• 25 квітня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

  Після реконструкції на ділянці пр-ту Космонавтів від вул. Порика до вул. Келецької встановлено дорожній знак "Зона парковки" з табличкою 7.6.1 "Спосіб постановки транспортного засобу" вздовж бордюра.  Проте, на вказаній ділянця водії систематично порушують ПДР і встановлюють автомобілі під кутом до краю проїжджої частини, чим з одного боку обмежують оглядовість і створюють небезпеку для пішоходів, а з другого боку - створюють незручності іншим водіям і змушені виїжджати всліпу заднім ходом з місця паркування.

  Для вирішення проблеми прошу нанести на вказаній ділянці вулиці дорожьою розміткою місць паркування зі способом постановки, як вказано на знаку, та нанести перед пішохідним переходом на відстані 10 м жовту суцільну лінії дорожньої розмітки, аби нагадати водіям про заборону зупинки на зазначеній ділянці.

  Фото: https://www.facebook.com/perlov.viktor/posts/1873640202887258

 • 25 квітня 2017
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​ Скільки можна писати гидоту про вчителів 10 школи!!! Левицька Л.В. прекрасний вчитель, який дає грунтовні знання!!! Ви краще подивіться нв кількість помилок , яку написала та грамотна матуся!!! Це дитині має бути соромно за неї , бо ,швидше за все, вона у школі не вчилась... А Лариса Василівна прекрасний педагог!!! І все оте написано із заздрощів, що хтось талановитіший, ерудованіший та усішніший !!! Ви краще подивітьс на результати ЗНО , які показують її учні і в яких вузах вони навчаються!!! Спробуйте самі досягти таких успіхів!!! 

 • 25 квітня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  ​ Добрый день. Разьясните куда идут деньги с содержания дома.Когда прекратятся ненужные и не сделанные и не заказанные услуги?Где можно получить раскладку проделанной работы по дому?Покрасить фасад 100 летнему дому нет в жеке 2ведра водоэмульсионки.Инженер произносит суммы до 600 тысяч. Идеваются?Прошу принять к сведению.

 • 25 квітня 2017
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний, пан Нiценко!

  На вул. Андрiя Шептицького ближче до лiсу продовжують звозити i скидати бiля дороги будiвельне смiття. Машини зi смiттям майже кожен день на очах в мiлiцij, яка часто там проjжджаe, патрулюючи ту дорогу, скидують смiття в межах i охоронноj зони ЛЕП i навiть заjжджаючи вглиб поля, де розташованi садовi дiлянки. Тут вже не стоjть питання до мicькоj ради вивозити це смiття, бо це в межi мiста, а мiська влада повинна приймати вiдповiднi мiри, щоб це смiття туди не звозили.  Тому звернiть, будь ласка, на це питання особливу увагу, бо скоро це звалище буд. смiття може перетворитися в серйозну проблему для мiста i чим далi тим бiльшу.

                                                    Дякую.

 • 25 квітня 2017
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Шановний Сергiй Анатолiйович!

  Прошу звернути Вашу увагу на те, що на публiчнiй кадастровiй картi Украjни нанесена стара межа м. Вiнницi, яка iснувала до травня 2015р. Чому вона до цих пiр не змiнена? Прошу Вас звернутись до Держгеокадастру i виправити цю помилку.

                                                          Дякую              З повагою Дiденко Михайло

 • 25 квітня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ДОБРОГО ДНЯ, Сергій Анатолійович. БАТЬКІВСЬКА ГРОМАДСЬКІСТЬ, УЧНІ ТА ВЧИТЕЛІ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА   І-ІІІ СТУПЕНІВ №11 ВІННИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ» ВИСЛОВЛЮЮТЬ ВДЯЧНІСТЬ ДЕПУТАТОВІ МІСЬКОЇ РАДИ АЛЕКСІ ОЛЕГУ ЮРІЙОВИЧУ ЗА НАДАННЯ БЛАГОДІЙНОЇ ДОПОМОГИ У ПРИДБАННІ МУЛЬТИМЕДІЙНОГО ПРОЕКТОРУ, ІНТЕРАКТИВНОГО ПРИСТРОЮ «EPRESENTER» ТА МАРКЕРНО-МАГНІТНОЇ ДОШКИ ДЛЯ КАБІНЕТУ ХІМІЇ.

