тротуарної частини також. У нас є діти, які ходять в школу в місто. Раніше ми добирались до роботи і в школу пригородніми автобусами, але після ремонту дороги місця для зупинки транспорта немає, як немає і можливості перехода через вулицю. Щоб дійти додому ми маємо перелізти і пересадити дітей через два центральних відбіника. На даний час, єдиний спосіб добратись до школи є автобус №19, але щоб до нього дійти, треба приблизно 800м рухатись пішки по трасі, грубо порушуючи Правила дорожньго руху і наражаючи на небезпеку себе і дітей, адже тротуара по нашій стороні НЕ ПЕРЕДБАЧИЛИ! Траса після ремонту стала дуже швидкісна, як добиратись нашим дітям до школи-ми не знаємо! Просимо врахувати наші прохання,посприяти  в облаштуванні тротуара для безпечного пересування людей і дітей до школи, відвести місце для зупинки транспорта, та зробити перехід  через вул. Немирівське шосе. 

                           З повагою сім"ї Новіцьких, Зазгарських, Бондарчуків, Олійників.

 • 15 грудня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада
  ​Доброго дня, Сергій Анатолійович! До вас звертається мешканка новобудови ЖК «Сімейний», 6 секція. Справа в тому, що ми з чоловіком придбали в ЖК «Сімейний» квартиру, обставини змушували нас заселитися трохи раніше, не чекаючи включення ліфта.  Забудовник нас «годував» обіцянками, що ліфт скоро включать. У нас маленька дитина, ми живемо на 9 поверсі  і я не можу чисто фізично вийтина вулицю погуляти з коляскою. Ми вже зверталася і до забудовника, і до голови ОСББ і нам обіцяють, але невідомо коли. Нашу секцію здали вже давно, вже мешкає біля 10 сімей, інші активно роблять ремонт, наймаючи грузчиків, що підняти наверх стройматеріали, наймають працівників з додаткових послуг від забудовника, щоб зробити стяжку, бо «не своїх» забудовник не допускає, є припущення, що через це ліфт не вмикають, щоб люди самостійно не могли нічого зробити. По словам забудовника, ліфт вже пройшов всі необхідні перевірки, залишилися деякі формальності, заявка на виклик інспектора то подана, то не подана, вже невідомо кому довіряти і скільки ще нам з дитиною сидіти в квартирі, не маючи змоги вийти на вулицю. Я дуже сподіваюсь на ваше розуміння і допомогу у вирішенні цього питання.
 • 14 грудня 2017
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів
  Я Богачов Олександр проживающий по адресу АЯнгеля 91 кв2. Прошу Вас 

  Пожалуйста скажите к кому обратится с заявлением по таким вопросам

  1)Сосед по домовладению по улице А.Янгеля 91 кв1 на границе участков установил сплошной забор из профнастила который не пропускает свет и воздух. Скажите кому подать заявление о сносе этого забора если он нарушил закон. Если нарушил, то какой. И какой орган власти может рассмотреть мое заявление и помочь в этом вопросе.

  2)свою часть дома по улице А.Янгеля 91 кв1 сосед превратил в сарай не отапливает и не ухаживает за своей частью дома уже 5 лет. Газ обрезан! Так как купил ее на перепродажу и для не законного строительство нескольких этажей.

  Скажите кому подать заявление о сносе этого забора если он нарушил закон. Если нарушил, то какой. И какой орган власти может рассмотреть мое заявление и помочь в этом вопросе.

  3)На Его участке растут 2 ореха по 20 метров каждый полностью летом затеняя наш участок и при сильном ветре есть вероятность повреждения дома. Обрезать орех сосед дома по улице А.Янгеля 91 кв1 отказывается. Скажите кому подать заявление. И какой орган власти может рассмотреть мое заявление и помочь в этом вопросе.

  Пожалуйста скажите к кому обратится с этими вопросами и как решить вопрос без подачи заявления в суд.

