• 20 березня 2019
  Звернення до:
  Пурдик Григорій Никанорович
  Директор департаменту , Департамент міського господарства

        Шановний Григорію Никоноровичу!
       Звертаюсь до Вас з такого приводу:
       14.03.2019  на даху будинку №120 (по вул.Київській), управляючою компанією "Київська" проводились ремонтні роботи з використанням гарячої смоли (?). При проведенні цих робіт, був досить сильно смолою  забруднений фасад  та сходи перукарні «Ірис»(приміщенням якої я володію),  і яка розташована на першому поверсі цього ж будинку. Розплескана смола «привабливими» плямами вкрила пандус,сходи та зовнішню рекламу, вона зіпсувала зовнішній вигляд не тільки перукарні, а і й усій будівлі в цілому. Після нашого усного звернення до керівництва управляючої компанії «Київська», забруднення  частково були усунені, але   робота до кінця не була доведена, тоді ми письмово звернулись до  керівництва, з проханням закінчити очищення фасаду (вхідний  № 47-01-6 від 19.03.19), але ніякої  реакції з їхнього боку не відбулося.
                     Тому,  прошу Вас , допомогти нам в вирішенні цього питання та вжити заходів,  для того, щоб примусити управляючу компанію «Київська», на чолі  з Браславським С.Ю ,усунути вище вказані  пошкодження зовнішнього вигляду перукарні, які завдали їх працівники при виконанні ремонтних робіт.

                                                                                                  З повагою Трапля Р.Г
                                                                                                  097-756-46-56


 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Пурдик Григорій Никанорович
  Директор департаменту , Департамент міського господарства

  ​Добрый вечер.

  Управл.буд УК”Київська” не выполняет свои обязательства.

  В подвале постоянно проблемы с прорывом труб воды, забиванием сточных труб. 

  УК  ”Київська”  утраняет проблему на пару дней.

  Собравшись соседями мы собственными силами (за свои деньги, без помощи УК  ”Київська”) заменили трубы гарячей и холодной воды по подвалу.  Проблема со сточными трубами осталать, постоянно забивается и все нечистоты текут в подвал. УК  ”Київська” ковыряется проволочкой  (прочистка проволочной не эфективна уже есть куча вариантов намного эфективее, но в 2019 году в наш ЕВРОПЕЙСКИЙ ГОРОД еще такой метод не дошел!?!?!), что помогает на пару дней. Нам необходима замена полностью всей трубы канализации до люка, поскольку там куча отложений в результате которых происходит засорение.

  Кто должен занятся капитальной заменой труб, поскольку с 91 года они не менялись.

  Кто должен  прочистить трубы должным образом?


 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​На перекрёстке Кориатовичей-Скалецкого,возле дома №189 (на углу санатория) стоит гнилое дерево! Может упасть-могут быть жертвы,так как движение транспорта интенсивное!

 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Хочу висловити щиру подяку лікарю-іфекціоністу 1 міської лікарні Остапенко Вірі Іванівні,за підтримку,за те,що даєте кожному пацієнту надію на видужання.Адже справжній лікар не тільки тіло ,а і душу.

 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня! Є проблема по вулиці Турчановича, а саме де вона зєднується з вулицею Чумацька біля озера та залізничних колій. Майже кожног дня, а іноді і декілька разів в день туди вивозиться всіляке сміття, будівельне і землю і навіть сміттеві пакети, вантажними автомобілями розбили дорогу вщент важко навіть пройти в кіці вулиці, бездіяльність улічкому напевне тому що вони або деякі з них керують цим процесом вивозу сміттєвих відходів в самому місті щей біля самого озера а частину і в озеро. Будьласка переконайтесь самі, та допоможіть навести лад в таких глухих куточках нашого міста.

 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Пурдик Григорій Никанорович
  Директор департаменту , Департамент міського господарства

  Шановний Григорій Никанорович, звертаються до Вас мешканці житлових будинків по вул. Академіка Вернадського​.

  Ми з 2013 року маємо одну мету-водопостачання по нашій вулиці.

