• 21 вересня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  ​Добрий день!  Оксана Василівна, скажіть будь ласка куди нам звертатися і що робити, ми ходимо до ДНЗ №75, перед святом працівників освіти, наші батьки почали збирати кошти на подарунок вихователям, няням та завідуючій, гроші на не простий подарунок а конверт з грошима!!!! На  зауваження деяких батьків (для багатьох як виявилось це не новина і вони так роблять постійно) що це є неприйнятним такого виду "подарунки", мами які в батьківському комітеті повідомили, що якщо ми  так не привітаємо то всім буде "не весело" від завідуючої ДНЗ! Ми знаемо нашу завідуючу вона дуже приємна і чемна людина і ми просто не можемо повірити що вона могла дати таку вказівку своїм підлеглим. Ми звісно не проти вітати наших педагогів, адже вони виховують, годують, бавлять наших дітей але ж і давати хабарі в конвертах теж недопустимо.   Тому ми дуже просимо Вас посприяти нам в даній ситуації. Ми не хочемо називати свої прізвища аби в подальшому це не відобразилось на наших дітях.

 • 21 вересня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Здравствуйте! Обращаюсь к Вам уже не первый раз и хочу поблагодарить что оперативно реагируете. В этот раз с новой проблемой. Между ЖК Семейный и ЖК Андорра есть территория возле детского  сада #20 что не относится  ни к одному ни к другому ОСББ. Там постоянные ночные посиделки а на утро куча битого стекла, окурков и прочего. Урн естественно нет. Этой дорогой каждое утро и вечером идут дети , просто ступая по стеклу. Прошу помочь решить проблему. Или назначить все таки кто должен убирать эту территорию или проконтролировать если это все таки чьи то обязанности- почему они не выполняются. Буду благодарна за ответ

 • 21 вересня 2018
  Звернення до:
  Рекута Олександр Сергійович
  Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста , Вінницька міська рада

  ​Доброго дня! 25 вересня 2017 року я писала звернення з проханням зробити пішохідну доріжку від будинку по вулиці Юності, 37 до стадіона школи №23. Отримала відповідь на електрону пошту з обіцянкою провести роботи із настанням гарних погодних умов. На жаль, минув рік - і нічого не зроблено. І починається все з початку: дощі - болото - діти приходять всі брудні, і дорослі, які користуються цією дорогою, теж. 

  Велике прохання виконате обіцяне і все ж таки виділити час і кошти для того, щоб зробити цю стежку.

 • 21 вересня 2018
  Звернення до:
  Кушнірчук Сергій Анатолійович
  Директор департаменту , Департамент земельних ресурсів

                                                Шановний Сергій Анатолійович

                                                              ЗАПИТ                                                                                                                                     на отримання публічної інформації

  Відповідно до статті 34 Конституції України кожному гарантовано право на отримання,зберігання та поширення інформації.Гарантія права на інформацію забезпечується обов'язком органів державної влади та органів місцевого самоврядування,як розпорядників інформації , оприлюднювати інформацію ,яка була отримана або створена в процесі їхньої діяльності згідно  зі статтями 3,4,14 Закону України"Про доступ  до публічної інформації" 

  Згідно зі статтею 5 Закону України "Про доступ  до публічної інформації" доступ до інформації забезпечується шляхом  надання інформації за запитами на інформацію ,при цьому згідно статтею 19  цього самого закону  запитувач має право  звернутися  до розпорядника  інформації із запитом на інформацію  незалежно від того ,стосується ця інформація йоо особисто чи ні,без пояснення  причини подання запиту.

  Зважаючи на вищезведене, відповідно до статей 5,6,13  Закону України"Про доступ  до публічної інформації" ,статей 5,6 Закону України"Про  інформацію", прошу надати інформацію щодо    власника (користувача) земельної ділянки під багатоквартирним  житловим будинком за адресою: м. Вінниця ,вул. М.Ващука 20-Б .

