​Департамент житлового господарства

 

dzg.jpgДепартамент житлового господарства працює з метою реалізації державної політики, щодо комплексного розвитку житлово-комунального господарства міста у сфері експлуатації та ремонту житла, виконання робіт і надання послуг за замовленням населення, санітарної очистки та прибирання будинків, прибудинкової території, міжквартальних проїздів, пішохідних проходів, зон загальноміського користування, які межують з житловим фондом, озеленення та створення місць відпочинку громадян, та інших послуг у житловому господарстві.

Круглий стіл «Нові можливості фінансування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків»

Під час зустрічі буде представлено можливості отримання кредитів для ОСББ та механізми відшкодування частини витрат на кредити, що діють сьогодні, організаційні моменти зі створення ОСББ та ефективного управління житловими будинками, а також продемонстровано реальний досвід успішного функціонування ОСББ у Вінниці.

 Учасники круглого столу:

Роман Фурман – заступник директора департаменту житлового господарства Вінницької міської ради

Оксана Рафальська – експерт проекту IFC у Вінницькій області з питань енергозбереження

Віктор Гальчинський – керівник прес-служби ПАТ «Кредобанк»

Наталія Коляда – експерт з енергозбереження та енергоефективності департаменту клієнтів малого та середнього бізнесу ПАТ «Кредобанк»

Надія Миколаївна Дем'янко – голова ОСББ «Фрунзе-85»

Круглий стіл відбудеться у середу, 27 липня, у конференц-залі Вінницької міської ради ( Вінниця, вул. Соборна, 59). Початок – о 16.00.