  Минулого року, ми до Вас зверталися, з даним питання, на що Ви відповіли документом 23.08.2018 №М-18-72247\01-18 "до завершення реконструкції ВНС та заміни мережі водопостачання Д-200мм по вул. Чехова, водозабезпечення вул. Академіка Вернадського не можливе". Також в даному листі Ви написали, що "планується включити до проекту міського бюджету на 2019 рік реконструкцію мережі воджопостачання Д-200мм по вул. Чехова.".

  Нас цікавить, чи включили до проекту міського бюджету на 2019 рік реконструкцію мережі воджопостачання Д-200мм по вул. Чехова та коли ми зможемо користуватися централізованою водою?

  Просимо надати відповідь.

  Щиро дякуємо!

 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Романе Сергійовичу, звертаюсь до Вас від імені мешканців будинку № 112 по вул. Пирогова.  з проханням навести лад у благоустрої навколо нашого будинку. На першому поверсі розташовані під вуаллю "Лото" незаконні ігрові автомати. Контингент, який відвідує той заклад, самий передбачуваний - алкоголіки та наркомани, які залишають під будинком купу окурків, шприців (які купляються в аптеці "Конекс" під самим будинком) та ін. сміття, яке ніким не прибирається. Ми звертались до ТОВ "ЖЕО", яке обслуговуює наш будинок, на що вони відповіли що дана прибудинкова територія ними не обслуговуються. Я прошу нас почути та вжити заходів щодо вирішення цієї проблеми, тому що в цьому "європейському" і "найкомфортнішому" смітнику жити неможливо. 

 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Микола Вікторович, звертаюсь до Вас від імені мешканців будинку № 112 по вул. Пирогова.  з проханням навести лад у благоустрої навколо нашого будинку. На першому поверсі розташовані під вуаллю "Лото" незаконні ігрові автомати. Контингент, який відвідує той заклад, самий передбачуваний - алкоголіки та наркомани, які залишають під будинком купу окурків, шприців (які купляються в аптеці "Конекс" під самим будинком) та ін. сміття, яке ніким не прибирається. Ми звертались до ТОВ "ЖЕО", яке обслуговуює наш будинок, на що вони відповіли що дана прибудинкова територія ними не обслуговуються. Я прошу нас почути та вжити заходів щодо вирішення цієї проблеми, тому що в цьому "європейському" і "найкомфортнішому" смітнику жити неможливо. 

 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

           В черговий раз звертаюсь до Вас для вирішення наступних питань:

           1. Розпочинаючи з осені 2017 року ОСББ «ПР.-КТ ЮНОСТІ № 53» зверталось до Вінницької міської ради з проханням провести санітарну обрізку зелених насаджень поряд з житловим будинком №53 по просп. Юності, оскільки частина дерев перебуває в аварійному стані.

           На жаль звернення жодного результату не принесли і сьогодні дане питання залишається актуальним для мешканців будинку, особливо в світлі останніх трагічних подій.

           2. Наприкінці 2016 року ОСББ «ПР.-КТ ЮНОСТІ № 53» було направлено лист з проханням включити роботи по облаштуванню поряд з нашим житловим будинком додаткових місць для паркування автомобілів (на умовах співфінансування) в план робіт на 2017 рік. Станом на сьогодні це питання також не вирішене попри те, що впродовж 2017 та 2018 років ми направляли повторні листи та наголошували, що співвласники будинку готові прийняти участь в співфінансуванні вищевказаних робіт.

           3. До мене, голови правління ОСББ «ПР.-КТ ЮНОСТІ №53», надходять численні скарги мешканців будинку на незадовільний стан території навколо нашого будинку. В першу чергу це стосується незадовільного стану асфальтового покриття території та відмостки. Частково зруйноване асфальтове покриття та відмостка чинять значні перешкоди співвласникам будинку та пересічним громадянам в пересуванні по вказаній території, та несуть потенційну загрозу настання негативних наслідків.

           Додатково зауважую, що територія навколо житлового будинку №53 по просп. Юності не закріплена за ОСББ «ПР.-КТ ЮНОСТІ №53» та не є спільним майном співвласників вказаного ОСББ.