  Відповідно до статті 20 Закону України"Про доступ  до публічної інформації" , прошу надати відповідь  протягом 5 робочих днів з дня опримання запиту. Відровідь прошу  надіслати на  електронну адресу  : mendeliukmnd@gmail.com

    

 • 21 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Наше місто стає все кращим та кращим!Дякуємо Вам за вашу роботу!Хочемо просити Вас звернути увагу на нашу вулицю -Якова Гальчевського,цей невеличкий відрізок дороги портить всю красоту відремонтованих доріг Старого міста.Від імені всіх жителів вулиці Якова Гальчевського  просимо Вас відремонтувати  нашу дорогу як транспортну так і пішохідну.Ми будемо Вам дуже вдячні.

 • 21 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Шановний Володимир Миколайович!

  Жителі м. Вінниці  по вул. Немирівське шосе 214, 214а і 214Б просять Вашої допомоги! Ми неодноразово звертались до міських очільників за допомогою, але нас ІГНОРУЮТЬ!!! Наші діти і ми живемо по вул. Немирівське шосе, де проведено капітальний ремонт дорожнього покриття, коли розробляли технічну документацію на ремонтні роботи, то нас просто не помітили, АЛЕ МИ Є ! У нас є діти, які йдуть по швидкісній трасі  БЕЗ ТРОТУАРА до ЄДИНОГО транспорта- автобуса № 19, щоб дістатись до школи!!!! А ТРОТУАР НЕ ПЕРЕДБАЧЕНИЙ !!!!! ЯК НАМ ходити на роботу, а дітям в школу????!!!!! Ми і наші діти НЕ СМІТТЯ, ми жителі ВІнниці і просимо елементарного!!!!! Не ігноруйте НАС!!! 
 • 21 вересня 2018
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Микола Вікторович! 

  Жителі м. Вінниці  по вул. Немирівське шосе 214, 214а і 214Б просять Вашої допомоги! Ми неодноразово звертались до міських очільників за допомогою, але нас ІГНОРУЮТЬ!!! Наші діти і ми живемо по вул. Немирівське шосе, де проведено капітальний ремонт дорожнього покриття, коли розробляли технічну документацію на ремонтні роботи, то нас просто не помітили, АЛЕ МИ Є ! У нас є діти, які йдуть по швидкісній трасі  БЕЗ ТРОТУАРА до ЄДИНОГО транспорта- автобуса № 19, щоб дістатись до школи!!!! А ТРОТУАР НЕ ПЕРЕДБАЧЕНИЙ !!!!! ЯК НАМ ходити на роботу, а дітям в школу????!!!!! Ми і наші діти НЕ СМІТТЯ, ми жителі ВІнниці і просимо елементарного!!!!!
 • 21 вересня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергій Анатолійович! Жителі м. Вінниці  по вул. Немирівське шосе 214, 214а і 214Б просять Вашої допомоги! Ми неодноразово звертались до міських очільників за допомогою, але нас ІГНОРУЮТЬ!!! Наші діти і ми живемо по вул. Немирівське шосе, де проведено капітальний ремонт дорожнього покриття, коли розробляли технічну документацію на ремонтні роботи, то нас просто не помітили, АЛЕ МИ Є ! У нас є діти, які йдуть по швидкісній трасі  БЕЗ ТРОТУАРА до ЄДИНОГО транспорта- автобуса № 19, щоб дістатись до школи!!!! А ТРОТУАР НЕ ПЕРЕДБАЧЕНИЙ !!!!! ЯК НАМ ходити на роботу, а дітям в школу????!!!!! Ми і наші діти НЕ СМІТТЯ, ми жителі ВІнниці і просимо елементарного!!!!!


 • 21 вересня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Доброго дня!

  Пане меру, чому в нашому місті сьогодні (21 вересня 2018року) по всьому місту стелиться дим і сморід.

