• 22 липня 2018
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я

  ​Доброї ночі. Хочу залишити вам скаргу на лікаря офтальмолога ВОДКЛ Олександра Юрійовича. Я з двома дітьми прийшла до лікаря. Мене попередили що прийом буде платним. В терміналі я заплатила 70 грн. Вистояла в черзі з 10 людей 3 години. Зайшла в кабінет розказала лікарю які скарги,  потім ще раз розказала. Коли він хотів оглянути дитину дзеркалом дитина злякалась і заплакала ( це вже було нормально, за три години річна дитина і їсти хоче і спати і змінити обстановку). Він до мене крикнув щоб я заспокоїла дитину, і не оглянувши його написав краплі які "потрібні". Це що за відношення до пацієнтів, я так само можу і в аптеку прийти описати симптоми і попросити ліки, а не сидіти на сходах в черзі три години. Доречі жінка з місячною дитиною поступила в офтальмологічне відділення і також була змушена сидіти в черзі на сходах. Про умови очікування своєї черги до лікаря це взагалі окрема тема. Лікар приймає в офтальмологічному відділенні, по коридору ходити не можна. Там є невеличкий коридорчик де люди очікують черги, туди поміщається 4-5 дорослих з дітьми. Всі інші на сходах. Це ж не нормально. Потрібно перенести кабінет лікаря в більш достапне для людей місце.

 • 22 липня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада


            Шановний Сергій Анатолійович, до вас звертається мама двух дітей будинку 13 по вул.. М. Ващука з актуальною для усіх мамок проблемою, яка  турбує нас вже  не перший рік, а саме: при наявності двох колясочних в 2-му  та 4- му під їздах ми не маємо де поставити дитячі коляски, залишити велосипеди, самокати та візки для інвалідів . В 2-му підїзді  проживає особа , що працює прибиральницею в ЖЕК №12, а в 4- му  взагалі особа без права власності (квартирант) , що була під'єднана  до загальнобудинкових мереж  водо та електропостачання. Все це відбувалося з відома ЖЕК №12.    З подачі мешканців будинку 10.06.2018 на загальних зборах мешканців старший по будинку Назаренко О. П. склав в присутності 4-х співвласників будинку акт претензію у якому звертали увагу на високі цифри споживання електроенергії будинку за рахунок невідомих осіб, що проживають в колясочних і просили з'ясувати хто і на яких правах там живе і чи зареєстровані в них лічильники . Неодноразово це питання піднімалося в усній формі з начальником ЖЕК Мальченко  В. Д. та головним інженером. Відповіді досі не має . Силами мешканців 19.07.2018 у присутності старшого по будинку , співвласників та наряду поліції здійснено виселення особи з колясочної  4-го підїзду. Просимо вас допомогти, завадити ЖЕК №12 приватизувати цю технічну кімнату  і вашим розпорядженням підтвердити , що мешканці мають право користуватися цим приміщення для власних  потреб, згідно проектної документації будинку. Головного інженера ЖЕК №12  20.07.2018 було повідомлено про виселення особи , яка не законно проживала за його усним повідомленням це приміщення не виведена із житлового фонду, документів нам не показують мотивуючи ,  що ми не маємо на це права. Дуже просимо вас допомогти нам зберегти наші колясочин і для потреб мешканців.

                              Колектив мам 4 –го під'їзду:

  Король Л. А.

                                                                       Росолі Е М.

  Углова Л. Б

                                                                        Брус Т. Ю.


 • 22 липня 2018
  Звернення до:
  Шафранська Людмила Анатоліївна
  Начальник служби , Служба у справах дітей

  ​Доброї ночі. Не знаю чи я звертаюся за адресою, але все ж таки напишу вам. Мені дуже хочеться щоб нашим дітям повернули торговий центр дитячий світ. Саме такий який був в нашому дитинстві. І було б не погано щоб він був на тому самому місці. 

  Посприяйте будь ласка цьому питанню, адже наші діти це наше майбутнє. 

  Заздалегідь дякую вам.