  могу предоставить дополнительно фотографии забора и ореха​


 • 14 грудня 2017
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​04.12.17р., на мою заяву до ЦПМСД №5 було надано лист №01-7/1173.  Проте оформлення листа на відповідає правилам діловодства (постанова КМУ №1442, Уніфікована система організаційно-розпорядчої документації. Вимоги до оформлювання документів ДСТУ 4163-2003). Так лист не містить назви/теми, не вказано реєстраціний індекс звернення на який дається відповідь, відсутній № службового телефона виконавця. Згідно НПА за стан діловодства в установі відповідає її керівник. Про неналежний стан діловодства доповідалося вже, зокрема на розгляд мого звернення за участю Н. Авраменко. Було офіційно повідомлено про те, що керівнику ЦПМСД №5 вказано на недліки. Таким чином можна стверджувати, що наявні систематичні порушення правил діловодства, проте жодного притягнення винних до відповідальності не відбувається, що свідчить про протиправну бездіяльність. 

  Враховуючи викладене прошу:

  1) Винну посадову особу відповідальну за стан діловодства, притягти до дисциплінарної відповідальності.

  2) На розгляд скарги мене запросити для участі.

  3) Відповідь надати на ел.скриньку.

 • 14 грудня 2017
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня, скажіть будь ласка, чому центр міста і Вишенька активно розвиваються, а в районі ВПЗ розруха? Як приклад: за тролейбусною зупинкою "МЗЗ" по вул.С.Зулінського тротуару взагалі немає, суцільне болото, ну от скажіть як в таку погоду ходити там кожен ранок? Невже одягати пакети на сапожки? Та тротуару взагалі немає майже по всій вул С.Зулінського, а який є - розбитий і не рівний, в результаті чого там постійно стоять болото.

   Прошу найближчим часом почати виконання робіт з ремонту, або краще сказати встановлення тротуарів.

 • 14 грудня 2017
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня,два роки тому по вул.К.Маркса зробили чудову дорогу і тротуари,пройшло пів року і на тротуарі в декількох місцях вирізали асфальтне покриття і засипали піском.В результаті там постійне болото.Питання в тому хто це зробив і чому не відновили тротуар.Дякую.

 • 13 грудня 2017
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрый вечер!Обратите внимание на то что нет муниципального транспорта с Тяжилова на Барское Шоссе.Сегодня,возле школы 26,с 18.55 до 19.55 под мокрым снегом с ребенком прождали 29А-НЕДОЖДАЛИСЬ!Почему проезжает пять бусов 16А,из них два муниципальные,17А забитые-не останавливаются.Хоть на дороге видно,график какой то есть.Запустите пожалуйста муниципальные автобусы которые будут ездить по расписанию и Вам примного будут благодарны большое количество людей.

 • 13 грудня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Сергій Анатолійович, зверніть будь-ласка, свою увагу на правильність написання назви вулиці (Київська), на англійській мові. Замініть будь-ласка нові таблички з назвами вулиці.

 • 13 грудня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Роман Сергійович!

       У нашому будинку за адресою Академіка Янгеля 41 Закінчено роботи з встановлення пластикових вікон і  шпаклювання віконних відкосів. Все зробили якісно. Хочу подякувати від себе і від всіх мешканців нашого будинку за Вашу турботу і допомогу.  З наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим!

                          З повагою, старший по будинку .

 • 13 грудня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Міському голові Моргунову С.А. ініціативна група мешканців будинків № 28 та № 32 по вул 600-річчя. Наші будинки 60-тих років забудови проживають в них більшість мешканців похилого віку. Металопластикові  вікна змінили не тільки вигляд фасадів в будинках але і зберігають в будинках тепло. Роботи по заміні вікон та частковому ремонту асфальтного покриття виконані завдячуючи зусиллям ДЖГ в особі Фурмана Р.С.  та спонсорської допомоги депутатта міської ради Задорожнюка П.М. Знаємо, що Задорожнюк П.М. має намір допомогти нам в облаштуванні дитячого майданчика в дворі будинків 600-річчя №№ 30-32, В.Порика № 2 на що мешканці прилеглих будинків частково збирають  кошти. Мешканці будинків висловлюють велику подяку міській раді та депутату Задорожнюку П.М. занебайдужість в вирішенні наших проблемних питань. Бажаємо всім здоров`я та натхнення в Вашій діяльності. З повагою від мешканців будинків старша по будинку № 28 по вул 600-річчя Чистоколянна С.С. 