  ДЕПУТАТ ПОСТІЙНО ПРОВОДИТЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЗАКЛАДІ, ПРИСЛУХАЄТЬСЯ ДО ЗАПИТІВ ВИБОРЦІВ, НАДАЄ ДОПОМОГУ ПО БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЇ ШКОЛИ.

                                                                          З ПОВАГОЮ, ГОЛОВА РАДИ ЗАКЛАДУ КРАВЕЦЬ Л.П.

 • 25 квітня 2017
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

  Доброго дня, Павло Васильович. Батьківська громадськість, учні та вчителі комунального закладу «Загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів №11 Вінницької міської ради» висловлюють вдячність депутатові міської ради Алексі Олегу Юрійовичу за надання благодійної допомоги у придбанні мультимедійного проектору, інтерактивного пристрою «ePresenter» та маркерно-магнітної дошки для кабінету хімії.

  Депутат постійно проводить прийом громадян у закладі, прислухається до запитів виборців, надає допомогу по благоустрою території школи.

                                                                          З повагою, Голова Ради закладу Кравець Л.П.

 • 25 квітня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу! Прошу Вас надати доручення департаменту житлового господарства  вплинути на роботу ЖЕК№12 щодо  проведення ремонту стиків панелей   у квартирі №44,   житлового будинку №62 по вул. Андрія Первозванного, оскільки неодноразові звернення до експлуатуючої організації ніякого результату не принесли. Незадовільний стан стиків призвів до значних матеріальних затрат.   Тому будемо Вам вдячні за допомогу. 

 • 24 квітня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович!

            Покрівля житлового будинку № 23 по вул. Ю. Смирнова станом на сьогоднішній день знаходиться в незадовільному стані. Мною, як головою ОСББ, неодноразово подавались листи до департаменту житлового господарства Вінницької міської ради з проханням допомогти в вирішенні даного питання в рамках програми «Розвиток самоорганізації мешканців багатоквартирних будинків та підтримка розвитку об'єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Вінниці на 2014-2018 роки», враховуючи той факт, що перший капітальний ремонт, як будинку в якому створене ОСББ в нас не проводився.

               У відповіді на мій перший лист до департаменту житлового господарства, поданий в червні 2016, мені було повідомлено, що наш будинок поставили в чергу на проведення капітального ремонту. Проте згодом до мене надійшов лист від 31.10.2016 року підписаний в.о. директора Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради Фурманом Р.С., в якому мені було повідомлено, що в зв'язку з великою кількістю багатоквартирних будинків, які потребують капітального ремонту, виконавчим комітетом Вінницької міської ради прийнято рішення щодо першочергового проведення капітального ремонту в тих будинках в яких з ОСББ підписано Меморандум про співпрацю та взаєморозуміння у сфері надання послуг з управління багатоквартирними будинками на території міста Вінниця, а оскільки наше ОСББ Меморандум не підписало, капітальний ремонт покрівлі нашого будинку за рахунок коштів міського бюджету провести неможливо. Додатково мені було запропоновано підписати вищевказаний Меморандум.

  5 квітня 2017 року вищевказаний Меморандум ОСББ «Вітраж» було підписано.​

  1. Посприяти у вирішенні питання першочергового проведення капітального ремонту покрівлі житлового будинку №23 по вул. Ю.Смирнова в якому створене ОСББ «Вітраж».
  2. Повідомити про черговість включення житлового будинку №23 по вул. Ю.Смирнова в якому створене ОСББ «Вітраж» до переліку будинків, що потребують капітального ремонту.
 • 24 квітня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства
  Доброго дня,
  звертаюся з приводу обурюючого стану автомобільних проїздів у дворі будинків номер 36, 38, 40 по вулиці Андрія Первозванного. В цілому асфальтне покриття є значно нерівним, а найбільшою проблемою є дві глибокі ями між будинками 38 та 40, кожна з яких в діаметрі біля 80 см.  Крім того дві вузькі, але глибокі ями є при в'зді у вищеназваний двір з автомобільної дороги по вулиці Андрія Первозванного. Усі вищеназвані пошгодження асфальтного покриття неможливо об'хати на автомобілі, отже неможливо уникнути псування авто.