 • 22 липня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Шановний, Роман Сергійович !
  Я проживаю за адресою : м.Вінниця, вул.600-річчя, буд.32, кв.31. З 21 червня 2018р. в моїй квартирі  , а також ще в шести квартирах сусідів залита водою стеля, з неї капає вода, намокла електропроводка. Неодноразово зверталися в ЖЕК №6. Приходив майстер по комунікаціям з сантехніками і встановив, що ймовірна причина протікання води - в квартирі №39 (5 поверх). На багаторазові звернення сусідів, мешканці цієї квартири, відмовляються ліквідувати причину протікання, посилаючись на те, що в них труби пластикові, замуровані в стіни і підлогу. В них у квартирі сухо, а чотири поверхи нижче - залиті водою. Прошу захистити наші квартири від руйнування, а також від нещасних випадків (адже водою залита ЕЛЕКТРОПРОВОДКА!).
  Дякуємо.

 • 21 липня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

     Шановний  Сергію  Анатолійовичу  ! На  місці  Муніципального  ринку  йде  будівництво  житлового  масиву. Як  відомо. раніше  там був  великий  сад фруктових  дерев.  здебільшого-  яблунь.  Пропоную:   новий  житловий  масив назвати-  ЯБЛУНЕВИЙ  САД.   І  назва  буде  красива.  і  -  в  память  про  колишній  сад.       З  повагою-    пенсіонер  Сулима  М  Т    21. 07.  2018  р.

 • 21 липня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Неодноразово повідомляв про велику яму на тротуарі! По вулиці Городецького біля будинку 16 на повороті до 18-го багатоквартирного дому! Але мені відповіли що це Є часна властність і робіть ремонт своєї дороги за свої кошти! Як таке можливо якщо це знаходиться на вулиці! То я маю право перегородити дорогу і поставити ворота? Це якийсь нонсенс. Як вирішити це питання Горісполком не може допомогти! Це не робота!!!

 • 20 липня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

                                            Шановний Романе Сергійовичу!

     Я мешкаю за адресою вул.Лялі Ратушної, 130, кім.415,416 (гуртожиток), 4 поверх. Протягом тривалого часу з 5-го поверху по каналізаційному стояку тече вода, тече так, що аж відра треба підставляти. Сліди цих потьоків видно неозброєним оком аж на 1-му поверсі, стеля опадає, будинок руйнується. На мої неодноразові звернення  ЖЕК №16  реагує таким чином: працівники приходять, покрутяться, розведуть руками і йдуть. Кажуть, треба купувати трубу. Я ЗГОДНА!!!Про що їм неодноразово говорила! Лише зробіть, все оплачу! Не хотять! Я працюю, і всилу своєї зайнятості не маю змоги шукати майстрів збоку, готова все проплатити! Постає питання, а для чого тоді цей жек??? Невже немає працівників, які змогли б відремонтувати стояк? Це ж місце загального користування, а не моє особисте.

  Прошу Вашої допомоги у вирішенні нашої проблеми! 

 • 20 липня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

  Прошу Вашої допомоги у вирішенні наступного питання:

  Я проживаю в житловому будинку №13 по вул. В.Порика. Ось уже протягом тривалого часу покрівля над моєю квартирою протікає, що завдає мені значних незручностей та збитків.

  Для вирішення цього питання я неодноразово зверталась в ЖЕК №7, який обслуговує наш будинок, звернення були як в усній так і в письмовій формі. Проте жодного ефекту мої звернення не мали, а покрівля і надалі протікає.

  Прошу Вас втрутитись в дану ситуацію та допомогти відремонтувати покрівлю нашого будинку.


 • 20 липня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний Володимир Миколайович, на соборній 8 1, в дворі треба почистити горіха, горіх старий, гілки при сильному вітрові падають на голову, можуть когось прибити. Ваші підлеглі приїхали, з низу трошки почистили і все. Сказали в них вишка мала. А на верху хто буде чистити? Тому Володимир Миколайович, прошу поставтеся до цього питання серйозно. Щоб людям не наробити біди. Треба зробити чистку горіха на вершині. Дякую за розуміння. Чекаємо. 

 • 20 липня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Обращаюсь к Вам в третий раз. Почему жильцы микрорайона который обслуживает  завод Маяк дважды сидят месяц без горячей воды? Не занимайтесь отписками - модернизация, капитальный ремонт и т.д.. Что только у завода Маяк идет модернизация по 2 месяца - просто издеваетесь

 • 20 липня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний Сергію Анатолійовичу!

