Керування дозволамиКерування дозволами

Пам'ятка щодо отримання матеріальної грошової допомоги

 З питання отримання одноразової допомоги відповідно до Положення про порядок надання матеріальної грошової допомоги мешканцям міста Вінниці, Вам потрібно прийти у вівторок з 9-00 до 12-00 години на особистий прийом до директора Департаменту соціальної політики Попової Лариси Віталіївни (за адресою:  вул. Соборна, 59, приміщення відділу звернень, кімната особистогоприйому №1)  з такими документами:

1. Заявою встановленої форми.
2. Декларацією про доходи і майно встановленої форми.
3. Копією паспорта (сторінки 1 і 2, а також сторінка з відміткою про реєстрацію місця проживання) та копією ідентифікаційного номера.
4. Довідками про доходи працездатних осіб, які зареєстровані і проживають разом із Вами, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.
5. Довідками про розмір Вашої пенсії або пенсії осіб, які зареєстровані і проживають разом із Вами, якщо Ви або хтось із тих, хто про проживає разом із Вами отримуєте пенсію в управлінні військових пенсій Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області, за останні шість місяців, що передують місяцю звернення.
6. Довідками лікувальних закладів, які не перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Вінниці (в разі необхідності лікування у них).
7. Іншими документами, які підтверджують необхідність отримання матеріальної допомоги.
 
Для оформлення даних документів перед прийомом у директора Департаменту соціальної політики, Вам потрібно звернутися в управління та відділи соціального захисту населення за місцем Вашого проживання, де на Вас чекають щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9-00 до 16-30 години  за адресами:
•   Управління соціального захисту населення (Правобережне):                                 вул.Космонавтів, 30, 2-й поверх, тел. 50-83-88.
•   Управління соціального захисту населення (Лівобережне):
вул. Брацлавська, 85, 1-й поверх Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс»,                  тел. 50-86-66.