• 18 січня 2019
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Доброго дня, шановний Олександр Володимирович. Хочу висловити щиру подяку Департаменту охорони здоров'я, а особливо Саєнко Людмилі Іванівні. Вдячна, що не залишаєте Вінничан на одинці із їхніми проблемами та кваліфіковано допомагаєте.

  З повагою та вдячністю Войцещук О.В.

 • 18 січня 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго дня! За грудень 2018 року за адресою: м. Вінниця, вул. Келецька, б.105, кв.21, за послуги централізованого опалення було нараховано 176,82 грн. За інформацією постачальника послуг КП ВМР "ВМТЕ" це нарахування плати за МЗК (сам розрахунок надано не було). Однак у першому під'їзді опалення не працює вже декілька років. Прошу Вас розібратись в даній ситуації. Дякую!

 • 18 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

           Прошу Вас допомогти у вирішенні наступного питання:

           На загальних зборах співвласників ОСББ «АКСІОС» №1/18  від 14 грудня 2018 року співвласниками нашого будинку було прийнято рішення обрати в якості першого безкоштовного капітального ремонту (як в будинку в якому створене ОСББ) капітальний ремонт покрівлі із застосуванням ПВХ мембрани.

           28 грудня 2018 року від ОСББ «АКСІОС» було подано заяву на ім'я Фурмана Р.С. про необхідність організації капітального ремонту покрівлі в рамках укладеного з Вінницькою міською радою меморандуму.

           На підставі вищенаведеного прошу Вас:

  1. Взяти на особистий контроль питання капітального ремонту покрівлі житлового будинку №13 по вул. М. Ващука (з застосуванням технології покрівельної ПВХ мембрани) в зв'язку з тим, що покрівля нашого будинку знаходиться в жахливому стані і завдає матеріальних збитків та незручності  мешканцям будинку.
  2. Ознайомити нас зі строками та графіком виконання зазначених робіт спеціалістами до повноважень яких відноситься реалізація проектів з капітального ремонту житлового фонду.

   

  З повагою,

  Голова правління ОСББ «АКСІОС»                                      О.П. Назаренко


 • 18 січня 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Доброго дня Михайло Васильовичу, я дуже обурена тим, що наші міські електромережі не пповодять ніяких дій щодо напруги в розетках по вулиці Гончарова. На вольтметрі майже цілодобово 165-146 вольт, буває навіть 125. У мене є доказові відео, які я здіймаю на телефон кожен день. На мої численні звернення до цілодобової варти і колцентру ніхто не звертає уваги. Чому я маю оплочувати за спожиту електроенергію в повному розмірі, якщо я не отримую цю послугу якісно. Мій особовий рахунок на сплату комунальних послуг № 99100004525, по якому заборгованість відсутня. У нас виходять з ладу електро-прилади. Про телевізор, фен, пральну машину і праску взагалі мова не йде вони просто не вмикаються, і вже зіпсувалися деякі електро-прилади, які зараз в ремонті (телевізор, ноутбук, праска, фен ), вчора погоріли навіть лампочки економки. У моїх сусідів та сама історія. Поясніть будь-ласка чому це відбувається? І дуже прошу Вас допомоги у вирішенні цієї проблеми.

 • 18 січня 2019
  Звернення до:
  Пересунько Михайло Михайлович
  В.о. директора департаменту , Департамент самоврядного контролю

                       Шановний Михайло Михайлович

  Мешканці буд 24 вул. В.Антоновича вдячні Вам за відповвідь надану на попереднє наше зварнення но хочемо сказати що це не відповідь а просто відписка. Ніякої тахеометричної зйомки не було проведенно тому що тимчасовий паркан суб'єктом містобудування по просп. Коцюбинського 22 встановлено не тільки на його тереторії а займає територію громади м. Вінниці а точніше прибудинкову території буд 24 вул. В.Антоновича. А з відповіді яку надав нам головний архітектор нам відомо що забудовнику по вул. Коцюбинського 22 було надано вихідні дані містобудівні умови та обмеження (далі - МУіО) на проектування об'єкту архітектури в межах власної земельної ділянки. Використання прибудинкової території для обслуговування при будівництві зазначеного закладу, містобудівними умовами не передбачено.