   

           В черговий раз звертаюсь до Вас з проханням допомогти вирішити питання відновлення стану покриття території навколо нашого будинку (Д. Майбороди 37).

  Річ у тім, що протягом десятиріччя КП «Вінницяміськтеплоенерго» періодично проводить на зазначеній території земельні роботи наслідки яких усуваються надзвичайно рідко.

  Станом на сьогоднішній день на території, яка прилягає до нашого будинку наявні дві ями, які існують уже більше року.

  Одна з них, що знаходиться на розі нашого будинку та вул. Ратушної, утворилась більше року назад внаслідок проведення КП «Вінницяміськтеплоенерго» аварійних робіт, що супроводжувались земельними роботами. Асфальтове покриття зазначеної ділянки  так і не було відновлено, хоча, як відомо, згідно п. 8.4.11 «Правил благоустрою м. Вінниці», в разі, якщо аварійні роботи проводились на місті, де було асфальтобетонне покриття, асфальтування відновлюється згідно графіку, погодженого з заступником міського голови. Невиконання графіку можливе тільки за поважних причин (погодні умови, аварії та інші форс-мажорні обставини).

  Інша яма утворилась також в результаті проведення робіт КП «Вінницяміськтеплоенерго» та знаходиться навпроти магазину мережі «Грош». Покриття зазначеної земельної ділянки не було відновлене належним чином, в результаті чого на сьогоднішній день там наявна яма, в якій накопичується волога.

  Від імені співвласників прошу Вас надати розпорядження відповідним працівникам на проведення обстеження зазначених ділянок та вжити заходів щодо відновлення та приведення їхнього покриття в належний стан.

   

  З повагою,

  Голова правління

  ОСББ «Збишко 37»                                                     М.М. Біленький