  Так як сплю з відкритими вікнами, прокинулась вранці повна кімната смороду та диму, позакривала всі вікна, двері (це в останні теплі дні і в центрі міста-вул.Гоголя). Прийшла на роботу (вул.К.Маркса)- скрізь повно диму і смороду.Телефонувала на 1560 - відповіли , що це приватні особи палять. По-перше, сморід іде від спалювання хімії (якихось шин, мастил). а не листя або сміття, по-друге, для простих смертних- це дуже дороге задоволення, так що думаю потрібно шукати серед "власть имущих", які напевно!!! знають, що їм все зійде з рук, по- третє, ваш ситуаційний центр кожний день говорить про те що у вашому розпорядженні 500камер, так що, принаймі, дізнатись напрям звідки йде дим (його видно), при бажанні, можливо, по-четверте, наскільки мені відомо в місті є ціла служба, яка ПОВИННА займатись саме екологією, а не "сочинять" що вони там роблять. Раз в місті така екологічна ситуація- служба не працює, хіба не так?. І в кінці, хочу сказати про те, що ситуація з димом по місту повторюється дуже часто і джерело сморіду та диму знаходиться в районі р.Південий Буг (біля фабрики РОШЕН)-сьогодні їхали машиною - і там диму було найбільше, прошу вибачення, якщо помиляюсь. І одночасно прошу знайти джерело ПОСТІЙНИХ !!! викидів диму, тому що це питання і невдоволення дуже активно обговорюється і висловлюється в громадських місцях ,  в громадському транспорту та на робочих місцях громадянами міста.

  Шановний мере! Якщо це питання не буде якось розвязане- гріш Вам ціна!!! Якщо винні прості громадяни (в чому я дуже і дуже маю сумніви), я думаю, що у ваших працівників дуже великий досвід, як з цим справитись!! Сподіваюсь, що наше місто підтвердить свій статус найкращого для проживання завдяки Вам!!!

 • 20 вересня 2018
  Звернення до:
  Левченко Сергій Петрович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго дня шановний Левченко Сергій Петрович. Я мама у якої донечка дитина інвалід дитинства, їздить на інвалідному візочку. Сьогодні я дзвонила на диспечерську службу маршрута №4, взяв трубку людина яка складає графік і Я просила щоб нам з понеділка є у 07: 54 маршрут №4 щоб дали напольний тролейбус, мені було відмовлено сказали, що вони мені співчувають. Мені не потріпно співчувати. Чому Я повинна завжди просити " дайте будь ласка нам тролейбус".  Якщо Ви не можете піти нам на зустріч, тоді ми чикаємо Вас у понеділок 24.09.18року в мікрорайоні " Тяжилів" вул. Ватутіна 52 Ви допоможете підняти каляску в обичний тролейбус. Так ми живемо в Тяжилові туди їздять тролебуси маршрут №1, №4, №7 з цих тролейбусів може їздити тільки по одному напольному тролейбусі. Скажіть будь ласка це нормально.  В центрі можна добратися будь яким транспортом.  ДЯКУЮ ВАМ ЗА РОЗУМІННЯ.

 • 20 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Прошу Вас звернути увагу на стан дороги та узбіччя по вулиці Якова гальчевського!!!!! Був проведений ямковий ремонт результату від якого майже немає. Засипали ями?! А саме покриття   наче в якомусь забутому селі!!!! Стик на стикові латка на латці, перепади асфальту та кочки!!!! Дорога не памятаю коли взагалі нормально ремонтувалась!!! Це витримані ГОСТИ дорожнього  покриття?? Для пішоходів взагалі ад, адже коли йде дощ збираються великі КАЛАБАНІ, після проїзду автівки залишається радіти що сухий встиг вистрибнути на паркан! По цій же вулиці біля заправки БРСМ перехід для пішоходів: коли Діти йдуть до школи у дощову погоду треба брати в оренду катер щоб переплисти, адже вода не стікає нікуди і утворюється озеро!!!