  Просимо Вас допомогти нам в вирішенні даного питання а не просто відписатись

 • 17 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Прошу Вас допомогти вирішити проблемe, що виникла внаслідок проведення першого капітального ремонту системи каналізації, замовником якого був  Департамент житлового господарства.

  При проведенні капітального ремонту системи каналізації в нашому будинку підрядною організацією не було виконано герметизацію випусків в колодязі та у підвальному приміщенні, внаслідок чого в будинку з'явився нестерпний сморід.

  Неодноразові звернення до Ткачука С.М. та Фурмана Р.С. щодо усунення цих недоліків результатів не дало. Нам повідомляють, що в проекті забули врахувати зазначені роботи з герметизації інженерних вводів.

  Ми не розуміємо, чому ми маємо нести відповідальність і витрати за халатне відношення фахівців до своїх обов'язків?..

            Переконливо просимо допомогти у вирішенні нашого питання!

            Заздалегідь дякуємо! 


 • 17 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

               ​Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Квартальний комітет "Хутір Шевченка" висловлює щиру подяку Вам і Департаменту комунального господарства та благоустрою м. Вінниці за встановлення нового посадкового павільону на зупинці громадського транспорту "Вул. Липовецька".


 • 17 січня 2019
  Звернення до:
  Рекута Олександр Сергійович
  Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста , Вінницька міська рада

  ​Добрий день!Підскажіть будь ласка чи найближчим часом буде реконструкція частини вулиці Князів Коріатовичів  напроти автосалону Рено буд.80? Раніще цей будинок мав іти під знесення, таким чином останні 10 років ми не можемо нічого суттєвого для поліпшення життєвих умов не робимо,у нас навіть немає каналізації.Дуже чекаємо вашої відповіді.

 • 17 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Дуже приємно відмічати швидкий та всебічний розвиток міста. Ми динамічно рухаємось у краще майбутнє. 

  Але, на жаль, не всі. Хочу звернути Вашу увагу на неефективну роботу Вінницяобленерго зі споживачами-підприємцями. У наш час, коли можна через інтернет купити квитки в будь-яку точку Землі, або розрахуватись на касі просто рухом мобільного телефона, у дані компанії немає навіть натяку на ефективну віддалену роботу з клієнтами-підприємцями. Щомісяці треба 2 рази сходити до них в офіс, вистояти черги, щоб спочатку подати ліміти, а через кілька днів забрати рахунок на оплату. Електронної пошти немає. Невже так важко налагодити механізм віддаленого обміну інформацією? Впевнений, що неважко, тому що сам таке використовую в діяльності. Для цих двох операцій створювати живі черги - це пережиток минулого.

  Щиро сподіваюсь на Вашу допомогу у русі до більш технологічного та ефективного майбутнього нашого міста.

  Дякую.


 • 17 січня 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​З початку поточного року виникла проблема з постачанням електроенергії до нашого будинку. Звертались по телефону 0800 217 217 – оператор відповіла, що заява на виклик бригади НЕ оформлена. Питання – чому? Адже телефонувала минулої доби, залишала контактні телефони та пояснювала проблему. Це потрібно кожного дня телефонувати та залишати заявку? Не ходити на роботу, а чекати коли все же бригада прибуде на місце виклику? 

  За ремонт холодильника гроші заплатили. Але чи не потрібно буде знову викликати майстра з такою напругою, яка є на нашій вулиці? 

  Проблема існує по всій вулиці. 