 • 19 липня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  Доброго дня, звертаюсь до вас від мешканців будинку по проспекту Космонавтів, 16, прошу Вас посприяти в спиляні аварійно небезпечних дерев, а саме, тополь які знаходяться біля останнього під'їзду в кількості трьох дерев. Тополі знаходяться в притул біля п'ятиповерхового житлового будинку, а також за 20 метрів від дитячого садочка, тополі заввишки 30 метрів. Неодноразово мешканці будинку зверталися на гарячу лінію і направляли відповідні звернення про зрізання цих дерев, але безрезультатно, нам повідомляли, що дерева знаходяться поряд з лініями електроживлення які потрібно знеструмити та на цьому все закінчувалось. Дерева аварійні, хоча співробітники компетентних органів цього не визнають, дерева при сильному вітрі скріплять, з них падають гілки та кора. Якщо при сильному вітрі дерево впаде, то наробить багато шкоди, від пошкодження житлового будинку, або садочку, до несчастного випадку який може закінчитись летально.
 • 19 липня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  Добрый день! 18.07.2018 по улице Келецкой/600-летия возле аптеки Гаше были установлены ограничительные столбики, которые не дадут возможности парковаться авто на тротуаре. Ранее такие же столбики были установлены  по ул. Келецкой и также ограничили подъезд машин. За это, безусловно, спасибо. Но теперь еще больше обострилась другая проблема. Во дворе дома 600-летия 50 постоянно ездят машины как служебного назначения так и частники, причем, вторых-значительно больше! Они паркуются где попало, а возле нашего 1 подъезда просто парковка , а не двор!!! Теперь, после установки ограничителей весь поток машин ринулся в наш двор. Они едут со всех сторон, уступают друг другу дорогу и уже умудряются в узюсеньком  дворе ездить в два ряда. У жильцов дома просто верх неудобства и возмущений! Невозможно спокойно дойти до подъезда, детей выпустить самостоятельно - опасно. Проходя по двору, приходится отпрыгвать от машин на раздолбанные клумбы или заболоченный мнимый тротуар. весь асфальт во дворе разбитый (а ремонт за чей счет? те, кто ездят по двору точно не платят за ремонт дороги в нем!),  дворнику убирать во дворе не реально, вечный поток машин.  и это еще лето и садики не работают в обычном режиме, а дальше - ужас. Потом гололед и даже отпрыгнуть проблемно. Водители еще и орут на нас, чего мы тут ходим Мы уже обращались неоднократно на горячую линию- говорят писать коллективную бумагу. Говорила с жильцами-те опустили руки, говорят, что 40 лет боряться и ничего. Почему же никто не писал коллективного обращения на блокировку дома со стороны дороги по ул. Келецкой??? Значит там все можно решить, а наш безопасный выход из собственного дома нужно отстаивать коллективно???!!! К примеру, на Подолье установленны современные шлагбаумы, которые позволяют хоть как то решить подобную ситуацию. Сколько мы еще должны мучаться? Почему современные технологии не могут помочь именно НАШЕМУ дому/двору. Настоятельно прошу от себя лично и от имени остальных жильцов решить наш наболевший вопрос.  • 19 липня 2018
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Добрый день! 18.07.2018 по улице Келецкой/600-летия возле аптеки Гаше были установлены ограничительные столбики, которые не дадут возможности парковаться авто на тротуаре. Ранее такие же столбики были установлены  по ул. Келецкой и также ограничили подъезд машин. За это, безусловно, спасибо. Но теперь еще больше обострилась другая проблема. Во дворе дома 600-летия 50 постоянно ездят машины как служебного назначения так и частники, причем, вторых-значительно больше! Они паркуются где попало, а возле нашего 1 подъезда просто парковка , а не двор!!! Теперь, после установки ограничителей весь поток машин ринулся в наш двор. Они едут со всех сторон, уступают друг другу дорогу и уже умудряются в узюсеньком  дворе ездить в два ряда. У жильцов дома просто верх неудобства и возмущений! Невозможно спокойно дойти до подъезда, детей выпустить самостоятельно - опасно. Проходя по двору, приходится отпрыгвать от машин на раздолбанные клумбы или заболоченный мнимый тротуар. весь асфальт во дворе разбитый (а ремонт за чей счет? те, кто ездят по двору точно не платят за ремонт дороги в нем!),  дворнику убирать во дворе не реально, вечный поток машин.  и это еще лето и садики не работают в обычном режиме, а дальше - ужас. Потом гололед и даже отпрыгнуть проблемно. Водители еще и орут на нас, чего мы тут ходим Мы уже обращались неоднократно на горячую линию- говорят писать коллективную бумагу. Говорила с жильцами-те опустили руки, говорят, что 40 лет боряться и ничего. Почему же никто не писал коллективного обращения на блокировку дома со стороны дороги по ул. Келецкой??? Значит там все можно решить, а наш безопасный выход из собственного дома нужно отстаивать коллективно???!!! К примеру, на Подолье установленны современные шлагбаумы, которые позволяют хоть как то решить подобную ситуацию. Сколько мы еще должны мучаться? Почему современные технологии не могут помочь именно НАШЕМУ дому/двору. Настоятельно прошу от себя лично и от имени остальных жильцов решить наш наболевший вопрос.  • 19 липня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Добрый день! 18.07.2018 по улице Келецкой/600-летия возле аптеки Гаше были установлены ограничительные столбики, которые не дадут возможности парковаться авто на тротуаре. Ранее такие же столбики были установлены  по ул. Келецкой и также ограничили подъезд машин. За это, безусловно, спасибо. Но теперь еще больше обострилась другая проблема. Во дворе дома 600-летия 50 постоянно ездят машины как служебного назначения так и частники, причем, вторых-значительно больше! Они паркуются где попало, а возле нашего 1 подъезда просто парковка , а не двор!!! Теперь, после установки ограничителей весь поток машин ринулся в наш двор. Они едут со всех сторон, уступают друг другу дорогу и уже умудряются в узюсеньком  дворе ездить в два ряда. У жильцов дома просто верх неудобства и возмущений! Невозможно спокойно дойти до подъезда, детей выпустить самостоятельно - опасно. Проходя по двору, приходится отпрыгвать от машин на раздолбанные клумбы или заболоченный мнимый тротуар. весь асфальт во дворе разбитый (а ремонт за чей счет? те, кто ездят по двору точно не платят за ремонт дороги в нем!),  дворнику убирать во дворе не реально, вечный поток машин.  и это еще лето и садики не работают в обычном режиме, а дальше - ужас. Потом гололед и даже отпрыгнуть проблемно. Водители еще и орут на нас, чего мы тут ходим Мы уже обращались неоднократно на горячую линию- говорят писать коллективную бумагу. Говорила с жильцами-те опустили руки, говорят, что 40 лет боряться и ничего. Почему же никто не писал коллективного обращения на блокировку дома со стороны дороги по ул. Келецкой??? Значит там все можно решить, а наш безопасный выход из собственного дома нужно отстаивать коллективно???!!! К примеру, на Подолье установленны современные шлагбаумы, которые позволяют хоть как то решить подобную ситуацию. Сколько мы еще должны мучаться? Почему современные технологии не могут помочь именно НАШЕМУ дому/двору. Настоятельно прошу от себя лично и от имени остальных жильцов решить наш наболевший вопрос.