  Підкреслюю, що ремонт міжбудинкового проїзду здійснювався минулого року, що тоді викликало велику радість серед мешканців будинків . Але є підстави вважати, що ремонт був проведений неякісно. Аргументом є те, що ями в асфальтному покритті з'явилися менше ніж через рік саме в місцях ремонту і є значно більшими ніж рік назад до проведення ремоних робіт.
  Також біля третини бордюрів у дворі також в незадовільному (зруйнованому) стані. Наголошую, що серед автовласників будинку не спостерігається тенденція паркування на бордюрах, тому ніяк не можна звинуватити у руйнуванні бордюрів навантаження від автомобілів.

  Дякую за Вашу швидку відповідь.

 • 22 квітня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Здравствуйте, Роман Сергеевич!

   Вчера получила Ваш ответ № Ко-20-22672/01-20 на коллективное обращение жителей дома № 3 по ул. В.Порика от 15.03.2017 и поняла, что вернулись брежневские времена, 70-е годы прошлого столетия при СССР. Не понимаю как молодой руководитель департамента может быть таким закоренелым советским бюрократом.

   Никто и не ожидал от Ваших подчиненных работников ЖЕК №7 неукоснительного и быстрого выполнения наших справедливых требований по ремонту нашего дома, хотя бы частичного. Но получить такой Ваш ответ, который мне даже стыдно вывешивать для публичного обозрения в подъезде!!!!

   На все  вопросы  жителей нашего дома относительно текущего ремонта  Вы ответили одинаково, что со слов представителей ЖЕК №7 в нашем доме все хорошо, все коммуникации исправны, дом находится в удовлетворительном техническом состоянии. А в конце добавили, что если хотите капитальный ремонт, то оплачивайте его самостоятельно. Получается, что я и мои соседи лгали в своем обращении к Вам???? Может нам больше нечего делать, как откашливаясь от постоянно текущей вонючей канализации и грибка на стенах, писать Вам докучливые письма?????? Своим ответом Вы оскорбили жителей нашего дома, обвинивши во лжи.

  Наш дом построен в 1965 и за все годы никогда не имел ремонта! Как может такой старый дом при таком недообслуживании находится в удовлетворительном состоянии? Вы смеетесь над нами? 

   Довожу до Вашого сведения, что на данный момент в подвале сильно протекает канализационная труба стояка второго подъезда и водопроводная труба возле входа в подвал! Да, Ваши подчиненные после моих жалоб отремонтировали сточную трубу первого подъезда  и даже пообещали в письменном виде отремонтировать канализационную трубу стояков второго и третьего подъездов, но  так ничего  и не сделали. Сейчас льется вонючая жижа из трубы стояка второго подъеда, в 10 метрах от отремонтированной по нашему требованию трубы. Что изменилось в плане "удовлетворения" для меня и моих соседей? Все также заливается дерьмом подвал только из другой трубы! Вот так выполняют подчиненные Ваши указания и заявки жителей.

   Такие отписки, как Ваш ответ, такая непробиваемая стена безразличия к людям, к их справедливым требованиям выполнения договорных обязательств обслуживающей организацией за проплаченные ежемесячно  людьми деньги - это методы работы ЖКХ при СССР! Такими советскими чиновниками вы все и остались, несмотря на возраст, хотя и переоборудовали свои помещения под "прозори офисы" и переименовались в департаменты. О какой Европе в Виннице твердит В.Б. Гройсман? Я обязательно напишу премьер-министру о Вашей работе и отношении к людям и не только официально, но и в ФБ на его странице, помещу фотографии и обнародую нашу переписку.

  Хочу заметить, что в исках против исполнительной власти не надо оплачивать судовый збор, поэтому будем требовать компенсацию за нанесенный моральный ущерб.