  Вулиця Данила Нечая: від 22 школи до перехрестя вул. Брацлавської це також дорога?! Дивно. "Шифер" кочки латки!! Зимою взагалі страшно їхати, щоб на тому шифері не скинуло на зустрічну смугу та не сталось ДТП. Але яка кому різниця! Таке відчуття що типу якщо гроші залишуться то щось там зробимо, а точніше підлатаємо.

 • 20 вересня 2018
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​я обращаюсь по поводу того безумия называемое велосипедные дорожки.которые какой то "умник"сделал на пешеходном тротуаре.когда я иду на меня спереди или сзади несется туша весом в сто кг на скорости 30 км.который может легко покалечить.вы что там дебилы?когда рисовали для них разметки?.или вы специально делаете чтобы все было хуже.словно насмехаясь с гоев?.я сам жил в европе.в которую вы так стремитесь на бумаге а на деле делаете азийщину.и я ездил там на дороге с машинами- велосипед.это трансп.средство повышенной опасности и ему не место на пешех.тротуаре хотя вам пофиг.вы ездите на мерсах и вы не власть вы временщики.причем я уверен что они незаконны и не входят в закон о благоустрое.просто взяли и влепили не думая о последствиях и травмах

 • 20 вересня 2018
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Добрый день! 

  Моей маме, Бурко Татьяне Сергеевне, 1939 года рождения, пенсионерке с пенсией 2070 гривен, проживающей по адресу: ул. Киевская, дом 53, кв. 41, дом. тел. 666359 отказано в предоставлении жилищной субсидии. Разобраться, на каком основании отказали предоставить жилищную субсидию, я не могу, так как постоянно проживаю в Московской области, г. Долгопрудный, а мама перенесла инсульт и объяснить ясно причины отказа не может.  В 2014 году, в связи с тяжёлым заболеванием моей покойной старшей сестры и больной матери, я оформил постоянный Вид на жительство в Украине и в соответствии с Законом Украины "О правовом положении иностранных граждан" был зарегистрирован по адресу, где проживает мама.  Винницу посещаю периодически. В августе т.г. были поданы документы на оформление жилищной субсидии: ксерокопия моего Вида на жительство, ксерокопия моего и моей жены паспорта гражданина Российской Федерации, справка о фактически проживающих и зарегистрированных по указанному адресу. 17 сентября т.г. в прозором офисе маме отказали в оформлении жилищной субсидии. В этой связи, прошу Вас разобраться и дать ответ, на каком основании было отказано моей маме предоставить жилищную субсидию. 

  С Уважением, А.А. Винчковский, 20.09.2018 года

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Левченко Сергій Петрович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброго вечора.  У мене питания,  яке хвилює усіх мешканців мікрорайонів Вишенька,  Слов'янка та мабуть і інших. Вже майже два тижні відсутня гаряча вода у помешканнях людей.  Ніякої обгрунтованої інформації ВМТЕ не надає,  кому відповідають,  що йде ремонт,  а кому,  що є проблеми,  питання вирішується. Така ситуація в цивілізованому місті неприпустима,  на вулиці осінь,  температура поступово знижується. Надайте будь-ласка реальну відповідь,  коли питання з постачанням гарячої води буде вирішене. 

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Добрий день! У нас по вул.Б. Ступки 21 два підїзди з 14.09.18р залишились без води (по одному із стояків стався прорив),ЖЕК перекрив воду,так як затопило 3 поверхи і ВСЕ ! не робить нічого, аргументуючи це тим,що в них немає доступу до квартири 82 ,яка є виноватцем даної проблеми(бабуся яка там проживає нікого непускає).В будинку дуже багато маленьких дітей, які не можуть бути без води. Допоможіть будь-ласка вирішити дану проблему

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Левченко Сергій Петрович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Получил ваш ответ по исх.√П-01-51711/01-21 от12.09.2018  все просто супер ! Ответ вразумительный,только конкретики нет! Так когда там ваша чудо координационная  рада состоится?,дата? Хочу присутствовать на ней! 