 • 17 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​​ Звертаюсь до Вас для розяснення. Чи має право уповноважений  будинку за адресою А.Первозванноого 78, а саме Хацьола М.В., будувати на сходовій клітині ,між четвертим та п"ятими поверхами другого підїзду нашого будинку, для " себе любимого"  кабінет особистого прийому. Якщо так, то які дозвільні документи для цього потрібні? А чи не порушується при такому будівництві конструкція панельного будинку, адже у стіни забиваються металеві конструкції. Відомо, що  в таких будинках кожна стіна несуча. А якщо , не дай боже, станеться обвал? Хто нестиме відповідальність? Ви??? Чи може цей головний "директор" будинку, "крутелик, якому море по коліно"  

 • 17 січня 2019
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ Звертаюсь до Вас для розяснення. Чи має право уповноважений  будинку, а саме Хацьола М.В., будувати на сходовій клітині ,між четвертим та п"ятими поверхами другого підїзду нашого будинку, для " себе любимого"  кабінет особистого прийому. Якщо так, то які дозвільні документи для цього потрібні? А чи не порушується при такому будівництві конструкція панельного будинку, адже у стіни забиваються металеві конструкції. Відомо, що  в таких будинках кожна стіна несуча. А якщо , не дай боже, станеться обвал? Хто нестиме відповідальність? Ви??? Чи може цей головний "директор" будинку, "крутелик, якому море по коліно"  

 • 17 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!


  Волейбол стрімко розвивається у нашій державі й місто Вінниця не просто бере в цьому участь, а має команду, яка посідає одне з лідируючих місць у турнірній таблиці!

  18-19 січня у нашому місті проходитиме Суперліга України з волейболу і ми запрошуємо Вас підтримати команду за яку вболіває велика кількість місцевих любителів спорту! Просимо Вас приєднатись до людей, які власним прикладом пропагують спорт та разом прославити спортивну Вінницю на всю Україну!

  Ігри проходитимуть у спортивній залі Вінницького медичного університету імені М.Пирогова (вул. Пирогова, 56) -

  18.01.19 о 19:30 год та

  19.01.19 о 13:00 год.

  Надіємося на вашу підтримку та віру в перемогу у грі проти львівської команди - “Барком-Кажани”.


  З повагою, Волейбольний клуб “Серце Поділля”. • 16 січня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Скажіть, будуть ласка, хто може прибирати сніг по вул Алли Горської ?

 • 16 січня 2019
  Звернення до:
  Варламов Михайло Васильович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  Доброго дня Михайло Васильович.
  Пишу з проханням розібратись з правомірністю підняття тарифів для населення на теплопостачання від 1 грудня 2018 року.
  Згідно з рішенням 27 листопада, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ухвалила рішення про зміну тарифів на виробництво теплової енергії для КП «Вінницяміськтеплоенерго» у бік зростання. 
  Проте, НКРЕКП у проекті постанови щодо нових розрахунків визначила зростання послуг, яке слід чекати не раніше 1 січня 2019 року.
  Однак, декілька днів тому мені прийшла платіжка розрахунку за теплопостачання вже з підняттям тарифів за грудень на 20%. Я плачу щомісяця справно за всі комунальні плслуги, до кінця місяця(грудня) за лічильниками. За тепло розрахувався 29 грудня 2018 року. За виконаною оплатом теплоенерго мені винна ще 83грн. За їхніми розрахунками я їм ще винен 150грн.
  Сьогодні прийшов у ЖЕК №5. Там мені дали відповідь, що тарифи на тепло підняли на 20% у грудні, і ще піднімуть на 20% у січні. Це що за геноцид такий? Звідки такі драконівські тарифи?
  Якщо ж це помилка і некомпетентний працівник дала не правдиву інформацію, я вимагаю звільнити такого працівника за некомпетентність і виправити помилку в розрахунках.
  Якщо помилки немає і ціни на тплопостачання за 2 місяці зростуть на 40%, а не на 20%, як обіцяли в раді - дайте будь-ласка письмову відповідь з підтвердженням цього і пояснення правомірності підвищення цін.
  Вважаю недоцільним таке підняття тарифів, оскільки котельні не користуються газом, а опалюються твердим паливом.
  Дякую.

 • 15 січня 2019
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Вирішуйте ті питання за які ви там відповідаєте та заробітну плату отримуєте!!!!

  Директор департаменту ""Вирішує питання ремонту​ і утримання доріг та тротуарів міста" Серйозно???!