 • 21 квітня 2017
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ ШАНОВНА ГАЛИНА АНАТОЛІЇВНА!
  Я МЕЛЬНИК В.П.- ІНІЦІАТОР НАПИСАВННЯ ЗВЕРНЕННЯ ДО ВАС попереднього  з приводу вимушеного ігнорування громадськими організаціями  чорнобильців  підсумкі,в  щорічного конкурсу на найкращий малюнок серед  дітей у краєзнавчому музеї,,що буде  відбуватися 27 квітня 2017 рокеу

    БАЖАЮ потрапити до Вас на прийом з ПРИВОДУ ОБГОВОРЕННЯ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТЕМАТИКИ В МІСТІ ВІННИЦЯ
   В СЕРЕДУ 26/04/2017р, КОЛИ У ВАС  ПРИЙМНИЙ ДЕНЬ, але  ВИ НЕ ЗМОЖИТЕ ПРИЙМАТИ ГРОМАДЯН, БО БУДЕТЕ ЗАДІЯНІ у заході  БІЛЬШЕ ВИСОКОМУ РІВНЯ, біля меморіалу  " Жертвам  ЧОРНОБИЛЯ" по вул Київській м ВІнниців часи Вашого прийому згідно графіку ВМР!!!!!!

  Зі сторони  активістів  організацій чорнобильців  є бажання зустрітися та обговорити питання що стосуються  пільгових категорій громадян у місті  вже після чергової річниці від цього трагично дня у світі 26 квітня 1986 року, зі сторони ВМР  мені. та моїм колегам  не відомо, 

  телефони контактні Вам наші  відомі

  З повагою Мельник В П. " Голова орг ".Асоціація жертв Чорнобиля" 

 • 21 квітня 2017
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

    Здраствуйте Оксана Василівна!

       Ми батьки діток, які відвідують дошкільний  навчальний заклад №18,  група №4.

       Адреса: пров. Гладкова, 7, м. Вінниця.

         Маємо зауваження і нарікання до вихователя Басіста Ольга Миколаївна,

       щодо її непедагогічного ставлення до наших дітей, а саме спілкування на

      підвищених тонах, неприйнятний емоційний тиск.  Вихователь це той, хто задає

       тон взаємин у групі. Відповідно не люблять наші діти відвідувати садочок.

        Емоційний клімат в групі, створений вихователем суперечить домашньому вихованню,            що і викликає у дітей стрес.

             Прийміть будь ласка міри.


 • 21 квітня 2017
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня.   Не знаю чи дойде це повідомленя але не можем дозвонитись до директоа може є у вас її номер. Поможіть донести. 10 школа  8-Б клас. класний керівник Левіцька Лариса Васильівна. не перший раз мала приходе і каже,що Лариса Василівна оскорбляє дітей в нецензурній формі - дебіли, виродки, вчора хлопців обізвала долб..ми за те,що хтось розкидав трохи крейди. І оскорбляє іх мам,що типа родили виродків. Як так це ж вже дорослі хлопці.І верещить на всю школу в роздевалке. Це не перший раз мала вже декілька разів говорила і те що вона істерить коли мама хлопчика прийшла розібратись. А потім виловлює дитей в школі і тирорезує за те що росказали мамам. А як не росказувати коли дитей так принижує. зайдіть до дитей без неї і спитайте спокійно, і вже достала кричить кожин день що видкажеться вид них і без неї ім пі..ц це дослівно. Вони виродки кожен урок укр мови і літиратури. Поможить дозвонитись до директора не беруть трубку.збирить сбори батьків бо діти кажуть що це вже нормально.  Чому моя дочка має бути в неї дебілом.

 • 21 квітня 2017
  Звернення до:
  Яблонський Павло Васильович
  Секретар міської ради , Вінницька міська рада

     В місті Вінниці зі сторони вул. Богдана Хмельницького, перед заїздом на вул. Кармелюка  комісійно встановлені два знаки 3,1(рух заборонено) і знак 5,33(пішохідна зона). На протязі кількох років, ми звертаємось у різні інстанції про те що:

       Кожного дня, безконтрольно під ці знаки заїздять до сотні автівок, грубо порушуючи ПДР, зганяючи дітей і пішоходів. Деякі водії навіть сигналять. Переважно це одні і ті самі водії, які не є мешканцями вулиці і працівниками фабрики Рошен, і є повністью НЕ контрольованими.

       Начальник Вінницького відділу поліції ГУ НП у Вінницькій області полковник поліції Присяжнюк А.В. та начальник УПП у м. Вінниці лейтенант поліції Усеінов Р.С. - на неодноразові звернення НЕ реагують.  

       Якби відповідні служби, згідно чинного законодавства  проводили профілактичну роботу,  і штрафували водіїв порушників, то за ті кошти можна було-б покрити дороги  нашого міста золотою фольгою, але чомусь цього ніхто  не бажає робити.