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

                                                      Шановний Сергію Анатолійовичу!
  Прошу Вас навести порядок в Департаменті житлового господарства стосовно санітарної розчистки дерев. Ми до Вас звертались, просили надати доручення провести комісійне обстеження на нашій прибудинковій території  спільно із головою ОСББ по питанню санітарної розчистки дерев, які вже своїм гіллям можуть нанести шкоду електричним проводам та загрожують обривом. З метою попередження цієї ситуації ми звернулись до Вас, але,  на жаль, такого халатного відношення з боку Ваших працівників ми ще не бачили.
  По-перше, працівники МКП АДС почали роботи без будь-яких попереджень представників нашого будинку. Виконували обрізку дерев там, де не було нагальної необхідності. Хоча в зверненні до Вас ми чітко зазначили, що обстеження необхідно робити спільно із представником будинку.
  По-друге, зв’язок з нами тримала працівник Департаменту житлового господарства Марія, яка взагалі знаходиться в декретній відпустці. Як можуть такі працівники домовлятись про комісійне обстеження дерев, потім не приходити. Два тижні намагалися з нею зв’язатись і коли відбулось диво – взяли слухавку, то нам сказали, що вона – декретній відпустці.
  По-третє, за повідомленням працівників, які виконували обрізку дерев, ми дізнались, що комісійне обстеження взагалі ніколи не відбувається представниками Департаменту, а виконується обрізка дерев  на власний розсуд працівниками АДС.
  Прошу Вас навести порядок в Департаменті.
  Також прошу Вашої допомоги у вирішенні питання усунення течії з зовнішніх мереж г/в та опалення. Тривалий час ніхто не реагує на багаторазові звернення щодо ліквідації витоків, які заливають наш фундамент.
  Просимо Вашого втручання і Вашої допомоги.
 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Левченко Сергій Петрович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Шановний пане господарю Сергiй Петрович!

  Довожу до вашого вiдома, що за адресою вул. Константиновича, 46 вже тиждень вiдсутня гаряча вода. До Маяка наш будинок вiдношення не маэ. Наскiльки я зрозумiв з iнформацii на сайтi ВМТЕ та з наданоi ним вiдповiдi причиною вiдсутностi гарячоi води э зупинка котельнi по вул. 600-рiччя внаслiдок боргiв споживачiв. Також ВМТЕ повiдомило, що питания вiдновлення гарячого водопостачання вирiшуэться  на рiвнi ВМР.

  В зв'язку з чим прошу повiдомити:

  1) яка робота проводиться для вiдновлення гарячого водопостачання, зокрема по нашому будинку?;

  2) якi передумови для вiдновлення гарячого водопостачання?;

  3) вiдповiдно, якi конкретнi або хоча б приблизнi термiни вiдновлення гарячого водопостачання?

  Сподiваюсь на розумiння та на вашу грунтовну вiдповiдь.

  Дякую

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Яценко Оксана Василівна
  Директор департаменту освіти , Департамент освіти міської ради

  Добрий день. Звертаються до Вас батьки учнів 7-их класів 30 школи-гімнзаії. З 17 вересня 2018 р. в школі змінили розклад уроків та дзвінків. В 7-их класах майже кожний день по сім уроків.   У дітей, які навчаються у другу зміну, уроки починаються о 14.00 і закінчуються о 20.00. Додому діти приходять близько 20.30. Поки поїли, переодягнулися, то уроки вже немає коли робити. Зранку у дітей уже сплановані графіки  гуртків, секцій, репетитори. Коли дітям робити уроки? Це вже виходить знущання над дітьми. В жодній школі уроки не закінчуються пізніше 19.00.

  Відповідно до Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01 :

   9.10. Початок  занять  у загальноосвітніх навчальних закладах повинен бути не раніше 8 години.