           З огляду на вищенаведене прошу Вас допомогти нам у вирішенні зазначених питань та:

  1. Надати розпорядження відповідним працівникам на проведення обстеження зелених насаджень навколо житлового будинку №53 по просп. Юності та провести санітарну обрізку дерев та чагарників.

  2. Надати доручення департаменту житлового господарства включити роботи по облаштування паркувальних місць поряд з житловим будинком №53 по просп. Юності в план робіт на 2019 рік.

  3. Надати департаменту житлового господарства доручення провести обстеження території навколо житлового будинку №53 по просп. Юності та включити роботи з відновлення благоустрою території (відновлення асфальтового покриття та відмостки) в план робіт на 2019 рік.

           

  З повагою,

  Голова правління

  ОСББ «ПР.-КТ Юності №53»                                                         В.Є. Мазур


 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Робітниче селище що по вулиці Складська м. Вінниця затиснуте, зі всіх боків, підприємствами. П'ятнадцять років назад, усіма забуте, тихо розвалювалось. Нинішній Прем'єр міністр Гройсман В.Б. тоді ще секретар а згодом и голова міськради доклав чимало зусиль, щоб якось покращити жити людям, які тут живуть. Його зусиллями була проведення  газифікація помешкань, і водопостачання. Нинішній мер допоміг побудувати каналізацію. Велика їм за це наша вдячність.

  Але є чималенька прикрість до нас не ходить транспорт. Скільки років ми оббиваєм пороги щоб нам виділили маршрут для таксі, але це стало складністю більшу ніж каналізування, водопровід, газифікація разом взяті. Просимо посприяти в вирішені цього для нас важливого питання.

  З поагою Терлик Микола Прокопович.


 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Подав документи на субсидію з лютого місяця , але до сих пір не отримав .Коли не прийду нараховується .У мене двоє дітей 7 та 6 років .Зарплата невелика , у жінки теж .І одягати , вчити , харчуватись і платити комунаальні не має змоги . Вже березень а нарахування субсидії немає .Я розумію якби це я подавав в жовтні , ну а зараз лютий .Прошу Вас розібратись з моєю ситуаццією .

 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго ранку. Сергій Анатолійович.! Звертаюся до Вас по допомогу.  Три роки тому .нас затопило.ми живемо на 5 поверсі пятиповерхівки.ЖЄК тягнув з ремонтом 3 місяці.У нас двоє малолітніх дітей-8 та 6 років. В квартирі зявився грибок. почали хворіти діти.На неодноразові звернення до ЖЄКУ нам дали матеріали і ми своїми силами зробили  ремонт. Що до даху.то сказали .що все  просмолили і більше текти не буде. І ось знову. а ще дощу крепкого не було.Вода вечером текла з стіни. з стелі.Це говорить про то. що вода накопичувалась давно.ще коли танув сніг.У нас налякані цілу ніч діти.вони неспали.Заборгованності по утриманню будинку немає-то чому ЖЄК не виконує своїх прямих обов"язків? Адже як було обіцяно.з покрівлею домовленність ЖЄКОМ не виконана.Це проблема також і 94 квартири.

 • 20 березня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Доброго дня! Звертаюсь до Вас з проханням зробити тротуар між зупинками вул. Ясна-пров. Привокзальний ( тротуару взагалі ніякого немає) та пандусні з’їзди на вул. Привокзальній. Я з дитячою коляскою іду по проїжджій частині, створюючи аварійну ситуацію і наражаючи себе на небезпеуку. Зараз на цій ділянці дороги відбуваються дорожні роботи по проведенню на майбутній частині тротуару каналізації. Все вже перерито і зверху засиплено мілким щебнем. То невже не можна попутно зробити нормальний тротуар? Вже місяць стоїть на цій частині дороги безліч техніки і людей, то невже не можна зробити тротуар? Також я писала рік назад про пандусні з’їзди на вулиці Привокзальній, написали відповідь, що не закладено в бюджет така сумма на цю частину дороги. А цього року заклали? Ви зрозумійте, транспорт ходе в нашому районі погано, через один, тому що часто ламаються, в маршрутні таксі я з коляскою не залізу,  пішком пройтись з коляскою неможливо, тому що вверху вулиці Привокзальної взагалі немає тротуару (а рух машин там дуже жвавий), а з зупинки вул. Ясна і вниз немає пандусних з’їздів і тротурари висотою в пів метра.