       20 квітня цього року, не відомо за погодженням кого  під цими знаками повісили табличку з "18-00 до 22-00", що свідчить про ще одну тупість і цинізм.

       Прошу Вас дати доручення відповідним службам, для наведення порядку згідно ПДР та  чинного законодавства, а також поповнення міського бюджету, бо всі чомусь показують на шашечки, а їхати ніхто не бажає.​

 • 21 квітня 2017
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Почему мне в центре первинной медицины №1  лекарства от диабета 2-го типа Гліклазид и Метформін віписали по реимбурсации, а не бесплатно.Спасибо за ответ.

 • 21 квітня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Прошу навести лад  біля "Фонтану" у мікрорайоні Поділля, вул. Зодчих 16. Як відомо, фонтан на поділлі є сімейним місцем відпочинку, кожного дня там відпочивають сім'ї з малими дітьми. Проте, зараз фонтан перетворився у зону підвищеної небезпеки - автомобілісти заїжджають на тротуар прямо до фонтану. Прошу встановити обмежувальні конструкції - стовпчики, що унеможливлять заїзд до фонтану, або встановити шлагбаум.

  Дякую.

 • 21 квітня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Уважаемый Сергей Анатолиевич.К Вам обращаются жители города Винницы,которые испытывают большие трудности при передвижении из дома на работу и т.д.Проблема в том что
  Вы никак не можете нас понять в вопросе парковки на тротуаре автомобилей,огромных грузовиков с Кока колой и мороженым по улице Оводова 57.Этомагазин а-маркет,кафе
  печеная картошка и пекарня грузинские традиции.Мы с дочкой,инвалидом 1 группы перкдвигались по тротуару на инвалидной каляске в сторону улицы Соборной.Нам было очень
  проехать возле грузинских традиций,так как там вел загрузку-выгрузку желтый,огромный автомобиль-огромная буда,которая на тротуаре нам не дала проезать.нам пришлось
  сьезжать на дорогу,где движется огромный покок машин,которых не пустили по киевскому мосту,и по дороге дальше двигаться.И скажите пожалуйста,что это такое.А чуть
  выше ,а-маркет ,по 2-3 огромных фуры,так же полностью загораживают проезд и проход по тротуару.Долго нам терпеть этр безобразие.Напишите что Вы не можете справиться
  с ситуацией,и отавьте свои должности,пусть займут должности те люди,которые кординально и немедленно исправят ситуацию.Такое впечатление что наш город это огромная
  безплатная парковка.Парковка везде,на улицах,дворах,тротуарах и т.д.Где нам передвигаться???Тротуары полность в 2-3 ряда заставлены автомобилями.Шо за бардак.На
  остановке Майдан незалежности нельзя остановиться,потому что там бусы аптечные паркуются.Кащмар.Делайте же что-нибудь.Решайте вопрос .Делайте заграждение,
  устанавливайте дорожные знаки,полицию привлекайте.Так больще не должно быть.​

 • 21 квітня 2017
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  звертаюсь з приводу стихійного сміттєзвалища у парковій зоні у самому центрі міста, зовсім неподалік від будівлі міської ради, по вул. Архітектора Атринова у районі художніх майстерень / СШ №7 / будинків №№ 63, 65, 67

  ситуація катастрофічна, переходить всі межі здорового глузду. проблема замовчується, не вирішується. неодноразові звернення на "добову варту", у муніципальну поліцію не призвели до жодного результату. з боку муніципальної поліції було запропоновано проведення суботнику 08.04.2017 року, на який ніхто, окрім мене, не з'явився. мало того, одноразове прибирання не вирішить проблему. запаси сміття там колосальні, щоб їх вивезти необхідна спецтехніка та спецодяг, тому що забруднення там різного походження. також на цій ділянці є безхозні недобудовані споруди, які служать притулком для безхатченків, наркоманів, є місцем збору неповнолітніх з метою вчинення протиправних дій у вигляді розпиття алкогольних напоїв, вживання тютюнових виробів та інших речовин, порушення громадського порядку. неодноразово ми, мешканці прилеглих будинків, спостерігали як до цих споруд прибували бригади швидкої мед. допомоги та забирали неповнолітніх дітей з переломами, а останнього разу прибув реанімобіль для порятунку школяра, що отруївся після вживання невідомих речовин (8 березня 2017 року). просимо негайно вирішити цю проблему шляхом повного прибирання території, вивезення усього сміття, демонтажу незавершених будівель та забезпечення механізму контролю за дотриманням чистоти означеної території. також просимо довести до відома керівництва та батьків учнів шкіл №№ 4, 7, 17 про недопустимість розпиття спиртних напоїв, вживання інших речовин, порушення громадського порядку їх учнями на цій території як під час занять у школах, так і позашкільний час. щодня кількість сміття на території зростає, воно потрапляє і на прибудинкові території прилеглих будинків. неодноразово спостерігався дим від горіння органічних речовин, звуки вибухів. очікуємо на якнайскорше вирішення цієї, без перебільшення, катастрофи.