 • 19 липня 2018
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​ПОДЯКА ВМКПБ #2

  Щиро вдячна лікарям пологового будинку #2, особлива подяка персоналу що чергував з 01.07 на 02.07.2018 року,  які допомогли з'явитися на світ моїй вже другій донечці, перші пологи також проходили у 2-му пологовому будинку, завдяки професіоналізму та уважності лікарів я маю двох здорових донечок. Весь персонал вічливий та готовий допомогти у будь який час доби, я неодноразово зверталась за порадою та допомогою у догляді за новонародженою донечкою.  Також хочу відзначити що умови перебування у роддомі гарні, чисто, родичів пускають лише у належному вигляді (бахіли, халат). Бажаю закладу процвітання, а усьому мед. персоналу здоров'я та благословення.    З повагою, Ружицька М.О.


 • 19 липня 2018
  Звернення до:
  Шиш Олександр Володимирович
  Директор департаменту , Департамент охорони здоров’я


  ​ПОДЯКА ВМКПБ #2

  Щиро вдячна лікарям пологового будинку #2, особлива подяка персоналу що чергував з 01.07 на 02.07.2018 року,  які допомогли з'явитися на світ моїй вже другій донечці, перші пологи також проходили у 2-му пологовому будинку, завдяки професіоналізму та уважності лікарів я маю двох здорових донечок. Весь персонал вічливий та готовий допомогти у будь який час доби, я неодноразово зверталась за порадою та допомогою у догляді за новонародженою донечкою.  Також хочу відзначити що умови перебування у роддомі гарні, чисто, родичів пускають лише у належному вигляді (бахіли, халат). Бажаю закладу процвітання, а усьому мед. персоналу здоров'я та благословіння.  З повагою, Ружицька М.О.


 • 19 липня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​ПОДЯКА ВМКПБ #2

  Щиро вдячна лікарям пологового будинку #2, особлива подяка персоналу що чергував з 01.07 на 02.07.2018 року,  які допомогли з'явитися на світ моїй вже другій донечці, перші пологи також проходили у 2-му пологовому будинку, завдяки професіоналізму та уважності лікарів я маю двох здорових донечок. Весь персонал вічливий та готовий допомогти у будь який час доби, я неодноразово зверталась за порадою та допомогою у догляді за новонародженою донечкою.  Також хочу відзначити що умови перебування у роддомі гарні, чисто, родичів пускають лише у належному вигляді (бахіли, халат). Бажаю закладу процвітання, а усьому мед. персоналу здоров'я та благословення.    З повагою, Ружицька М.О.

 • 19 липня 2018
  Звернення до:
  Левченко Сергій Петрович
  В.о. директора департаменту , Департамент енергетики, транспорту та зв'язку