 • 19 березня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня!

  Звертаюсь з проханням роз'яснити плани щодо земельних робіт з прокладення комунікацій по вул. Немирівське шосе буд. 89, 91,91а до вулиці Залізничної. Вздовж домоволодінь копаються траншеї і прокаладють труби, робітники ніякої конкретної інформації не дають, кажуть, що плану не мають, стендів з інформацією щодо робіт теж немає.  Траншеї копають вздовж діючої каналізаційної мережі, до якої під'єднані приватні домоволодіння, також там проходить газова мережа. У власників приватних будинків існують побоювання, що існуючі комунікації можуть пошкодитись. При продовженні траншеї буде унеможливлено в'їзд у двори автомобільним транспортом. Прохання, як найшвидше дати відповідь на цей запит.

  Дякую!

 • 19 березня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня шановний СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ ! У нашому місті мають ввести муніципальну картку Вінничанина,яка буде давати право на обмежену кількість поїздок пільговим категоріям громадян в громадському транспорту-365 на рік.З 1 жовтня 2019 року паперові посвідчення діяти не будут,в яких зазначено,що вони(посвідчення) безтермінові і дійсні на всій територіїї України.Як бути тим людям, які іногородні, і мають пільги,які надані державою Україна і не матимуть картки Вінничанина? Конституція України Стаття 1. Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.

  Стаття 22. Права і свободи людини і громадянина, закріплені цією Конституцією, не є вичерпними.

  Конституційні права і свободи гарантуються і не можуть бути скасовані.

  При прийнятті нових законів або внесенні змін до чинних законів не допускається звуження змісту та обсягу існуючих прав і свобод.                                                                                                                                                                       Ви ,як мер-іноватор  нашого славного міста можете вплинути на це питання,щоб уникнути майбутьнього непорозуміння.Як на мене 30 поїздок в місяц це замало-2 поїздки в день має бути -зробіть 45 мінімум. Це буде-по людські. В Киеві зовсім по іншому зроблено для людей ,які користуються пільгами-там кількость поїздок-необмежена-головне зареєструвати поїздку.Для школярів проїзд безкоштовний.Також діють паперові посвідчення для іногородніх-перевіряно особисто в метро.Чим ми хуже  киян?Дякую за облаштування вул.Замостянська. Прислухайтесь до людей і БОГ ВАМ допоможе! Противно жить в стране в которой стыдно быть бедным,но не стыдно быть подлецом.(Михаил Задорнов)Для меня бедным быть не стыдно,стыдно быть дешевым. Дякую за розуміння!                                        З повагою Борисюк О.А


 • 19 березня 2019
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  ​Подяка! Хочу подякувати Вам, Павле Васильовичу, за надану допомогу на лікування! Ваша праця є надважливою для городян, особливо для тих, хто перебуває в складних життєвих обставинах. Бажаю Вам і Вашим колегам триматись обраного шляху і нових звершень!!!

 • 19 березня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня.

  Шановний Рома Сергійович.

  Прошу Вашої допомоги.К.Коріатовичів 157.з двору та дитячочого майданчику зробили сточнку.В дворі машини стоять на всіх тротуарах.та дитячій площадці.вийти з дитиною у двір неможливо.неиа можливості навідь по тротуру пройти.особливо у вечірній час.підскажіть як вирішити данне питаняя?можливо допоможете у вирішенні.Дуже Вам дякую.

 • 19 березня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства


  Шановный Роман Сергійович !

  У зв'язку із небезпекую травмування дітей !!!