 • 20 квітня 2017
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, Оксано Василівно!

  Мій син протягом навчального року відвідував підготовчу групу "Малятко " при комунальному закладі "Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 12 ВМР". Нам пощастило потрапити до групи Голошивець Вікторії Павлівни. Моя дитина з великим нетерпінням щоразу чекала наступної суботи та  із захопленням розповідала про свої враження від занять. Вікторія Павлівна змогла не тільки згуртувати діток у дружній колектив, а також завжди ретельно готувалася до занять, добирала цікавий матеріал. А це свідчить про високу майстерність вчителя. Я дуже вдячна Вікторії Павлівні за відданість до своєї роботи та велику любов до дітей!

                                                                                                  З повагою, Людмила Василівна.

 • 20 квітня 2017
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Доброго дня, Оксано Василівно!

  З жовтня місяця мій син відвідував підготовчу групу "Малятко" при комунальному закладі "Загальноосвітня школа І - ІІІ ст. № 12 ВМР". З першого заняття моя дитина повернулася дуже задоволеною і з нетерпінням чекала наступної суботи. Вчитель, Голошивець Вікторія Павлівна, знайшла індивідуальний підхід до кожного малюка. Вона проводила заняття в цікавій ігровій формі, діти дізналися багато нового і пізнавального за час підготовки. Ми з нетерпінням будемо чекати закінчення літніх канікул, щоб знову зустрітися з Вікторією Павлівною і розпочати навчання у 1 класі.

  Велике спасибі керівництву школи та педагогічному колективу за гарну організацію підготовчої групи "Малятко".

                                                                                               З повагою, Ірина Сергіївна.

 • 20 квітня 2017
  Звернення до:
  Пидоченко Олексій Петрович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Здрастуйте!Після 5-ти етапного здорощення електроенергії у мене виникає питання.Чому до здорощення у мешканців нашого будинку,як будинку з електроплитами та відсутністю централізованого гарячого водопостачання був пільговий тариф,а тепер його немає??? Є єдиний пільговий тариф у 100 кВт,але це смішно,адже зимою,коли вода крижана,то хоч руки помити, воду треба підігріти, а поїсти приготувати, освітлення ,ну ніяк в 100 кВт не втиснешся.Допоможіть ,або підскажіть,куди звернутися.Я,як ст. буд. та мої співмешканці налаштовані рішуче.

 • 20 квітня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  ​Здрастуйте!Зріжте перед буд.№34,що по вул. Зулінського старі верби та ще ряд дерев -сухостоїв.Наш депутат нам намагався допомогти.Взимку приїхала бригада,я їм показала проблемні дерева,а вони зрізали всього два дерева,у яких товсті стовбури і висока тепловіддача,у вихідний день забрали масивні колоди з них,видно,щоб продати,мілкі гілки залишили прибирати ЖЕКу(він це зробив),а усі інші дерева порахували  непотрібом,бо так і не приїхали,а Чорноволу,мабуть відзвітували,що все гаразд. А масивне гілля старих верб то падає і стало улюбленним місцем дитячих забав потарзанити для місцевих хлопчаків.

 • 20 квітня 2017
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Здрастуйте!Прохання від імені мешканців обох буд.№34,34а,що по вул. Зулінського відремонтувати тротуари.