 • 13 грудня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Прошу вирішити питання по відсутності теплопостачанні в системі опалення за вказаною адресою,так як жео не приймає ніяких дій щоб усунути дану проблему,прошу ініціювати комісію жео і теплокомуненерго,щоб вони виставили показники на загальнобудинковому лічильнику і опломбували його,так як старший по будинку ключ від елеватора віддає будь кому і це є причиною того що закривають задвижку і немає достатнього тиску в систему,температура в кваритирі 14 і це при тому що на вулиці ще плюсова температура.

 • 13 грудня 2017
  Звернення до:
  Копчук Ірина Володимирівна
  Директор департаменту , Департамент адміністративних послуг

  ​Дуже дякую Вам за відповідь на моє звернення від 14 листопада 2017 р.

  «Примусова реєстрація місця проживання фізичних осіб чинним законодавством України не передбачена…»

  Добре,  а в якому Законі України передбачено безкоштовне користування комунальними послугами? Будь ласка, назвіть мені статтю та Закон за яким передбачено таке проживання. Я також скористаюсь цим Законом.

  Виявляється держава Україна дуже заможна держава, значно заможніша ніж європейські країни, якщо може  дозволити своїм громадянам не сплачувати комунальні послуги. Держава бере кредити, щоб розплатитися за газ, які віддають законослухняні платники податків.

  Мені не зрозуміло, чому для моїх сусідів в кількості 3 осіб нараховують за користування газом 22 грн. а для нашої родини, що складається із 2 осіб при наявності  лічильника, та економії газу, за 15 куб. нараховується 104 грн. Виявляється держава може дарувати для деяких верств населення такий дорогий  природний ресурс...

  Також і сміття. Щодо води так каналізації…. Якщо я не запрошу до них контролерів ніякі показники не передаються.

  Я, як відповідальний платник комунальних послуг, питаю чому   для такої  родини, та їм подібних проживання виявляється безкоштовним. Якщо реєстрація тісно пов*язана з нарахуванням комунальних платежів, то будьте ласкаві зареєструвати їх примусово. Якщо ні, прошу зобов*язати ЖЄК чи управляючі компанії робити нарахування на фактичну кількість осіб.  Дякую.

 • 13 грудня 2017
  Звернення до:
  Рекута Олександр Сергійович
  Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста , Вінницька міська рада

  Спостерігаю як за останні 10 років по вулиці Верхарна а саме мешканець будинку №47​, щороку добудовує спорудження на частині тротуару та самої проїзджої частини вулиці Верхарна. Було здійснено добудову будинку та встановлено огородження на частині дороги. У звязку із цим сусідні будівлі також подвинули свої огородження. Із цією ситуацією було забрано значну частину проїзджої території. Зображення вулиці та самого будинку який забрав частину вулиці зображено на цих двох зображеннях. Їх можна переглянути за наступними посиланнями: https://ibb.co/gqbJem та https://ibb.co/cGUFQR

 • 13 грудня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Добрий день! Пишу Вам з приводу організаціїї муніципальних автобусів  в ранішній час з 8.00 до 9.00 зі Старого міста не можливо виїхати автобуси просто забиті вщент. Дуже велике прохання на скільки це можливо добавити хоча б один рейс по маршруту 21. маршрут 21 що виходить з Пед училища о 8.15 проста аншлаг двері не закриваються и людям не має іншого вибору як лізти "по головам." 

 • 12 грудня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Романе Сергійовичу!!!  

  Ставлю Вас до відома, що сьогодні в нашому будинку з"явилась гаряча вода та працюють рушниковисушувачі. Від імені мешканців 1 під"ізду, красно дякую Вам. Миру і добра Вашим домівкам.


 • 12 грудня 2017
  Звернення до:
  Пурдик Григорій Никанорович
  Директор департаменту , Департамент міського господарства

  ​Григорій Никанорович добрий день . Підскажіть будь-ласка , а чи плануеться муніципаьний транспорт як засіб зєднання масива Академічний , крім маршрутного таксі " Шкуринці ",  хоч би з електромережею . І коли ? Дякую. 

