​Охорона здоров'я

здоров.jpgОхорона здоров'я — галузь діяльності держави, метою якої є організація та забезпечення доступного медичного обслуговування населення.

Система охорони здоров`я реалізує завдання, які спрямовані на посилення профілактики, забезпечення раннього виявлення захворювань, підвищення якості медичної допомоги та доступності медичних послуг, створення стимулів для здорового способу життя населення й здорових умов праці.

Виконання поставлених завдань забезпечується шляхом оптимізації державних цільових програм у сфері охорони здоров'я, загальнодержавних заходів, спрямованих на профілактику, діагностику та лікування неінфекційних захворювань, підвищення якості профілактики онкологічних захворювань, доступності медичної допомоги для онкологічних хворих, зниження рівня захворюваності на інфекційні хвороби, боротьба з якими проводиться засобами імунопрофілактики, підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД, подальше поліпшення епідемічної ситуації з туберкульозу, закріплення тенденції зниження показників захворюваності та смертності населення від туберкульозу, а також смертності та інвалідності внаслідок соціально небезпечних хвороб.

На сьогоднішній день медичну допомогу населенню міста Вінниці надають 17 комунальних лікувально-профілактичних закладів міста, зокрема:

  • 5 центрів первинної медико-санітарної допомоги;
  • 5 багатопрофільних лікарень, які надають вторинну медичну допомогу (міська клінічна лікарня № 1, міська клінічна лікарня №2 м. Вінниці, міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, міська клінічна лікарня № 3, міська лікарня «Центр матері та дитини»;
  • регіональний спеціалізований комунальний заклад «Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології»;
  • 2 пологових будинки;
  • комунальний заклад «Міська клінічна стоматологічна поліклініка»
  • 3 комунальних підприємства – «Медичний стоматологічний центр», «Міський лікувально-діагностичний центр» та «Вінницька міська аптека».

Онлайн-запис на прийом до лікаряОнлайн-запис Доктор Елекс.png

  1. Для отримання логіну та паролю доступу до "Персонального кабінету пацієнта" необхідно звернутися до лікаря загальної практики сімейної медицини Вашого центру первинної медико-санітарної допомоги з паспортом або іншим документом, який підтверджує Вашу особу.

  2. Онлайн-запис на прийом до лікаря здійснюється натисканням кнопок "Запис до лікуючого лікаря" (лікаря загальної практики сімейної медицини) та "Запис до вузького спеціаліста" (невропатолога, гастроентеролога, офтальмолога, кардіолога, отоларинголога та інш.). Якщо на теперішній час Ваш дільничний лікар відсутній, Вам надається можливість вибрати лікаря з переліку всіх лікарів центрів первинної медико-санітарної допомоги.

  3. Запис до вузького спеціаліста повинен здійснюватися через запис до лікуючого лікаря. На сьогоднішній день у тестовому режимі надається можливість записатися на прийом до лікарів "Центру матері та дитини", муніципального діагностичного центру та міської клінічної лікарні №1 без запису до лікаря загальної практики сімейної медицини. В майбутньому цієї функції не буде.

Персональний кабінет пацієнта