       При двозмінному  режимі навчання початок занять у другу зміну організовується не  пізніше  14  години,  закінчення  - не пізніше 19-20 год.

  Ми наполегливо просимо розібратися в даній ситуації.

   

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Іванов Ігор Іванович
  Начальник відділу , Відділ по розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків

  ​Здравствуйте! у меня вопрос по новостройке НК-2, ул. Черновола,29. Застройщик продает наш двор, на 600 квартир новостройки двор микроскопический, еще и стали огораживать для продажи парко-места. машину поставить вообще некуда. Есть ли строительный нормы ( я думаю, их не может не быть), какой должен быть двор,  сколько должно быть парко-мест для многоквартироной новостройки, кто это контролирует и законны ли действия застройщика?

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Здравствуйте! у меня вопрос по новостройке НК-2, ул. Черновола,29. Застройщик продает наш двор, на 600 квартир новостройки двор микроскопический, еще и стали огораживать для продажи парко-места. машину поставить вообще некуда. Есть ли строительный нормы ( я думаю, их не может не быть), какой должен быть двор,  сколько должно быть парко-мест для многоквартироной новостройки, кто это контролирует и законны ли действия застройщика?

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Рекута Олександр Сергійович
  Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста , Вінницька міська рада

  ​Здравствуйте! у меня вопрос по новостройке НК-2, ул. Черновола,29. Застройщик продает наш двор, на 600 квартир новостройки двор микроскопический, еще и стали огораживать для продажи парко-места. машину поставить вообще некуда. Есть ли строительный нормы ( я думаю, их не может не быть), какой должен быть двор,  сколько должно быть парко-мест для многоквартироной новостройки, кто это контролирует и законны ли действия застройщика?

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Здравствуйте! у меня вопрос по новостройке НК-2, ул. Черновола,29. Застройщик продает наш двор, на 600 квартир новостройки двор микроскопический, еще и стали огораживать для продажи парко-места. машину поставить вообще некуда. Есть ли строительный нормы ( я думаю, их не может не быть), какой должен быть двор,  сколько должно быть парко-мест для многоквартироной новостройки, кто это контролирует и законны ли действия застройщика?

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Здравствуйте! у меня вопрос по новостройке НК-2, ул. Черновола,29. Застройщик продает наш двор, на 600 квартир новостройки двор микроскопический, еще и стали огораживать для продажи парко-места. машину поставить вообще некуда. Есть ли строительный нормы ( я думаю, их не может не быть), какой должен быть двор,  сколько должно быть парко-мест для многоквартироной новостройки, кто это контролирует и законны ли действия застройщика? 

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​шановний Володимире Миколайовичу!!! Перш за все виражаю до Вас повагу! 

  Доброго ранку, вул. Острозького, буд. 39, вздовж будинку на вулиці, в напрямку входу у педагогічний університет, у місці щоденного руху діточок до садочку, школи, університету, в пішохідній зоні на тротуарі в асфальті вилечезна та глубока яма, яка кожного дня збільшується та углубляється внаслідок підмивання ґрунту водою з каналізації. Сусіди вказують що неодноразово звертались до Міськоі ради протягом останніх тижднів, але заходи не вживаються, поруч за 50 метрів йде повним ходом реконструкція вул. Замостянськоі. Поки не настали трагічні випадки з громадянами, поки хтось не впав у цю муніципальну яму, вживіть заходи та проведіть ремонтні роботи. Очікую не на відповідь, а на відповідні дії . Фото відправив через сайт Міської ради.

 • 19 вересня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний Романе Сергійовичу!

           П о г о д ж е н н я  про розміщення модуля з контейнерами по пр.Космонавтів 79

                  Ми, мешканці  будинків №77 і 79 по проспекту Космонавтів погоджуємося встановити критий модуль з контейнерами на прибудинкової  території  будинку № 79 з кодовим замком.

                  Ми з Вами і начальником МКП «ЖЕК № 7» вивчили всі варіанти розміщення і прийшли до виводу, що місто розміщення : біля стовбура , на повороті шляху загального користування в верхній частині паркування авто.