 • 12 грудня 2017
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Отримавши з запіненням відповідь на мій писмовий запит Ви рекомедуете мені надати  в відділ субсидій довідку про доходи за червень 2017. Зателефонувавши за телефонами 59 5106;504350;509047;508284.ніхто з працівників не надав мені поради де таку довідку мені взяти відфудболюючи мене з одного номера до другого.В листі призвіща виконавця не вказано. Куди мені звернутись за довідкою.

 • 12 грудня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня. 

  08.12.2017 зник Інтернет-провайдер "Елекомс" вул. М. Шимка 8. (Ідентифікаційний код підприємства 20110825 . КерівникТ.О. Гріщенко тел. 093-730-77-00). 

  Інтернет послуги не надає, на зв'язок не виходить, офіс закритий. Від розгніваних людей ховаються. Пояснень ніяких не надали. Вартість підключення 1500 грн. Абонплата 100 грн.  в місяць.​ Хто компенсує?

  Можливо, Ви поясните ситуацію тисячам абонентів.

  З повагою. • 12 грудня 2017
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прошу Вас допогти вирішити питання щодо ситуації що склалася з комунікаціями гарячого та холодного водопостачання, які розміщенні в підвалі другого піідїзду  будинку 103 А по вулиці Пирогова.  Постійні прориви труб  в подвалі призводить до значного погіршення умов проживання. Нажаль  звернення до  ТОВ ЖЕК та їх робота  не дають підстави говорити про те що дана оргацізація може самостійно вирішити дане питання.   Маю надію на Вашу допомогу.

     З повагою В Марчук​

 • 12 грудня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу Вас допогти вирішити питання щодо ситуації що склалася з комунікаціями гарячого та холодного водопостачання, які розміщенні в підвалі другого піідїзду  будинку 103 А по вулиці Пирогова.  Постійні прориви труб  в подвалі призводить до значного погіршення умов проживання. Нажаль  звернення до  ТОВ ЖЕК та їх робота  не дають підстави говорити про те що дана оргацізація може самостійно вирішити дане питання.   Маю надію на Вашу допомогу.

     З повагою В Марчук

 • 12 грудня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шпновний Сергій Анатолійович!

  Я , як користувач громадського транспорту, а саме маршрутки  номер 11-Б, прошу Вас збільшити їх кількість в ранковий та вечірній час. Або в ці години запустити автобус , який вміщує в два рази більше людей. В період часу з 07:00 по 09:00 дуже велика кількість людей іде на работу, в одній маршрутці перевозять близько 40 людей!!!! Що є по-перше небезпечним, а по друге, за перевезення понад визначену кількість пасажирів передбачена адміністративна відповідальність, в зв’язку з цим патрульна поліція міста Вінниці штрафує водіів, а громадяни змушені залишатись на вулиці ще на пів години та чекати іншої маршрутки, а інтервал приблизно до 20 за. Що унеможливлює приїхати на роботу вчасно . Необхідно вирішити це питання на легалізовану цивільному рівні. Сергіє Анатолійовичу , Прошу Вас допомогти!!!!!! Виріши це питання. Адже співпраця і взаємопорозуміння це все, що у нас залишились . Тільки Ви можете вирішити цю невелику проблеми, а для людей які працюють в районі Корея, це є болюче питання!!!!! Дякую !!!!

 • 12 грудня 2017
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​здравствуйте 

  Обратите пожалуйста внимание, на улице Ивана Богуна на против 34 дома, разрыли огромную яму и не зарывают ее, а вечером в них попадают автомобили. 

  Сейчас зимой, возникнет ещё больше сложностей для автомобилистов.

  С уважением Виталий

 • 11 грудня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович.

  ОСББ «ЦЕНТР-60» створене в червні 2016 року. Мешканці будинку підтримали ініціативу уряду, місцевої влади та об'єднались для особистого управління будинком. Заяву на передачу будинку подали в ЖЕО в липні 2016 р. Восени ЖЕО урочисто передало нам копії документів на будинок. І все. За цей час ми підписували безліч актів, останній в серпні 2017 р. Рішенням Виконавчого комітету Вінницької міської ради № 1237 від 25.05.2017 р.  департамент житлового господарства мав списати наш будинок з свого балансу (мабуть і списав) та передати нам разом із актом передачі. Я особисто багато разів телефонувала представникам департаменту, після кожного дзвінка в мене беруть номер телефону та обіцяють зателефонувати у відповідь. Крім того, равлінням ОСББ направлено кілька звернень директору департаменту Фурману Р.С. з вимогою передати акт списання будинку, на які, навіть, отримали відповідь про те, що акт нам переданий, що є брехнею. Звернення до Вашого заступника Форманюка М.В., на якого покладено контроль за виконанням рішення № 1237, останнє 9 листопада 2017 р., на які відповіді не отримано взагалі. Я вбачаю в діях відповідальних посадових осіб свідомий саботаж.

