Керування дозволамиКерування дозволами

Графік прямих телефонних ліній

Графік роботи постійно діючих прямих телефонних ліній 
за участю керівників виконавчих органів на 2018 рік

№ з/п


Прізвище, ім'я, по батькові

Назва підрозділу, посада


Дні, години

Телефон
1.Аладіна Тетяна МихайлівнаНачальник архівного відділу
понеділок
з 14-00 до 17-00
четвер
з 09-00 до 13-00

61-68-56
2.Бочевар Роман ПавловичДиректор департаменту правової політики та якості
3-й четвер
з 09-00 до 10-00
59-50-42
3.Висоцький Андрій Олександрович
Начальник відділу з обліку та розподілу житла департаменту житлового господарства
1-й  четвер
з 14-00 до 15-00
4-й четвер
з 14-00 до 15-00
59-52-20
4.Іванов Ігор ІвановичНачальник відділу по розвитку ОСББ
2-й четвер
з 09-00 до 10-00
2-а п'ятниця
з 09-00 до 10-00
59-51-81
5.Іващук Антоніна ЯнківнаНачальник відділу оперативного реагування «Цілодобова варта»
2-а п'ятниця
з 14-00 до 15-00
59-50-88
6.Копчук Ірина ВолодимирівнаДиректор департаменту адміністративних послуг
1-й понеділок
з 10-00 до 11-00
3-й понеділок
з 10-00  до 11-00
59-50-55

59-50-67
7.Кравець Ігор ЮхимовичДиректор департаменту капітального будівництва
четвер
з 14-00 до 15-00
67-03-69
8.Краєвський Сергій СтаніславовичГолова комітету по фізичній культурі
1-й понеділок
з 09-00 до 10-30
59-52-93
9.Кушнірчук Сергій АнатолійовичДиректор департаменту земельних ресурсів
1-а середа
з 17-00 до 18-00
53-12-07
10.Ласкавчук Тетяна ВасилівнаДиректор департаменту кадрової політики
1-а  п'ятниця
з 15-00 до 16-00
59-50-83

59-53-71
11.Варламов Михайло Васильович
В.о. директора департаменту енергетики транспорту та зв'язку
2-й понеділок
з 10-00 до 11-00
59-50-44
12.Луценко Наталія ДмитрівнаДиректор департаменту фінансів
2-й  четвер
з 09-00 до 10-00
4-й четвер
з 09-00 до 10-00

 
59-50-10
13.Мисловська Аліса ОлександрівнаДиректор департаменту у справах засобів масової інформації та зв'язків з громадськістю
1-й понеділок
з 17-00 до 18-00
59-53-10
14.Мончак Юлія ВікторівнаНачальник відділу у справах молоді та туризму
2-й понеділок
з 10-00 до 11-00
59-50-73
15.Ніценко Володимир МиколайовичДиректор департаменту комунального господарства та благоустрою
4-а середа
з 11-00 до 12-00
59-52-62
16.Парфілов Олег МихайловичНачальник відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної і оборонної роботи та режиму секретності
2-а середа
з 09-00 до 10-00
59-50-77
17.Пересунько Михайло МихайловичВ.о.  директора департаменту самоврядного контролю
3-й вівторок
з 10-00 до 11-00
59-50-84
18.Погосян Віталій  ВалерійовичДиректор департаменту економіки та інвестицій
1-й вівторок
з 15-00 до 16-00
59-51-66
19.Попова Лариса ВіталіївнаДиректор департаменту соціальної політики
1-а середа
з 9-00 до 10-00
50-43-50
20.Пурдик Григорій НиконоровичДиректор департаменту міського господарства
1-й понеділок
з 12-00 до 13-00
3-й понеділок
з 12-00 до 13-00
59-50-32
21.Рекута Олександр СергійовичДиректор департаменту архітектури, містобудування, головний архітектор міста
3-й вівторок
з 16-00 до 17-00
67-23-65
22.Романенко Володимир БорисовичДиректор департаменту інформаційних технологій
5-а середа
з 15-00 до 16-00
59-50-71
23.Синявський Анатолій ЛеонідовичНачальник відділу ведення Державного реєстру виборців м. Вінниці
вівторок
з 09-00 до 13-00
четвер
з 14-00 до 18-00
59-53-27
24.Філанчук Максим ВалерійовичДиректор департаменту культури
1-а середа
з 12-00 до 13-00
59-50-53
25.Фурман Роман СергійовичДиректор департаменту житлового господарства
1-а п'ятниця
з 09-00 до 10-00
59-50-45

59-51-33
26.Чернега Олександр МихайловичДиректор департаменту архітектурно-будівельного контролю
2-й вівторок
з 15-00 до 16-00
 
65-10-02
27.Шафранська Людмила АнатоліївнаНачальник служби у справах дітей
1-а п'ятниця
 з 12-00 до 13-00
3-а п'ятниця
з 12-00 до 13-00
67-13-73
28.Шиш Олександр ВолодимировичДиректор департаменту охорони здоров'я
1-а середа
з 12-00 до 13-00
59-50-14
29.Шутак Ігор АнатолійовичДиректор департаменту комунального майна
понеділок
з 10-00 до 11-00
59-50-16
30.Яценко Оксана ВасилівнаДиректор департаменту освіти
3-й вівторок
з 10-00 до 11-00
65-10-11
65-10-20