  Де контроль проводиться за дорогами??? Місяць вже Якова Шепеля 1 "Нуль на масу". Що грошей привезти чи дати службам щоб зробили???? що за  безлад робиться?!!!! Якщо є Гост то треба його виконувати!!!!!  Данила Нечая 22 школа спуск, хто буде відповідати за ті роботи які там зроблені?? Заасфальтували ділянку а на ній знову ями, це як!!!!!!??? Через ж*пу зробили!!!! Де контроль??? Хай тепер відповідальний який контролював ту роботу за свої кошти робить, а не за бюджетні кошти!!!   є ДСТУ 3587–97 раджу почитати!!!!


 • 15 січня 2019
  Звернення до:
  Краєвський Сергій Станіславович
  Голова комітету , Комітет по фізичній культурі і спорту

  ​ З джерел у Києві стало відомо, що Вінниця відмовилась від будівництва палацу спорту, частина коштів на який виділялась "з центру" На сьогодні ми маємо пять (!!!) команди "ігровиків"- чемпіонів та призерів у найвищих лігах і десяток команд у нижчих лігах ( найбільше з міст відповідного рівня ), натомість залишаємось єдиним обласним центром без належної ігрової зали. Це далеко не європейський підхід і ремонт спорткомплексу на Янгеля  не вирішить проблему (не міжнародний рівень). У мість відсутня сучасна концертна зала. Будівництво палацу на довгі роки закрило би ці питання. Прошу дати аргументовану відповідь - чому (наприклад) Рівному і Хмельницькому треба - там процес пішов, хоча є достатня кількість сучасних залів (дивлюсь трансляції ), а Вінниця і так "комфортна".... Жодного залу, басейну (крім дитячих), жодного футбольного поля для майстрів. Мені соромно, коли я чую відгуки гравців команд з інших міст на турах у Вінниці

 • 15 січня 2019
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Доброго дня! Я Берцун Юрій Вікторович участник АТО серія УБД 128557 звертаюсь до Вас Сергій Анатолійович з приводу бездіяльності В.о старости Облывач Г.М. Мною було подано заяву від 30.01.2018 року вхідний заяви #8 Голві селещної ради смт Десна Обливач Галині Миколаївні, сесії селища про відведення і безоплатну передачу мені Берцун Юрію Вікторовичу земельної ділянки для індивідуального будівництва під гараж у розмірі 0,01 га. В зв‘язку з відсутністью землі для відведення земельної ділянки прошу надати дозвіл на розробку детального плану території навпроти дитячого садочка за адресою смт Десна вул. Гагаріна біля будинку #5 Вінницької області. Рішенням сесії місцевих депутатів було погоджено звернення на розробку детального плану території, та відведення і передачу земельної ділянки для індивідуального будівництва під гараж. Але роз’яснення і відповідь Я не получив і подальших дій виконано не було, тому так як селище Десна приеднали до міста Вінниці прошу Вас взяти під контроль це питання і розібратись, та посприяти вирішенню данного питання. З повагою та розумінням!

 • 15 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня! Я Берцун Юрій Вікторович участник АТО серія УБД 128557 звертаюсь до Вас Сергій Анатолійович з приводу бездіяльності В.о старости Облывач Г.М. Мною було подано заяву від 30.01.2018 року вхідний заяви #8 Голві селещної ради смт Десна Обливач Галині Миколаївні, сесії селища про відведення і безоплатну передачу мені Берцун Юрію Вікторовичу земельної ділянки для індивідуального будівництва під гараж у розмірі 0,01 га. В зв‘язку з відсутністью землі для відведення земельної ділянки прошу надати дозвіл на розробку детального плану території навпроти дитячого садочка за адресою смт Десна вул. Гагаріна біля будинку #5 Вінницької області. Рішенням сесії місцевих депутатів було погоджено звернення на розробку детального плану території, та відведення і передачу земельної ділянки для індивідуального будівництва під гараж. Але роз’яснення і відповідь Я не получив і подальших дій виконано не було, тому так як селище Десна приеднали до міста Вінниці прошу Вас взяти під контроль це питання і розібратись, та посприяти вирішенню данного питання. З повагою та розумінням!