  ​Доброе уто! Хочу обратить Ваше внимание на то,каким образом проходят проверки сотрудниками Винницагаз. Вчера , 18.07.18 , комиссия в составе 6 человек, проводила рейд по адресу Космонавтов, 45. Дейтсвительно , в нашем доме , (как в других) , есть должники по оплате коммунальных услуг. Но страдают те кавартиры, которые регулярно оплачивают услуги . После вчерашнего рейда были отключены от поставки газа несколько стояков!!!!!!!!!! Конкретно , в первом и втором подьезде. Квартиры 3 и 27 НИКОГДА не имели задолженности. Но их отключли , потому что соседи не оплачивают услуги.  Ведь есть техническая возможность отключать ТОЛЬКО квартиры должников!В указанных квартирах живут пенсионеры. В одной из них - инвалид! Они были лишены возможности приготовить еду и помыться! Отключали и потому что не во всех квртирах были жильцы. Обьявление о проверке появилось на доске обьявлений 17.07.18. И каким образом люди должны были решать вопрос с работой за ночь!?!? Прочитали только вечером, когда шли с работы.Еще хочеться обратить Ваше внимание на хамское поведение проверящих! Мужчина позволял себе в адрес пенсионеров угрозы, только из-за того что они не знали номеров телефонов соседей. Хамил и грубил! Позволял кричать на СТАРЕНЬКИХ людей. Бороться с должниками конечно надо, но не за счет добросовестных плательщиков. В результате рейда пострадали ответственные плательщики! Разве это правильно? Надеюсь, что меня услышат и сегодня же в указанных квртирах будет вовращена возможность потребления газа.

 • 18 липня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​доброго дня. Просимо всім будинком. На рахунок травлі бліх.будинок номер71 по юності. Жек 7 .писали кілька зачв потравли бліх в подвалі. Іх там повно.ми пенсіонери,не можем зайти. Несемо іх в квартиру. Що підписує старша по будинку. Просимо одне,платимо.а вони кажуть робити нема кому.нема людей в них.. а що нам робить?

 • 18 липня 2018
  Звернення до:
  Якубович Галина Анатоліївна
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Уважаемая Галина Анатольевна,  прошу Вас помочь или хотя бы подсказать, куда можно обратится за помощью, по следующему вопросу. 

  У меня в семье заболели муж и дочь. Теперь  они оба с инвалидностью, муж 2 группа  и дочка 1 группа  подгруппа А. Мне пришлось уволиться с работы в связи с необходимостью ухаживать за дочкой, поэтому все наши доходы это минимальная пенсия по инвалидности мужа и соц. помощь мне на дочку.  Муж почти не ходит, он не может читать, общаться с людьми.

  С сентября отключат аналоговое телевиденье.  Денег, чтоб купить тюнер Т2 у нас нет, то что остаеться от пенсий после покупки лекарств,  дай Бог чтоб на еду хватило.

  Подскажите, пожалуйста, можем ли мы получить тюнер бесплатно согласно "Постанова від 21 березня 2012 р. № 245 "Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення населення засобами приймання сигналів цифрового телерадіомовлення"" ?

  Если нет, то может можно получить какую то разовую финпомощь на покупку тюнера?

  Или теперь, если нет денег то и СМИ будут недоступны?

  В "Прозорому офісі" мне с этим вопросом помочь не могут.

  Заранее благодарны за Вашу помощь
 • 18 липня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Від імені співвласників багатоквартирного будинку № 2а по провулку Середньому, в я кому створено ОСББ, прошу Вас посприяти в організації вуличного освітлення в нічний час. В дворі нашого будинку встановлено три ліхтарі вуличного освітлення. Вони мають освітлювати невеличкий дитячий майданчик та невеличкий майданчик для паркування особистого транспорту вночі. Проте, як зясувалося КП Вінниця Міськсвітло централізовано вимикає два з них з півночі до світанку.  Вуличий ліхтар, що стоїть беспосередньо на провулку Середньому теж зазвичай вимкнений. Це підвищує і без того криміногенну ситуацію в нашому районі. Ми вже додаткові потужні прилади, проте світла без ліхтарів недостатньо. Просимо Вас доручити відповдальним особам переглянути режим відключення вуличних ліхтарів. Диспетчер КП Вінниця Міськсвітло приймати заявку відмовився. Дякую


 • 18 липня 2018
  Звернення до:
  Ніценко Володимир Миколайович
  Директор департаменту , Департамент комунального господарства та благоустрою

  ​Шановний, Володимире Миколайовичу!