 • 20 квітня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Здрастуйте!Я - ст.буд.№34,що по вул. Зулінського вже не знаю до кого звертатись-Ви остання надія.Ви дуже зайнята людина,але я запрошую Вас проїхатися нашою вулицею.Проблема наша-ми далеко від центральної вул. Київська та району ДПЗ,де багато мешкає потенційних виборців.Ми це жалюгідні два будинки мешканців у промзоні зі своїми жалюгідними потребами.                         А саме- на проти мого будинку,за межею мого двору ,обабіч дороги , знаходиться безхозна територія.Але вона ж має власника.Я 13р. ст. буд.,так цього і не вияснила.Я організовувала і суботники,як могли підтягували ту територію до належного,але коли кримезні старі верби почали падати,тут вже треба втручатися ком.службам.А де там.ЖЕК знає,депутат Чорновол знає,усі знають,а от проблеми ніхто не вирішує.Дійшло до того,що вербові хащі стали улюбленим місцем місцевих хлопчаків,а тут над сушаркою,де домогосподарки сушать білизну похилилася ще верба та обабіч дворової дороги,де сусіди паркують машини ряд дерев-сухостоїв. А ми ,коли вже лихо, шукаємо винних.                                                                                                                                       Нещодавно у нас міняли водовід,порушили цілісність фундамента.Пройшов дощ,грунт просів,утворилася калюжа,яка знайшла вхід до підвалу.Пішла руйнація будинку,вже відійшла сходина від крильця.Потрібно негайно утрамбувати грунт і відновити асфальт,яким доречі був покритий весь двір,але то там ремонт,то там,а його ні разу не ремонували.У дощ ,хоч на човні підпливай до будинку.Ввосени мені наш депутат повідомив,що наші два будинки включені в план ремонту асф.покриття,але обіцяного 3р. ждуть і що робити з дірою у фундаменті,почався сезон дощів.Наслідки будуть загрозливі.                                                                                                                     А ще пару слів про ОСББ.Є передумови для успішної реалізації  цього задуму .А саме,кількість мешкаців,їх платеспроможність та стан будинку.Коли місто нас брало на баланс(я цим займалася)мені ставили конкретні задачі,я за підтримки сусідів їх виконала.Це вивіз побутового сміття,облаштування електрогосподарства цілого будинку і т. д.А тепер Ви хочете,щоб*Шевченківську халупу*, в яку десятиліттями нічого не вкладали,ми взяли на свої плечі .Хто живе в гуртожитку-біднота або транзитори-квартиранти,яким все одно.Тим паче у нас проживає всього 60 родин...

 • 20 квітня 2017
  Звернення до:
  Погосян Віталій Валерійович
  Директор депар​таменту , Департамент економіки і інвестицій

  ​Шановний Віталій Валерійович, звертаюсь до Вас після прочитаної статті на сайті міської ради щодо створення муніципального центру інновацій та своєрідного індустріального парку. На скільки мені відомо, індустріальний парк знаходиться при виїзді з міста по Немирівському шосе. У вищезгаданій статті фокусувалося питання щодо відсутності необхідних інженерних комунікацій та більше того, відсутністю необхідної транспортної складової. До Вас, як до представника влади, який опікується питаннями економіки та інвестиції одне єдине, але цілеспрямоване питання - для чого далі захаращувати місто промисловими об'єктами з невідомою тривалістю існування в той час, коли на території міста занепадають, руйнуються такі гіганти радянської промисловості з розвиненою мережею інженерних комунікацій та транспортним сполученням, як Вінницький підшипниковий завод, Термінал, Вінницький радіоламповий завод (ПО Жовтень), Вінницький інструментальний завод. Два останніх, які знаходяться в східній частині міста та в районі мого проживання, в свій час мали розвинуту інфраструктуру не тільки виробничу, але і соціальну. На жаль, одна і друга інфраструктура в дуже занедбаному стані. І це на території міста, яке зі всіх можливих засобів масової інформації трубить про Європейський шлях розвитку. Я гадаю що Ви, у відмінності від мене, були за кордоном, а особливо у нашого сусіда - Польщі, в якій змогли з користю для громади, міста використати подібні промислові об'єкти. Чому б і нам не перейняти їхній досвід, тим більше що у нас є місто-побратим Кельце. Єдине, що прошу, не надавайте мені відповіді типу що це приватна власність і влада не має впливу на неї. Перш за все ці об'єкти знаходяться на території міста і власники повинні дотримуватись якихось правил, нормативів. В кінці-кінців розвивати об'єкт, а не доводити до занедбання. А на це вже існує влада, яка повинна контролювати ці процеси і за невиконання власником взятих на себе зобов'язань вирішувати питання щодо позбавлення прав власності та передачі об'єкту іншому власнику. Мені, як мешканцю цього міста, дуже болісно спостерігати, як руйнуються цехи, занепадають території, руйнується інфраструктура. Достатньо тільки глянути в центрі міста на колись славетний кінотеатр Росія, до чого його довели нові власники. За таке ставлення до об'єктів інфраструктури повинна бути кримінальна відповідальність. І це все не надто гарно виглядає на фоні розрекламованого світло-музичного фонтану. ​