  Прошу Вас допомогти у вирішенні питання зрізу аварійних та старих дерев прибудинкової території (двір, дитячий майданчик, прохідна та проїздна частини) будинку по вулиці 600-річчя 42. Так як при погіршенні погодніх умов дерева та велике гілля ломаються та падають донизу, що одного разу майже не призвело до трагедії на дитячому майданчику.

  Та просимо Вас колективом будинку, озеленити наш двір молодим насадженням.

  Буду вдячний за якнайшвидше вирішення проблемного питання, так як кожного дня ми переживаємо за життя та здоров'я наших дітей які грають на дитячому майданчику, та мешканців які повертаються додому під падуючим гіллям !!!


  З повагою уповноважений по будинку Мізин Григорій Сергійович.


 • 19 березня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановный Володимир Миколайович !

  У зв'язку із неодноразовим зверненням до МКУП "МіськСвітло" та ігноруванням.

  Прошу Вас допомогти у вирішенні питання освітлення прибудинкової території (двір) будинку по вулиці 600-річчя 42. Так як двір майже не освітлюеться ліхтарями а частково і взагалі не працють!

  Буду вдячний за якнайшвидше вирішення проблемного питання, так як кожного дня у темну пору доби ми переживаємо за життя та здоров'я наших дітей які повертаються додому із навчання !!!


  З повагою уповноважений по будинку Мізин Григорій Сергійович.

 • 19 березня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Роман Сергеевич у нас на придомовой территории напротив детской площадке стоит старая береза, которая несет опасность жизни детям гуляющим там каждый день, также две сухие березы за домом. Напоминаю, что у нас уже падали деревья и чуть не погибли люди.  Ждем от Вас содействия в решении этого вопроса пока не случилась трагедия.

 • 19 березня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Прошу розібратися з документами щодо порушення на маршруті 8Б (вул. Бучми - вул. О.Кобилянської), на підставі яких мені не продовжили договір на здійснення перевезень. Порушення зафіксовано 08.01.2019 року по автомобілю, який на той час вже не мав відношення до вказаного маршруту. Автобус було продано ще на початку грудня 2018 року і отримано ліцензію на новий. У мене є всі підтверджуючі документи. Сподіваюся на справедливе рішення і повернення мені можливості здійснювати перевезення на маршруті 8Б (вул. Бучми - вул. О.Кобилянської).

 • 19 березня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  На минулому тижні зверталася в Прозорий офіс за адресою: місто Вінниця, вулиця Соборна, 59 до працівника Відділу звернень, а саме до Ірини Юзькової. Хочу відмітити професійність даної працівниці, роз'яснення подальших дій по нашому питанню, ввічливість та компетентність. Дуже приємно, що в нашому місті до людей відносяться з розумінням та намагаються допомогти у вирішенні всіх питань.
  З повагою, Ольга.


 • 18 березня 2019
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​18.02.2019 року на моє звернення: Проводиться прибудова по проспекту Коцюбинського 9 зі сорони вул. Є.Пікуса, Чи  є розрішення на зрізане дерево.

  Чи є на цю прибудову розрішення і проект. При будівництві збільшили виступ на тротуар по проспекту більше на півтора метра, портит вид.

  В порушення закону про звернення громадян я отримав через 30 днів відписку, що направлено на перевірку звернення не указав даже коли направлено. А чому департаментне не провів перевірку в місячний термін і коли буде надана відповідь.


 • 18 березня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго дня, хочу до Вас звернутися з приводу маршуту 19 Вінницькі хутори- Вишенька .

  Кожного ранку є проблема з цим маршутом, на зупинці "Хуторянка" вже неможливо сісти в автобус і доїхати з комфортом на роботу. Хотілось би щоб в час-пік запустили ще один рейс чи щоб два автобуса в один час йшли.

   Дякую Вам за розуміння. 


