Актуально: Програма міжнародної технічної допомоги «Конкурентоспроможна економіка України»
Керування дозволамиКерування дозволами

Програма міжнародної технічної допомоги «Конкурентоспроможна економіка України»

0000.PNG

В Україні активно почала діяти Програма міжнародної технічної допомоги «Конкурентоспроможна економіка України» метою якої є:
заохочення створення бізнес-стартапів і підтримка розвитку малих та середніх підприємств (МСП)
підвищення конкуренції на внутрішньому ринку України 
підтримка конкурентоспроможності українських підприємств на міжнародних ринках. 

Діяльність Програми спрямована на:
збільшення обсягу інвестицій в українські МСП;
збільшення продажів вітчизняними МСП;
створення нових робочих місць
покращення доступу МСП до фінансування
підтримку неурядових організацій у створенні сприятливого ділового клімату.

В даний час у межах Програми започатковано декілька грантових програм, які спрямовані на підтримку стартапів, МСП, бізнес-асоціацій та інших організацій, що здійснюють діяльність з розвитку МСП. Задля підтримки перспективних галузей економіки України впродовж першого року Програма зосереджуватиме свою увагу на секторах IT, деревообробки та виробництва меблів. 

В межах Програми започатковано діяльність «ео Бізнес-Інкубаторів» для підтримки стартапів, що мають в своїй основі продукт, заснований на українських технологіях в IT, точних науках, інженерії, медицині, сільському господарстві, фінансовому секторі тощо. 

Інкубатори працюватимуть в Києві та Харкові і, за допомогою менторів світового рівня, наддадуть доступ стартапам до венчурних інвестицій та виходу на глобальні ринки. З деталями роботи «ео Бізнес-Інкубаторів» можна ознайомитись на веб-сайті eo.in.ua. 

Загалом докладніше з діяльністю Програми та інструментами підтримки, які пропонуються, можна ознайомитися на сторінці Програми у мережі Facebook
https://www.facebook.com/usaidcep.ua/

Програма міжнародної технічної допомоги «Конкурентоспроможна економіка України» виконується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.» за фінансуванням USAID.