  Мешканці окраїн мікрорайону «Старе місто», на відміну  від інших мікрорайонів мають величезні незручності через проблему відсутності тротуарів та жахливого стану доріг. Зокрема, всі дорожні роботи (в тому числі розмітка) закінчуються в районі передостанньої зупинки 14 маршруту – «вул. Смирнова». Тротуар від зупинки «вул. Смирнова» до кінцевої «Будинок відпочинку» ніколи не був облаштований. Вузька ширина дороги, відсутність тротуару та допустимого для руху людини стану узбіччя - унеможливлює безпечний рух по цій ділянці для пішоходів, батьків з дітьми та людей з обмеженими можливостями. В моменти збільшення потоку автомобілів в обидва напрямки, пішоходи змушені пропускати останніх задля власної безпеки та через відсутність нормального узбіччя. Під час дощів ця проблема призводить до глобальніших незручностей.

           Крім того, гострою проблемою є також дорога по вул. Грушевій яка сполучає кінцеві зупинки маршрутів: №14 «Будинок відпочинку» та №7 «вул. Якова Шепеля». Частина цієї дороги раніше була заасфальтована, після проведення робіт з укладки труб водопостачання дорога була перерита, місця укладки труб засипані щебенем. Наразі дорога має багато просівших ям, по всій ділянці хаотично лежить щебінь, тротуару теж немає. Інша частина дороги ніколи не була асфальтована взагалі.

           Просимо Вас, вирішити зазначені проблеми мешканців задля безпечного пересування пішоходів по основних вулицях міста та благоустрою, зокрема:

  • облаштувати тротуар від зупинки «вул. Смирнова» до кінцевої «Будинок відпочинку»;
  • провести капітальний ремонт дорожнього покриття (асфальтування) «вул. Грушева» яка сполучає кінцеві зупинки маршрутів: №14 «Будинок відпочинку» та №7 «вул. Якова Шепеля» з облаштуванням на цій ділянці тротуару. 


 • 18 липня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  Шановний, Сергію Анатолійовичу!​ 

  Мешканці окраїн мікрорайону «Старе місто», на відміну  від інших мікрорайонів мають величезні незручності через проблему відсутності тротуарів та жахливого стану доріг. Зокрема, всі дорожні роботи (в тому числі розмітка) закінчуються в районі передостанньої зупинки 14 маршруту – «вул. Смирнова». Тротуар від зупинки «вул. Смирнова» до кінцевої «Будинок відпочинку» ніколи не був облаштований. Вузька ширина дороги, відсутність тротуару та допустимого для руху людини стану узбіччя - унеможливлює безпечний рух по цій ділянці для пішоходів, батьків з дітьми та людей з обмеженими можливостями. В моменти збільшення потоку автомобілів в обидва напрямки, пішоходи змушені пропускати останніх задля власної безпеки та через відсутність нормального узбіччя. Під час дощів ця проблема призводить до глобальніших незручностей.

           Крім того, гострою проблемою є також дорога по вул. Грушевій яка сполучає кінцеві зупинки маршрутів: №14 «Будинок відпочинку» та №7 «вул. Якова Шепеля». Частина цієї дороги раніше була заасфальтована, після проведення робіт з укладки труб водопостачання дорога була перерита, місця укладки труб засипані щебенем. Наразі дорога має багато просівших ям, по всій ділянці хаотично лежить щебінь, тротуару теж немає. Інша частина дороги ніколи не була асфальтована взагалі.

           Просимо Вас, Сергію Анатолійовичу, вирішити зазначені проблеми мешканців задля безпечного пересування пішоходів по основних вулицях міста та благоустрою, зокрема:

  • облаштувати тротуар від зупинки «вул. Смирнова» до кінцевої «Будинок відпочинку»;
  • провести капітальний ремонт дорожнього покриття (асфальтування) «вул. Грушева» яка сполучає кінцеві зупинки маршрутів: №14 «Будинок відпочинку» та №7 «вул. Якова Шепеля» з облаштуванням на цій ділянці тротуару. 


 • 17 липня 2018
  Звернення до:
  Моргунов Сергій Анатолійович
  Міський голова , Вінницька міська рада

  ​Шановний Сергій Анатолійович!