 • 15 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​​Доброго дня! Я Берцун Юрій Вікторович участник АТО серія УБД 128557 звертаюсь до Вас Сергій Анатолійович з приводу бездіяльності В.о старости Облывач Г.М. Мною було подано заяву від 30.01.2018 року вхідний заяви #8 Голві селещної ради смт Десна Обливач Галині Миколаївні, сесії селища про відведення і безоплатну передачу мені Берцун Юрію Вікторовичу земельної ділянки для індивідуального будівництва під гараж у розмірі 0,01 га. В зв‘язку з відсутністью землі для відведення земельної ділянки прошу надати дозвіл на розробку детального плану території навпроти дитячого садочка за адресою смт Десна вул. Гагаріна біля будинку #5 Вінницької області. Рішенням сесії місцевих депутатів було погоджено звернення на розробку детального плану території, та відведення і передачу земельної ділянки для індивідуального будівництва під гараж. Але роз’яснення і відповідь Я не получив і подальших дій виконано не було, тому так як селище Десна приеднали до міста Вінниці прошу Вас взяти під контроль це питання і розібратись, та посприяти вирішенню данного питання. З повагою та розумінням!

 • 15 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго  дня, Сергію Анатолійовичу! Звертаємось до Вас, тому що надоїло отримувати відписки від ДЖГ . Ми , мешканці дому по вул. Академіка Янгеля 64, запитували , чому в нашому домі, без нашого дозвілу, відкрили продуктовий магазин з продажем алкоголя. Наш двір перетворили на тулет, вікно відкрити неможливо- під магазином постійно курять. Остання відповідь була, що були громадські слухання з нами. Але їх небуло!!! Ми дуже Вас просимо надати нам підтвердження, а саме протоколи слухань з підписами, а також копію дозволу саме на прод.маг..Власники магазину відмовляються надавати нам док-ти. Ми не проти бізнесу в нашому домі, але не такого. Дякуємо !

 • 15 січня 2019
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Доброго ранку, хотіла повідомити про небезпечну собаку на пляжі Хімік, на кличку Трамп, місяць тому він вкусив мене(була страшна гематома та сліди зубів прокусане  тіло, фото додам)нападає зграєю, сьогодні прийшла переконатись, що зним все ок(чи не здох на сказ),  все добре, але і надалі поводить себе агресивно, знову зачіпав мене за ту саму ногу тільки за штанину, ногу не зачіпив. Це було в присутності чоловіка, який приходить щоранку туди зі своєю собакою і підгодовує цих безпритульних собак. Дуже небезпечне місце, мені неймовірно страшно за інших людей майбутніх жертв цього собаки. Розповідали люди, що він не одну людину покусав, навіть на дітей нападає. Йому потрібно належне виховання, бо наслідки будуть жахливі.  Хочеш займатись спортом, то немає де навіть побігати, поробили стадіони сучасні, але ж вони закриті, школа 31 закрила доступ. Дуже сумно з того приводу. 

 • 14 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                Створення енергоавтономного еффективного крематорію у місті Вінниця.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 На сьогоднішній день проблема зайняття занадто великої площі кладовищами  і нехватка землі під них дуже актуальна.  Території в містах і селах перенасичені ними.  Це екологічна сторона питання.  Крім того вартість звичайного способу захоронення для простих людей дуже значна,це великі витрати. Це фінансова сторона.  З огляду на це і моє бачення майбутнього розвитку нашої країни, я вважаю дуже доцільним і корисним створення енергоефективного енергоавтономного крематорія у місті Вінниця.  


