Актуально: До уваги підприємців Вінницької міської об’єднаної територіальної громади
Керування дозволамиКерування дозволами

До уваги підприємців Вінницької міської об’єднаної територіальної громади


Триває дослідницький проект «ОГЛЯД ІННОВАЦІЙ НА УКРАЇНСЬКИХ МСП ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ», спрямований на дослідження сучасних тенденцій відкритої інноваційної практики на малих та середніх підприємствах (МСП) у Вінницькій області. 

Дослідження зосереджене на вивченні поточного стану інноваційних управлінських практик в МСП, визначенні наявності відкритих інновацій в МСП та ідентифікації ключових перешкод для прийняття та впровадження відкритих інновацій. Переконані, що ця робота матиме вигідний вплив на застосування Відкритих Інновацій.

До участі запрошуються підприємства та підприємці, які продукують або впроваджують інноваційні підходи у виробництві, управлінні, наданні послуг.

Вся інформація, яка буде зібрана про компанії-респонденти в ході дослідження, залишиться суворо конфіденційною. В свою чергу, загальні результати дослідження висвітляться публічно.
Анкета складається з 3 умовних блоків та містить 15 запитань. Опитування триватиме до 14 грудня включно за посиланням: https://goo.gl/forms/xaVixlH9ByjnZU1m1

Запрошуємо долучитись до визначення наскільки вінницькі виробники та надавачі послуг готові та відкриті до інновацій!