  Сьогодні 17.07.2018 р було заявлено Вінницяводоканалом про відключення води на сутки з 23.00. По факту о 20.30 з кранів пішла темно-коричнева вода з ржавчино, яка досі (на час звернення 21.47) тече у мене з кранів. По-перше, було зіпсувано дорогий одяг, що був на той час в пральній машині. А по-друге, я на сутки залишилась без чистої води для побутовіх потреб, тому що це не вода, а отрава. Хочу щоб відповідальні за цю диверсию на водоканалі були покарані, а мені відшкодовано матеріальні і моральні збитки. Як можна такою неякісною водою труіти мешканців міста, ще й вимагати за неї чималенькігроші. Якість (колір) води була зафіксована на фото і відео, було зафіксоване також мое офіційне звернення до обласного диспетчера и диспетчера Вінницяводоканалу. У разі неприйняття відповідних мір буду звертатись за допомогою на урядовий портал, та з відповідними відеоматеріалами шукати правди за допомогою в незалежних ЗМІ та соцмереж.   

 • 17 липня 2018
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  Шановний Микола Вікторович!

  Звертаюсь знову до Вас вдруге.

  Електропостачання в квартирі досі не відновили чере затоплення даху. Дякуючи Вам, працівники ЖЕКу тільки склали акт. На цьому їхні дії припинились. Акт на "руки" не віддали.

  Сподіваюсь на Ваше втручання.

 • 17 липня 2018
  Звернення до:
  Фурман Роман Сергійович
  Директор департаменту , Департамент житлового господарства

  ​за две недели работники жека так и не решили проблему, может проблема в них, кроме доступа в подвальные помещения есть и другие технические решения для переноса сточной трубы.

 • 17 липня 2018
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​Доброго дня1

  Шановний Микола Вікторович!

  Прошу вашої допомоги у такому питанні.

  В підвальному приміщенні нашого будинку, що знаходиться за адресою Немирівське шосе 82 просто жахлива ситуація. Каналізація забита, сморід.

  На даний час для мене особисто є така проблема як блохи, які спокою не дають. Вже місяць як в квартирі в мене жах. Діти усі з покусаними ногами. Як би я їх не позбувалась, нічого не виходить, все повторюється знов і знов. Щороку одна й та ж сама ситуація.

  Прямо кажучи: "Бокуд" не реагує на звернення.

  Для того щоб викликати службу для вирішення проблеми із блохами потрібні не малі кошти, так як обробити потрібно все підвальне приміщення. Останні два роки послуги даної служби я оплочувала за свої кошти. Та на даний час такої можливості я вже не маю. Прийшов мабуть час "Бокуду" попрацювати, так як комунальні послуги я сплачую вчасно та в повному обсязі.

  Прошу посприяти у вирішенні даного питання.

  Завчасно Вам дякую.

 • 17 липня 2018
  Звернення до:
  Чернега Олександр Михайлович
  Директор департаменту , Департамент архітектурно-будівельного контролю

  ​Шановний Олесандр Михайлович.Доводим до Вашого відома що гр.Вовк А із співмешканцями 5-го підїзду продовжують незаконну розбудову підвального приміщеня нашого будинку шляхом розбирання стін та замуровуючи доступ до комунікацій води та світла,де здійснили поторну незаконну врізку в комунікаціі нашого будинку та здійснюють крадіжки світла та води.Терміново просимо провести повторну перевірку та прйняти міри стосовно вищевказаного громадянина.з повагою.

 • 17 липня 2018
  Звернення до:
  Форманюк Микола Вікторович
  Заступник міського голови , Виконавчий комітет Вінницької міської ради

  ​   Шановний Микола Вікторович звертаюсь до Вас з приводу покрівлі нашого будинку. В моїй квартирі не можливо жити, кругом цвіль та сирість, я з острахом чекаю на зиму коли вікна не можливо тримати круглодобово відкритими. З моєї сторони зроблено було зовнішнє утеплення стін та стелі, витрачено чималі кошти, а результату не має. Я ризикуючи своїм життям піднімаюсь кожен раз після дощу на дах щоб знайти місце протікання. Прошу Вас створити комісію з приводу обстеження стану моєї квартири та покрівлі будинку і накінець за 8 років вирішити моє питання. Самотужки я його не вирішу.