      Отже переваги і користь вищевказаного обьєкта:  1.велика екологічна цінність і значно менші кошти для родичів в порівнянні з звичайним способом захоронення 3. Висока прибутковість для інвестора і власників бізнесу, оскільки люди завжди помирали і будуть помирати, а також в звязку з енегоавтономністю . Про що конкретніше я напишу нижче. Отже для початку( як я бачу це) потрібно купити у власність придатну ділянку землі десь за містом чи на околиці міста, в ідеалі на високому вітряному місці. Далі реєстрація і узаконення цього бізнесу. Потім можна приступати до спорудження власне крематорію.  Його візуальне зображення у 3д вигляді подаю разом із бізнес -планом ( придумав і візуалізував у програмі 3д макс дизайн).    Суть і переваги цього крематорію -  це його енергоавтономність і еффективність - в цю єдину систему буде інстальований великий потужний вітрогенератор , а на криші самого крематорію сонячні електропанелі. Так щоб не було ні вітру, ні сонця у нас буває рідко.  Тому, на мою думку, ця система буде еффективною, прибутковою і корисною у всіх відношеннях.   Капіталовкладення у це добре діле ,на мій погляд,буде не більше кількох сотень тисяч долларів США. А це :  будування споруди крематрію і печей , установка на його даху сонячних панелей, закупівля, привіз і установка потужного вітрогенератора, облаштування території , може ще якісь дрібні витрати.  Стосовно прибутковості.  Так як спалення померлих  набагато дешевше ніж захоронення і простіше, то має бути великий попит на ці послуги. До того ж як я вже вище писав неминуче помирають за рік в Україні десятки і десятки тисяч людей.  А так як електроенергія буде фактично дармова (сонячні панелі і вітрогенератор) то має бути висока рентабельність цього бізнесу і значні прибутки. Плата за ці послуги має бути помірною.,значно дешевше ніж витрати на звичане захоронення. Тому це підприємство буде економічно і фінансово вигідним і прибутковим і корисним в екологічному плані.                                                                              Це можна виконати як корисний для суспільства і природи бизнес-проект,  або ж як суспільний громадський міський проект. Якщо цікаво, то вишлю виконану і розроблену мною 3д -візуалізацію даної ідеї.                  Павло 0734314236   pavbar32@gmail.com  автор та ініціатор  даної ідеї, проекту і бізнес-плану                Павло Анатолійович Бартош.


 • 14 січня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановна, Галина Анатоліївна.

  Звертаюсь до Вас, як заступника міського голови з питань соціального захисту населення. З надією, що Ви не відмовити в допомозі з приводу наступної проблеми. Придбав телефон, все як належить офіційно, але через місяць помітив, що в нього деформується корпус робиться у вигляді дитячої «качельки». Звернувся до продавця, той відправив в сервісний центр, звідти повідомили що це моя провина. Звертався самостійно в інші сервісні центри і всі одноголосно стверджують, що причиною є деформація батареї, але заключення давати не погоджуються. Звернувся в Захист споживачів (Максимовича, 19), мене там просто від футболили, сказали, щоб я звернувся в магазин і власник має знайти незалежну експертизу і провести її, а в магазині на мене дивляться і посміхаються. ТО ЯКА НА СЬОГОДНІ РОЛЬ ДАНОГО ОРГАНУ «Захист справ споживачів». Прошу допомогти.


 • 14 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Добрий день шановний Сергій Анатолійович!. Вам пише небайдужий вінничинан. Я вважаю себе творчою людиною. В мене є деякі цікаві ідеї по благоустрою нашого міста. Одну з них хочу запропонувати Вам для розгляду. ЇЇ я сам придумав і намалював у 3д вигляді. А саме загальний проект, візуалізацію вічнозеленого невеликого ялівцевого парку в комплексі з басейном під відкритим небом. Нічого подібного немає поки що в Україні. Його переваги: декоративний, зелений навіть зимою масив з чудовим повітрям, де можна гуляти і відпочивати;ще й до того ж гарний басейн під відкритим небом - влітку в ньому можна плавати, взимку - кататись на ковзанах . Можна проводити там же якісь суспільні дійства, виставки ,ще щось. Вхід можна зробити платний за помірною ціною,щоб окупити затрати на спорудження. Якщо є більше землі можна створите теж саме на набагато більшій території. Був би вдячний за відповідь. Можу прислати графічне зображення. Павло.

 • 14 січня 2019
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Добрий день, Оксано Василівно.

  Скажіть, до кого звернутися із роз'ясненням з питання переводу дитини до іншого дитячого садочку.