                  Просимо врахувати наше прохання. Підписи мешканців (75 %) і лист Вам були передані  на особистому прийомі 12.09.2018р

   

  З повагою,  від імені мешканців         Старший будинку по пр.. Космонавтів б. 79

                                                                          Ерліх Лев Григорович.

  19.09.2018р.

   


 • 18 вересня 2018
  Звернення до:
  Рекута Олександр Сергійович
  Директор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста , Вінницька міська рада

  Доброго часу Олександр Сергійович, 18.09.2018 проходячи по проспекту Юність, а саме заїзд на 2-й провулок Юності, на земельній  ділянці, яка прилягає до тротуару і велосипедної доріжки - почали встановлювати паркан. Все б нічого, але стовпчики паркана щільно прилягають до велосипедної доріжки, стовпчики між собою зв'язуються металом і в майбутньому буде настелятися профнастил. І все це з зовнішньої сторони даної ділянки и прямо на велосипедну доріжку. Профнастил, я думаю, буде кріпитися або саморізами, або заклепками, і велосипедисти будуть чіплятися за них, що спричинить травмування. Я прошу Вас перевірити, чи не порушили забудовники межі даної ділянки, так як там завжди зберігалася зелена зона. А також хочу підкреслити, що цією дорогою їздять туристи до однієї з найвидатніших пам'яток України, музею ім. Пирогова. Дякую.

 • 18 вересня 2018
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго часу Микола Вікторович, 18.09.2018 проходячи по проспекту Юність, а саме заїзд на 2-й провулок Юності, на земельній  ділянці, яка прилягає до тротуару і велосипедної доріжки - почали встановлювати паркан. Все б нічого, але стовпчики паркана щільно прилягають до велосипедної доріжки, стовпчики між собою зв'язуються металом і в майбутньому буде настелятися профнастил. І все це з зовнішньої сторони даної ділянки и прямо на велосипедну доріжку. Профнастил, я думаю, буде кріпитися або саморізами, або заклепками, і велосипедисти будуть чіплятися за них, що спричинить травмування. Я прошу Вас перевірити, чи не порушили забудовники межі даної ділянки, так як там завжди зберігалася зелена зона. А також хочу підкреслити, що цією дорогою їздять туристи до однієї з найвидатніших пам'яток України, музею ім. Пирогова. Дякую.

 • 18 вересня 2018
  Звернення до:
  Матусяк Сергій Володимирович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Доброго часу Сергій Володимирович, 18.09.2018 проходячи по проспекту Юність, а саме заїзд на 2-й провулок Юності, на земельній  ділянці, яка прилягає до тротуару і велосипедної доріжки - почали встановлювати паркан. Все б нічого, але стовпчики паркана щільно прилягають до велосипедної доріжки, стовпчики між собою зв'язуються металом і в майбутньому буде настелятися профнастил. І все це з зовнішньої сторони даної ділянки и прямо на велосипедну доріжку. Профнастил, я думаю, буде кріпитися або саморізами, або заклепками, і велосипедисти будуть чіплятися за них, що спричинить травмування. Я прошу Вас перевірити, чи не порушили забудовники межі даної ділянки, так як там завжди зберігалася зелена зона. А також хочу підкреслити, що цією дорогою їздять туристи до однієї з найвидатніших пам'яток України, музею ім. Пирогова. Дякую.

 • 18 вересня 2018
  Звернення до:
  Левченко Сергій Петрович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Шановний Сергій Петрович

  У мене прохання

  Прошу звернути увагу на відсутність гарячої води у кранах. У теплоенерго то профілактика, то ремонт, тепер просто порахувати не може тариф. Може начальнику теплоенерго для пошвидшення розумових здібностей і приближеннядо людей відключити газ і електрику. Хай дровами навчиться кастрюльки з водою гріти пару місяців