  Навіщо влада пропагує створення ОСББ,  якщо не передає об'єднанням будинки в управління? Можливо тільки наш будинок такий зачарований. Підкажіть, яку мантру читати чи кому вклонитись, щоб отримати у управління власний будинок???

  Голова ОСББ "ЦЕНТР 60" Павленко Лариса Михайлівна.

   

 • 11 грудня 2017
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня! Сьогодня наш будинок отримав платіжки в яких за опалення в середньому нараховано 3000 грн. Наш будинок це типова хрущівка, з розміром квартир 42-46 кв. м

  Звертались у ЖЕО, теплоенерго всі розводять руками і говорять, що у нас такі тарифи??? Що це??? може до нас опалення постачається по особливим золотим трубам??? Хто встановлював ці тарифи??? А ще не було морозів. Як платити комунальні по 4000 грн??? Було велике бажання викликати ТСН

  Чекаємо на відповідь.

 • 11 грудня 2017
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня.

  Після отримання рахунку за житлово-комунальні послуги, а саме рахунок за опалення, було виявлено підвищення тарифу, в порівнянні з попереднім місяцем, в 3 рази!!! В жовтні місяці тариф за опалення складав 15, 272 грн, в листопаді 45,401 грн. З цього випливає, що за однокімнатну квартиру, площею  27,3 м2 потрібно сплатити суму 1239,45 грн, як за трьох кімнатну. Згідно з діючими тарифами на комунальні послуги з централізованого опалення для абонентів без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії для потреб населення станом на 01 грудня 2017 року, середньозважений показник 28,80 грн.

  Чому КП "Вінницяоблтеплоенерго" встановлює свої завищені тарифи, які просто неможливо оплачувати?

 • 11 грудня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                 ​ШАНОВНИЙ СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ!

  Мешканці нашого під`їзду висловлюють велику подяку міській раді та депутату міської ради Задорожнюку Павлу Миколайовичу за надану суттєву матеріальну підтримку в вирішенні питання, ремонту м`якої покрівлі. Роками це питання було перед нами, вирішувалося тільки частково. Після проведенного капітального ремонту, покрівля знаходиться в санітарному технічному стані. Дякуємо за надану допомогу, готові підтримати Вас у всіх питаннях. З повагою мешканці.  

    

 • 11 грудня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Шановний Романе Сергійовичу! Знову звернутись до Вас нас змушують обставини. 6 грудня у нашому будинку було аварійне відключення, а саме не було опалення, гарячої та холодної води. Надвечір опалення та холодна вода з"явились, а з крана гарячої води тече холодна вода, також холодний рушниковисушувач. До речі, це далеко не перший випадок відсутності гарячої води у наших оселях, а також рушниковисушувача. Просимо Вас, Романе Сергійовичу, допомогти нам. З повагою мешканці буд. 2/1 по вул. Привокзальна 1 під"їзду.

 • 10 грудня 2017
  Звернення до:
  Левченко Сергій Петрович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Шановний Сергію Петровичу!

  Від імені мешканців Старого Міста, а саме 3го пров. Глінки хочу подякувати за довгоочікувану заміну 3  аварійних опор ЛЕП.

  Проте, вже 2-й місяць поспіль ми потерпаємо від низькоі напруги. Електричні лампочки у приміщенні горять тьмяно, пральна машинка не вмикається. А прикро те, що сучасний газовий котел Vaillant, на жаль, робота якого також залежить від належноі напруги, також часто просто вимикається. А попереду зима з морозами.

  Прошу провести необхідні заміри напруги на нашій лініі, та виправити ситуацію і забезпечити мешканців якісними послугами.