 • 20 квітня 2017
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  в.о. директора департаменту , Департамент житлового господарства

  Романе Сергійовичу!     Звертаюся до Вас повторно (перше звернення від 29.11.16). У будинку 15 по вул. Ак. Янгегя  (3 під'їзд) ТРИЧІ !!! з листопада 2016 року (березень, квітень 2017) ставалася аварійна ситуація із проривом трубопроводу гарячої води на технічному поверсі у різних місцях та у шахті вертикального ходу труб. 


  Наслідки аварій: 1) було зіпсовано проводку та знеструмлено половину квартири; 2) під час відновлення електропостачання пошкоджена стіна у коридорі; 3) зіпсована стеля у двох кімнатах; 4)  демонтована частина стіни на кухні. Крім матеріальних збитків - відчай, страх та зневіра.  


  У грудні 2017 року Ви особисто запевнили по телефону, що у подальшому проблема буде усунена шляхом заміни застарілих труб, які знаходяться на балансі ЖЕКу 5.  


  Прошу Вас зрозуміти нашу ситуацію та посприяти у її вирішенні.  Сподіваємось, що  Ваші слова будуть підкріплені діями! 
  Завчасно дякую за швидке вирішення питання. 
  З повагою, Юлія.  

 • 20 квітня 2017
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергію Анатолійовичу.

  На моє попереднє звернення, щодо необхідності розміщення інформації про КП "СМЕД ОДР" на офіційному сайті (http://www.vmr.gov.ua/Lists/CitizenAddressResponses/DispForm.aspx?ID=6904) 11.04.17 надійшла відповідь департаменту енергетики транспорту та звязку ВМР (№П-01-24457/01-21), в якій зазначено, що відповідний розділ сайту вже створений і буде наповнений до кінця квітня. Зазначена інформація є недостовірною, оскільки станом на сьогодні (20.04.17) у переліку комунальних підприємст міста зазначене КП відсутнє, можете переконатись особисто (http://www.vmr.gov.ua/MunicipalEnreprise/default.aspx). 

  Наголошую також на неприпустимості надання неправдивих даних у відповідь на офіційні звернення у подальшому.

 • 19 квітня 2017
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

  ​Шановний Сергію Анатолійович. Прошу вашої допомоги . Я мешкаю майже у Вінниці в селі Агрономічне. Хотіла получити земельну діляночку під будівництво. В селі земель немаєа навіть якщо є то її ніхто просто так не дасть. У села розібрали землі усі не місцеві люди. Я у без вихідному положені немає де жити так як рідна тітка відсудила землю і хату. Я на даний час тільки з пропискою в паспорті і то темчасово. Хочу у вас попросити допомоги ; прошу допоможіть підскажіть де мені отримати безкоштовну ділягку під будівництво по місцю прописки не можу так як в селі не має земель. Я ніколи землю не брала. Не знаю як і до кого мені звернутися. Прошу вас допоможіть , підскажіть що мені робити. Може можливо взяти землю десь в другому селі чи у Вінниці. Прошу вашої допомоги. Допоможіть благаю .

 • 19 квітня 2017
  Звернення до:
  Пидоченко Олексій Петрович
  Директор департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Прошу звернути увагу на маршрут 17а.На цю маршрутку можна сісти на кінцевій.На зупинці Лісопарк в маршрутку сів протягом 1 години.На Тяжилів других маршрутів немае.Прошу Вас розглянути можливість заміни на богдани.