 • 18 березня 2019
  Звернення до:
  Пурдик Григорій Никанорович
  Директор департаменту , Департамент міського господарства

  Шановний Григорію Никаноровичу, звертаюсь до Вас від імені мешканців будинку № 112 по вул. Пирогова.  з проханням навести лад у благоустрої навколо нашого будинку. На першому поверсі розташовані під вуаллю "Лото" незаконні ігрові автомати. Контингент, який відвідує той заклад, самий передбачуваний - алкоголіки та наркомани, які залишають під домом купу окурків, шприців (які купляються в аптеці "Конекс" під самим будинком) та ін. сміття, яке ніким не прибирається. Ми звертались до ТОВ "ЖЕО", яке обслуговуює наш будинок, на що вони відповіли що дана прибудинкова територія ними не обслуговуються. Я прошу нас почути та вжити заходів щодо вирішення цієї проблеми, тому що в цьому "європейському" і "найкомфортнішому" смітнику жити неможливо. 

 • 18 березня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Добрий день. Я голова правління ОСББ "Воїнів інтернаціоналістів, 9а". 23.11.2018 р. я подала всі документи, включаючи гарантійний лист про наявність коштів співфінансування, для проведення ремонту ліфта 1 під'їзду. Коли буде проведено тендер по нашому ремонту? Дякую.

 • 18 березня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Шановний Микола Вікторович! За дорученням мешканців будинку №10 переконливо просимо кронувати дерева на прибудинковій території та зрізати трухляві,так як вони становлять небезпеку для майна ,життя та здоров"я громадян.Лист-надсилався на адресу ПП "Бокуд" в лютому місяці 2019 року.

  Уповноважена особа Степанюк С.П. м.т.0963649846

 • 18 березня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                      Громадська організація

                                                     «СОФІЯ»

                                 Gmail: grom.org.sofia@gmail.com

           Facebook, Twitter - ГО «Софія» , Google+  Софія Громадська                                                           

        Україна,   21050, м. Вінниця, вул. Київська, 4 тел. (097) 54-555-93                           

                                                                                       Голові

                                                                                           Вінницької  міської  Ради 

 від «17» березня 2019р.                                               С.Моргунову

                                                                                      м.Вінниця, вул.Соборна,59

                                          Інформаційний    запит

Керуючись статтями 34, 40 Конституції України, статтями 1,3, 4, 5,14, 19, 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статтями 5, 9,20, 28, 29, Закону України «Про інформацію», просимо надати наступну інформацію:

1.Архівну копію проекту рішення від 25.11.2005р. прийняту депутатами Вінницької міської ради «Про дострокове припинення повноважень Секретаря Вінницької міської ради Козака В.А.» - засідання депутатів  39сесії 4скликання...  

2.Копію рішення депутатів Вінницької міської ради «Про надання дозволу для будівництва на земельній ділянці - біля ринку Привокзальний...

 Інформуємо:

Затримання і ненадання потрібної інформації ГО «Софія» будемо вважати перешкоджанням в проведенні Громадського контролю та порушенням при цьому з боку працівників Вінницької міської ради - Закону України «Про запобігання  корупції»-      ККУ Статті  366,367,396

 Відповідь з інформацією просимо направити на електронну адресу: grom.org.sofia@gmail.com

 

 Голова   ГО «Софія»                                                                Денисов В.В.

Організація по сприянню правоохоронним                

органам та органам державної влади

в сфері боротьби з корупцією та

організованою злочинністю                                               


 • 18 березня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Доброго дня. Прошу допомоги у вирішенні такого питання: біля нашого будинку за адресою вулиця ратушної лялі 18 знаходиться майданчик з контейнерами для сміття осбб хмельницьке шосе, 49. Контейнерів мало, сміття багато. Кожного дня антисанітарія, з майданчика тече. Його треба або прибирати або дуже доопрацювати. Дуже дякую. 

 • 18 березня 2019
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​     Доброго дня! 

  Шановний Роман Сергійович! Дуже оперативно і якісно вирішена Вашою службою багаторічна проблема з аварійними вербами в дворі буд.33 по пр. Коцюбинського. За це велика подяка! Надіємось , що і з посадкою молодих дерев (як нам було обіцяно!) " Вінницязеленбуд" не затримається. Посильну допомогу при посадці обіцяємо!

  З повагою! 

  Валерій