  Зазделегідь вдячна, Людмила Магас

 • 10 грудня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Показник бездіяльності Вінницького міського голови - С.Моргунова та Ко...

   

  Голова Вінницької міської Ради - С.Моргунов

  Звернення: від 24 листопада 2017р.
  Звернення:від 03 грудня 2017р.
  ​Голові Вінницької міської Ради
  Моргунову С.А.
  ГО "Софія"
  Офіційне Звернення
  Шановний Сергій Анатолійович!
  Змушений знову звернути ВАШУ увагу на те як працює опалення в квартирах за адресою вул. Довженка, буд.40.
  Опалення не працює від того, що не має тиску в трубах після лічильника і люди платять не зрозуміло за що.
  У нас однокімнатна квартира і опалення подається всього лише на одну батарею в залі, на кухні йде (обратка) - опалення не працює.
  Перевіряючи опалення і подачу гарячої води в підвалі і на горищі я особисто виявив порушення підготовки до опалювального сезону - труби не утеплені - тобто голі і більшість тепла йде на обігрів повітря, двері у підвал не закриті...
  І це скоріше за все відбувається по всьому місту - роками.
  Це показник виконування обов'язків керівництва МКП "ЖЕК-5" та їх працівників, так само це стосується і КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго"...
  Для підтверження моїх слів - прошу створити спеціальну комісію з трьох депутатів і двох активістів та перевірити вибірково подачу опалення в будинки м.Вінниці, так само утеплення труб, які подають опалення - в підвалах та на горищах...
  Так само не має утеплення під'їздів - гуляє холодний вітер...
  Заявки в МКП ЖЕК №5 - були - на жаль виконання - 0%...
  Мешканцям міста Вінниці треба знати - за які послуги вони платять - за якісні, або ні за що...
  Йде грубе порушення Прав споживачів з боку керівництва МКП ЖЕК №5 та КП ВМР "Вінницяміськтеплоенерго" - тобто це є шахрайство в чистому вигляді, яке ВИ як голова Вінницької міської ради прикриваєте -роками :
  Захист прав споживачів – це складова частина захисту прав людини. В державах з розвиненою економікою споживач здійснює керівну функцію на споживчому ринку. А це можливо лише за активної життєвої позиції кожного громадянина країни та державної підтримки.
  Виходячи з принципу, закріпленого в ст. 3 Конституції України про те, що людина, її життя і здоров’я, честь та гідність, недоторканність і безпека виз нані в Україні найвищою соціальною цінністю, права споживачів належать до найголовніших соціальних прав громадян, захист яких покладено на державу. Ці принципи конкретизовано в положеннях ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів», згідно з якою, споживачі під час придбання, замовлення або використання продукції, яка реалізовується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на
  1) державний захист своїх прав;
  2) належну якість продукції та обслуговування;
  3) безпеку продукції;
  4) необхідну, доступну, достовірну та своєчасну інформацію про продукцію, її кількість, якість, асортимент, а також про її виробника (виконавця, продавця);
  5) відшкодування шкоди, завданою дефектною чи фальсифікованою продукцією або продукцією неналежної якості, а також майнової та моральної (немайнової) шкоди, заподіяної небезпечною для життя і здоров’я людей продукцією у випадках, передбачених законодавством;
  6) звернення до суду та інших уповноважених органів державної влади за захистом порушених прав;
  7) об’єднання в громадські організації споживачів (об’єднання споживачів).
  Цей перелік не є вичерпним, оскільки згідно п. 2 ст. 4 «Інші права споживачів, що витікають з основних задекларованих прав встановлені в низці статей Закону України “Про захист прав споживачів”, а також у постановах Кабінету Міністрів України, правилах і переліках, затверджених відповідними постановами, а також у наказах міністерств і відомств».
  Офіційне Звернення буде розповсюджене в соц.мережі і на сайті ГО "Софія" - адреса :http://gosofiya.simplesite.com/
  Голова ГО "Софія" Валерій Денисов​

 • 10 грудня 2017
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Прошу обратить внимание на безответственность комунальных служб! По ул. Андрея Первозванного 80 в 6 подъезде постоянно затапливает подвал.Приезает только аварийка и на этом всё заканчивается...Вопрос? Неужели нельзя заменить эту чёртову трубу и збавить всех от гемороя?