  Після зміни місця проживання намагаємось перести дитину в інший, але вже рік отримуємо відповідь що немає місць, а так як ми рідко відвідуємо ДНЗ у якому то місце нам не потрібне. 

  В мене ще є старша дитина, якого потрібно завести до школи 26 та встигнути на роботу об 8,30 на Замостя. З другою дитиною приїзджала посидіти бабуся, або я брала із собою на роботу ( фізично не встигають завести до ДНЗ 25).

  Проживаємо по вул.Шевченка 7.

  Дякую


 • 14 січня 2019
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​здравствуйте.  Подскажите пожалуйста почему нет перечисления детских денег. В прошлом месяце были, а в этом нет.  Я узнавала в банке и они сказали что это совбез не перечислил. Я бы к вам не обращялась если б по этому номеру телефона 508682 взяли трубку. Прошу решить мой вопрос. Заранее спасибо .

 • 14 січня 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня, шановна Валентина Романівна! 

  Звертаюсь до Вас з великим проханням прослідкувати і підтвердити\спростувати правомірність відмови у наданні субсидії моїм батькам. Справа у тому, що я та моя сім'я вже тривалий термін проживаємо окремо від батьків (хоч я з сином і досі прописані там). Всі необхідні документи, враховуючи підтвердження з ЖЕКу що я з дитиною проживаємо за іншою адресою, були надані на розгляд комісії. Цьогоріч, на заяву батька на призначення субсидії, прийшла відмова. Причиною відмови стало перебування мого чоловіка за кордоном більше 60 днів в період, за який брався розрахунок субсидії.

  У мене питання, чи дійсно той факт, що моя сім'я проживає окремо не має значення в данному випадку?

  Справедливості заради, змушена сказати, що батько мій, до того ж, людина онкохвора. Ми боремося з цією важкою і невиліковною недугою вже близько року. Знаю, що онкохворим людям держава обіцяла надавати субсидії, враховуючи важке фінансове положення таких сімей та, чомусь, в реаліїї виходить інакше...

  Завчасно дякую за відповідь! Щиро сподіваюсь на Вашу допомогу і розуміння! 


 • 14 січня 2019
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​У зв'язку із тим, що моє прохання про призначення часу зустрічі для розгляду скарг в другій половині дня, ігнорується є необхідність відкласти розгляд призначений на 09:00 год., 15.01.19р., на іншу дату. Принагідно повідомляю з повісткою про виклик до ВМС на 09:02 год., 15.01.19р,(яку на жаль не можливо додати в цій формі) що виключає моє прибуття до кімнати №3 прийому громадян 15.01.19р., о 09:00.  В черговий раз прошу дотримуватися прав громадян на прийом й участь в розгляді звернення в час коли їм зручно а не чиновникам, які для цього отримують з/п з бюджету. Про результат розгляду звернення повідомити на ел.пошту.

 • 13 січня 2019
  Звернення до:
  Войткова Валентина Романівна
  Директор департаменту , Департамент соціальної політики

  ​Доброго дня шановна Валентино Романівно!

  28.11.2018 року я звернулась за державною-соціальною допомогою на отримання субсідії за адресою вулиця Олега Антонова, б.42, кв.17. 

  Я є власником квартири де прописані 6 чоловік, а саме: 

  - Я, Середа Вікторія Володимирівна, чоловік, двоє неповнолітніх дітей, старша донька,  яка офіційно працює та проживає за кордоном за кордоном та секруха-пенсіонерка, яка не проживає у квартирі.  

  Подала всі необхідні документи, а саме: довідку про склад сім'ї, де зазначено, що старша донька та свекруха не проживають, акт прпо те що донька не проживає, документи про те, що донька легально працює у Польщі та сплачує внески в ZUS.

  Але отримала листа від 18.12.18 № 156-08-05-01 про відмову у наданні судсидії, у зв'язку  із перебуванням за кордоном сукупно більше 60 днів.

  Не можу зрозуміти у чому причина, якщо всі документи надані. Допоможіть будь-ласка розібратися у ситуації.

  З пов., Вікторія Середа