Актуально: На військову службу за контрактом у військовій частині 3028 у добровільному порядку запрошуються
Керування дозволамиКерування дозволами

На військову службу за контрактом у військовій частині 3028 у добровільному порядку запрошуються

​     ukrayinska_armiya_12.jpg На військову службу за контрактом у добровільному порядку приймаються громадяни України, які пройшли професійно-психологічний відбір, за станом здоров’я придатні до служби і відповідають установленим вимогам проходження військової служби, не мають судимостей за вчинення злочину(крім реабілітованої особи ) або на яких протягом останнього року не накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення, у віці від 18 до 40 років (при укладенні контракту на час особливого періоду – до 60 років):

• Військовослужбовці, які проходять строкову службу або військову службу за призивом під час мобілізації, на особливий період;

• Громадяни та військовозобов’язані призивного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або загальну середню освіту.

Ми забезпечуємо:

Мінімальний розмір грошового забезпечення військовослужбовців Національної гвардії України, які проходять військову службу за контрактом, становить 7000 гривень на місяць;

Зазначений щомісячний розмір підчас проходження служби збільшується в зв’язку з призначення на посаду з вищим тарифним розрядом, присвоєння чергового військового звання, встановленням надбавки за вислугу років, а також з проходженням служби, пов’язаної з підвищенням ризиком для життя;

Крім того, передбачене наступне:

       -  Допомога для оздоровлення (один раз на рік).

      -   Матеріальна допомогу для вирішення соціально-побутових питань (один раз в рік у межах затвердженого асигнування).

       - Одноразова допомога на початкове обзаведення (військовослужбовцям військової строкової служби, які прийняті на військову службу безпосередньо  після закінчення військової строкової служби на військову службу за контрактом ).

        -  Винагорода за тривалість безперервної військової  служби (понад 15 років та кожні наступні 5 років).

       -  Одноразова грошова допомога військовослужбовцям, які призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, у разі їх прийняття на військову службу за контрактом.

      -   Щорічна основна відпустка із збереженням грошового та матеріального забезпечення тривалістю від 30 до 45 календарних днів залежно від вислуги років та додаткової відпустки за сімейними обставинами до 10 діб.

       -  Речове майно за рахунок держави(повсякденна, спеціальна форма одягу, спеціальне спорядження).

      -   Зарахування вислуги років для призначення пенсії на пільгових  умовах (один місяць служби за півтора місяці) військовослужбовцям військових частин та підрозділів(загонів) Національної Гвардії України спеціального призначення, які виконують обов’язки з конвоювання осіб, узятих під варту та/або засуджених до позбавлення волі , в тому числі під час їх екстрадиції, а також забезпечують  охорону осіб, які тримаються під вартою, під час судових засідань у судах. З охорони дипломатичних представництв, консульств іноземних  держав, представництв міжнародних організацій в Україні.

       -  Право на безкоштовне та пільгове здобуття вищої освіти у військових навчальних закладах Національної Гвардії України та можливість отримати офіцерське звання.

      -   Оздоровлення у медичних реабілітаційних центрах(м. Одеса, смт Нові Санжари Полтавської області) за пільговою вартістю путівки.

       -  Забезпечення службовим житлом, постановку на квартирний облік, можливість отримання житла.

       -  Для водіїв: відкриття категорій «В», «С», «D», «Е», водіїв бойових машин.

       -  Можливість взяти участь у Місіях Організації Об’єднаних Націй за кордоном та АТО (антитерористичних операціях).

       -  Право на отримання пенсії після 25 років календарної служби.

Звертатися за адресою: Вінницька обл., м.Калинівка, вул..І.Мазепи, військова частина 3028.

Телефон для довідок: (043-33) 2 -11-18